Волинська область – Установка сонячних панелей

 

 

Волинська область СОЛЕНСІ

 

➤ХОЧУ ОТРИМАТИ КОНСУЛЬТАЦІЮ ЕКСПЕРТА➤➤➤

 

Сонячні електростанції під ключ для бізнесу м. Луцьк, Волинська область

 

 

Монтаж під ключ сонячних станцій за останній час став дуже популярним запитом, як серед приватних клієнтів так і серед корпоративного сектора. А все це через очевидні переваги:

 • немає потреби в обслуговуванні
 • тривалий термін експлуатації
 • короткий термін окупності
 • автономна робота
 • простота монтажу
 • забезпечення безперебійного функціонування за будь-яких погодних умов
 • естетичний вигляд

 

Волинська область СОЛЕНСІ

 

Сонячна електростанція для бізнесу в Луцьку. В чому перевага?

 

Щодня, щоб забезпечити безперебійну роботу бізнесу, споживається велика кількість електроенергії,  платити за споживання якої, державі змушений кожен власник, і чим більший обсяг бізнесу, тим більший обсяг споживання. Багатьом власникам бізнесу знайомо, що власна справа, це не лише прибуток, а й щоденні витрати. Наша компанія пропонує почати економити вже сьогодні, і відчути всі переваги енергонезалежності.

У Волинській області вже є успішний приклад роботи підприємства від власної сонячної електростанції. Промислова сонячна електростанція забезпечує підприємство потрібним обсягом електроенергії, і зменшила викиди вуглецю у атмосферу.

 

Волинська область СОЛЕНСІ

Волинь – основні переваги сонячних панелей:

 • Використання безкоштовної, якісної генерованої енергії, що постійно відновлюється.
 • Висока надійність – термін служби сонячної електростанції становить 25 років, а завдяки тому, що корпус станції немає рухомих частин, панель не потребує зайвих витрат та замін деталей.
 • Технічне обслуговування мало затратне, та не потребує проведення недешевих маніпуляцій.
 • Можливість задіяти вільну площу:
  На даху – таке розташування панелей економитиме наземну площу.
  На землі – є можливість встановити велику кількість панелей, що напряму впливатиме на потужність виробляємої енергії.
 • Швидка окупність, вже за 4 – 6 років ви повернете свої інвестиції, завдяки значній економії.
 • Різні варіанти потужності сонячних електростанцій – це чудова можливість виробляти необхідну вашому підприємству кількість електричної енергії, для більш ефективного використання.

Зважаючи на всі переваги, власний вклад у сонячну електростанцію це вигідно та ефективно

Системи енергопостачання на основі сонячних фотоелементів підбираються індивідуально, враховуючи потреби в споживанні електроенергії. В залежності від обраного виду сонячної електростанції, змінюються і її  характеристики.  Характеристика основних елементів систем енергопостачання для виробництва відрізняється в залежності від типу сонячної електростанції. Існує 3 типи СЕС:

Мережеві

Найдешевші і найпопулярніші, вони дозволяють частково використовувати сонячну енергію паралельно з енергією від електромережі.  Вони не працюють, якщо не працює основна мережа. Біьше про мережеву сонячну електростанцію тут: https://solensy.com.ua/kak-ustroena-setevaya-solnechnaya-stancziya/

Автономні

Забезпечують енергією, без залучення енергії з центральної електромережї. Також використовуються як резервні, на випадок, коли не працює електромережа.

Гібридні

Об’єднують в собі можливості  двох попередніх: вони підключені до мережі, але при цьому у них є акумулятори.  Коли електромережа працює стабільно, вони використовуються так само, як мережеві станції,.  Якщо ж починаються перебої, станція може використовуватися для автономного живлення за рахунок енергії, накопиченої в акумуляторах. Детальніше у публікації : https://solensy.com.ua/gibridnye-solnechnye-elektrostanczii/

 

Альтернативна сонячна система енергопостачання для підприємства – це чудова можливість не залежати від загальної електромережі та перепадів напруги. Пристрій захисту  від перенапруги (обмежувач і вимикач навантаження) для систем  енергопостачання забезпечить вашу сонячну електростанцію ефективним захистом.

Наша команда гарантує вам швидке та надійне встановлення систем енергопостачання для вашого підприємства.

За детальнішою інформацією, звертайтесь до наших експертів

 

➤ХОЧУ ОТРИМАТИ КОНСУЛЬТАЦІЮ ЕКСПЕРТА➤➤➤

 

 

сонячні батареї_Волинська область_Луцьк_Соленсі

Волинська область СОЛЕНСІ

 

БЕЗКОШТОВНА ЕЛЕКТРОЕНЕРГІЯ ⚡ Сонячна Електростанція

Запитання - відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.