Установка сонячних панелей в Полтавській області

 

Установка сонячних електростанцій - Полтава-соленсі

➤ХОЧУ ОТРИМАТИ КОНСУЛЬТАЦІЮ ЕКСПЕРТА➤➤➤

Сонячні електростанції під ключ для бізнесу в м.Полтава

 

 

Чому варто замовити сонячну електростанцію у нас ?

Окрім доступних цін на комплектуючі сонячної електростанції для клієнтів, у співпраці з нами є такий ряд переваг:

 • Офіційні гарантії
 • Чудовий досвід роботи
 • Оперативність в роботі
 • Консультації з експертами
 • Безкоштовний юридичний супровід
 • Сервіс

 

Встановлення сонячних панелей Полтава та область

Багатьох власників сучасного бізнесу  цікавлять  ефективні рішення, що позитивно вплинуть на економічну складову підприємства. Водночас такі рішення мають бути новітніми та прогресивними. Ми маємо саме те, що потрібно.

Пропонуємо розглянути можливість встановлення власної сонячної електростанції для вашого бізнесу.

 

Полтавська область СОЛЕНСІ

Які саме переваги ви отримаєте, встановивши сонячну електростанцію для бізнесу?

 1. Економічну перевагу – встановивши сонячну електростанцію, ви зекономите кошти, адже отримаєте безкоштовну електричну енергію високої якості.
 2. Екологічність – для енергозабезпечення підприємства використовується згенерована енергія сонячного світла.
 3. Позитивний імідж – з допомогою альтернативних джерел енергії, ви значно зменшите негативний вплив на довкілля, а оскільки питання екологічності в світі на сьогодні є дуже актуальним, ваша компанія носитиме звання екологічної, і в свою чергу приваблюватиме все більше інвесторів та клієнтів.
 4. Багатофункціональність – сонячні електростанції використовуються у багатьох сферах,  наприклад вуличні сонячні батареї забезпечують освітлення, а батареї для поливу аграрних культур  допомагають налагодити роботу аграрного підприємства.

 

картинка_сонячна електроенергія_Полтавська область_Соленсі

 

Енергопостачання в системах опалення за допомогою сонячних панелей це чудова альтернатива іншим дорого вартісним енергетичним ресурсам.  Особливо великі витрати підпадають саме на зимовий час, тому власна сонячна електростанція це чудова інвестиція у  будь яку  пору року.

Проте, зважаючи на нестачу інсоляції взимку, сонячні панелі здатні покрити енергопотреби лише частково. Навіть попри це, сонячна електростанція залишається вигідною для підприємства через свою  економічну вигідність.
Альтернативна енергетика, а саме сонячні електростанції користуються популярністю через свою якість та надійність.
Для того щоб сонячна електростанція прослужила вам довгі роки, потрібно обирати сертифікованого виробника, та професійну компанію. Проектування сонячних систем енергопостачання, встановлення та ремонт альтернативних систем енергопостачання повинні здійснюватися лише професіоналами.

[embedyt] https://www.youtube.com/watch?v=QZFY2W2_Aw8[/embedyt]

Також корисним для підприємців буде   скласти  бізнес план для сонячної електростанції, або ТЕО ( техніко – економічне обґрунтування), що допоможе зрозуміти потреби, та необхідність встановлення сонячної електростанції, саме  для  вашого бізнесу. Деталі тут: https://solensy.com.ua/u-chomu-korist-teo/

Сонячна електростанція відповідає всім вимогам протипожежного захисту, за умови правильного проектування та встановлення.

Завдяки чудовому масштабуванню, сучасні сонячні електростанції можна розмістити як на землю, так і на дах. Наземні конструкції чудово підійдуть для розміщення великих сонячних станцій, і отримання більшої потужності.  Сонячні панелі на даху економлять простір та мають привабливий вигляд. Детальніше про нашу продукцію ви можете дізнатися в нашому онлайн магазині, там ви знайдете каталог сонячних батарей, та всі необхідні комплектуючі.

З усіх технічних та фінансових питань, звертайтеся до наших спеціалістів.

 

➤ХОЧУ ОТРИМАТИ КОНСУЛЬТАЦІЮ ЕКСПЕРТА➤➤➤

 

фото_сонячні батареї_Полтавська область_Соленсі

Полтавська область СОЛЕНСІ

 

 

Системи сонячного енергопостачання ⚡ Мережа АЗС “ОККО”

Запитання - відповідь

 1. Юрій :

  Потрібна консультація до замовлення 098305xxxx

  1. solensy :

   Дякуємо, що обрали нас.
   Заповніть будь ласка форму “Замовити консультацію” або виберіть потрібний товар в нашому онлайн-магазині. При оформленні свого замовлення вкажіть, що вам потрібна додаткова консультація нашого фахівця або якісь уточнення перед відправкою товару.

   1. Потрібно консультація

    1. solensy :

     Дякуємо за коментар. Для отримання консультації заповніть форму зворотнього зв’язку “Замовити консультацію” та вкажіть потрібну інформацію.

 2. Сергій :

  Доброго дня,
  Цікавлюся встановленням сонячних панелей тільки для власних потреб без продажу в мережу. Маю приватний будинок, встановлювати панелі на дах

  1. solensy :

   Дякуємо за коментар. Для отримання інформації про вартість, терміни та можливість монтажу заповніть форму зворотнього зв’язку “Замовити консультацію” та вкажіть потрібну інформацію або наберіть нашого менеджера по телефону.

  2. Іван :

   Ви можете надати ваш номер телефону для консультації?

   1. solensy :

    Так, звичайно: +38 (066) 065 55 80 або +38 (068) 202 33 02

 3. Євген :

  Чи можна вас долучити саме для встановлення панелей для невеликої (домашньої) СЕС (порядка 10Квт), якщо панелі, інвертор, акумулятори вже є – від виконавця треба лишпе самі роботи плюс все для монтажу? Тобто вже працює гібрідна система (інвертор з підмішуванням та банк акумуляторів) – лишилося тілько “докинути” туди панелі. Напишіть будь ласка на електронну пошту.

  1. solensy :

   Дякуємо за ваше звернення до нас. Наша компанія здійснює продаж обладнання та встановлення його на об’єкті замовника. Ми також здійснюємо окремо монтаж обладнання, яке купив замовник самостійно. Оскільки такий монтаж повинен додатково проходити технічну провірку на “правильність” підбору, то краще наберіть наших консультантів по телефону або заповніть форму заявки на зворотній дзвінок чи консультацію у нас на сайті.

Запитання - відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.