Новини по темі

Сервісне обслуговування сонячних електростанцій від SOLENSY

Гарантия_Сервісне обслуговування-Соленси

Сервісне обслуговування сонячних електростанцій від SOLENSY

Купуючи сонячну електростанцію змонтовану командою монтажників ТОВ «Соленсі» клієнт по завершенню робіт отримує договір на гарантійне та сервісне обслуговування. Тож розповімо коротко про основні засади нашої сервісної політики. Найперше – це гарантійне обслуговування (надалі ГО), оскільки воно в пріоритеті. Тривалість ГО обумовлена терміном гарантії на обладнання та конструкцію.

Наша компанія надає безумовну гарантію на роботу СЕС терміном 2 роки. Це означає, що протягом цього періоду наші фахівці безоплатно виїдуть для налаштувань чи виконають заміну несправних елементів станції. До таких елементів зазвичай входять сонячні панелі, інвертор чи елементи захисної автоматики. Важливо! Безкоштовна заміна відбувається тільки, якщо обладнання вийшло з ладу по причині, що підпадає під дію гарантії на батареї чи інвертор. Однак, незважаючи на будь яку причину виходу з ладу обладнання команда ТОВ «Соленсі» в максимально короткий час замінить несправний елемент на робочий із нашого підмінного фонду. Це дозволить мінімізувати втрати від простою СЕС. Далі вже демонтоване обладнання буде відправлене в авторизований сервіс де і буде відремонтоване або замінене згідно умов гарантії виробника.

Сервісне обслуговування СЕС включає в себе моніторинг роботи станції, її продуктивності та помилок в роботі інвертора. Також технік-електрик ТОВ «Соленсі» щорічно виконує зачистку та підтягування контактів у силовому електрощитові. Проводиться візуальний огляд та підтягування за потреби елементів конструкції системи кріплення панелей. Даються рекомендації по усуненню джерел затінення чи стосовно чистки поверхні фотомодулів. Вартість такого обслуговування обговорюється індивідуально залежно від географічної віддаленості об’єкта.

Значно спрощує та здешевлює сервісне обслуговування наявність системи моніторингу за роботою сонячної електростанції. Це дозволяє побачити проблему дистанційно протягом кількох хвилин і бути готовим до її вирішення. Особливо це стосується будинків, де власники не проживають постійно.

Компанія SOLENSY намагається надавати якісний сервіс об’єктам, які ми зробили. Команда фахівців завжди готова реалізувати вашу СЕС та її якісно обслуговувати.

 

➤ ЗАМОВИТИ СЕРВІСНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ ➤➤➤

➤АКТИВУВАТИ РІЧНЕ СЕРВІСНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ➤➤➤

Термін окупності СЕС

 

Сервісне обслуговування сонячних електростанцій від SOLENSY СОЛЕНСІ

 

Автор: Євгеній Драгула

 

 

 

Опубліковано в: 27.08.2021 о 14:28

 

Назад до списку

Запитання - відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.