Установка сонячних панелей у Житомирській області

 

солнечные батареи под ключ - Житомир-соленси

➤ХОЧУ ОТРИМАТИ КОНСУЛЬТАЦІЮ ЕКСПЕРТА➤➤➤

Сонячні електростанції під ключ для бізнесу у Житомирі

 

Види сонячних електростанцій

Ми виконуємо монтаж сонячних електростанцій різних типів, в залежності від потреб клієнта. На даний момент існують такі види:

Наші спеціалісти розкажуть Вам принцип роботи різних сонячних електростанцій та яку сонячну панель вибрати. Будемо раді вам допомогти.

 

Сонячні електростанції для підприємства, навіщо це потрібно?

Ідея проекту промислових сонячних електростанцій полягає в тому, що кожен згенерований кіловат сонячної енергії, дорівнює не придбаному з мережі. Цей простий принцип дозволяє легко оцінити привабливість такого роду інвестицій у ваш бізнес. Щоб розрахувати річну економію, достатньо просто помножити згенеровану сонячну енергію, на вартість кіловата з  електромережі.

Окрім економічної  вигоди ви створите позитивний імідж для власної справи. Ваше бажання знизити негативний вплив на довкілля, через зниження викидів вуглецю та шкідливих випарів, позитивно оцінять ваші клієнти та інвестори.

Житомирська область СОЛЕНСІЯк саме працюють сонячної електростанції на підприємстві?

Сонячна електростанція легко підключається до електричної мережі підприємства, стаючи паралельним джерелом живлення, енергія якого використовується  на потреби підприємства. Якщо потужності, що виробляє сонячна електростанція   недостатньо, необхідний обсяг енергії споживається з мережі. А якщо ж потужність сонячної електростанції більша за  потреби підприємства, спеціальний пристрій  що знаходиться у складі сонячної електростанції знизить продуктивність інвертора, для запобігання витоку накопиченої енергії.

Не менш важливим аспектом при монтажі сонячних батарей(фотомодулів), для власної сонячної електростанції, є підбір надійних конструкцій такріплень. Наші конструкції для сонячних фотомодулів Solensy fix – це якість та надійність.

картинка_сонячна електроенергія_Житомирська область_Соленсі

Сонячні електростанції для підприємств та бізнесу – це гарантоване безперебійне енергозабезпечення.  Системи безперебійного енергопостачання забезпечать підприємство, цех, та багато інших виробничих потужностей безперервною подачею енергоресурсів в різних режимах роботи. Під час аварій та перебоїв загальної електромережі, ваше підприємство працюватиме і далі.

Винятками є поломки, та несправності сонячних електростанцій, комплектуючих. Детальніше про причини несправностей ви можете дізнатись більше тут : https://solensy.com.ua/obsluzhivanie-solnechnoj-stanczii/

Автоматизована система керування енергопостачанням оснащена системою онлайн   моніторингу, завдяки чому ви зможете спостерігати за продуктивністю сонячної електростанції,  також автоматизоване управління системами енергопостачання дозволить вам оптимізувати виробництво.

Джерела та системи енергопостачання альтернативної енергії   на сьогоднішній день є не лише трендом, а й вигідною інвестицією. Власне енергопостачання дозволить вашому підприємству стабілізувати виробництво, значно зменшити витрати, та собівартість виробленої продукції під час роботи підприємства.

Для точного розрахунку потреб підприємства та максимальної енергоефективності, ви можете замовити консультацію спеціалістів.

 

➤ХОЧУ ОТРИМАТИ КОНСУЛЬТАЦІЮ ЕКСПЕРТА➤➤➤

фото_сонячні батареї_Житомирська область_Соленсі

Житомирська область СОЛЕНСІ

Системи сонячного енергопостачання ⚡ Мережа АЗС “ОККО”

Запитання - відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.