Установка  сонячних  панелей у Київській області

 

будівництво сонячних електростанцій під ключ - Київ-Соленси

➤ХОЧУ ОТРИМАТИ КОНСУЛЬТАЦІЮ ЕКСПЕРТА➤➤➤

Сонячні електростанції під ключ для бізнесу у Києві

 

Чи варто встановлювати сонячні електростанції для бізнесу, та чому це вигідно?

На сьогоднішній день, сфера альтернативної енергетики є однією з найвигідніших та прибуткових, а все тому, що в наш час тарифи на мереживу електроенергію є надвисокими, навіть для простого побутового споживача, в той час для власників бізнесу потрібно щонайменше вдвічі більше потужності, а заплатити за спожиту електроенергію доведеться немало. Ми пропонуємо вам значно зменшити витрати на електроенергію, для вашого бізнесу. Використовуючи сонячні панелі, ви отримаєте:

– Енергонезалежність
– Сучасність
– Економічну вигоду
– Екологічність

Не менш важливим залишається запитання, скільки працює сонячна батарея (фотомодуль)? Який термін експлуатації? Якісні сонячні батареї, які встановлює наша компанія, прослужать вам до 25 років. Окупність сонячних панелей натомість складає всього 4 – 6 років.

 

 

Отримуйте власну електричну енергію, завдяки енергії сонця, та заощаджуйте власні гроші

 

Київська область СОЛЕНСІ

 

 

Чому варто придбати та встановити сонячну електростанцію з нами?

 

Окрім того, що у нас достатньо доступні ціни на сонячні електростанції, які Ви можете придбати в онлайн магазині  або у нас в офісі, у Вас ще є інші переваги роботи з нами:

  • Експертні консультації зі спеціалістами
  • Оперативні монтажні роботи
  • Великий досвід роботи
  • Безкоштовний юридичний супровід
  • Офіційна гарантія

Останнім часом Київ активно монополізує бізнес – навіть бізнес, що локально представлений в інших містах України, має намір мати центральний офіс і юридичну адресу саме в Києві, або області. Та багатьом не вдається досягти мети, через великі фінансові затрати. Ми знаємо, як значно зменшити витрати, та пропонуємо енергоефективне рішення, для вашого бізнесу. Сонячні електростанції для підприємств, малого та середнього бізнесу.

 

картинка_сонячна електроенергія_Київська область_Соленсі

 

Сонячна  електростанція для підприємства може стати  повністю автономною, або частковою  ланкою забезпечення альтернативною енергією для виробництва або окремої будівлі.

Беручи до уваги високу динаміку цін для деяких підприємців-виробників питання економії електроенергії та електрифікації власного підприємства стає все актуальнішим за для зниження питомої ваги електроенергії в затратах на виробництво продукції.

Виробництво та будівництво сучасних  сонячних електростанцій відбувається з дотриманням всіх необхідних   установлених норм.

Сучасна альтернативна система енергопостачання  для об’єктів різного цільового призначення – це надійний спосіб отримати  безперебійне поступлення електроживлення для найрізноманітніших сфер підприємництва.

До ваших послуг – наш великий практичний досвід проектування систем енергопостачання для різних типів сонячних електростанцій (промислові, для приватних домоволодінь, мобільні варіанти)  різної потужності.

[embedyt] https://www.youtube.com/watch?v=QZFY2W2_Aw8[/embedyt]

Відгуки про сонячні електростанції, що встановлює наша компанія, ви можете знайти на нашому сайті.
З детальними розрахунками необхідних потужностей, фінансовими та технічними складовими, вам радо допоможуть наші професійні спеціалісти.

➤ХОЧУ ОТРИМАТИ КОНСУЛЬТАЦІЮ ЕКСПЕРТА➤➤➤

 

фото_сонячні батареї_Київська область_Соленсі

Київська область СОЛЕНСІ

Системи сонячного енергопостачання ⚡ Мережа АЗС “ОККО”

Запитання - відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.