ЗМІСТ

  • Монтаж сонячних електростанцій (далі СЕС) для приватних домогосподарств та комерційних об’єктів
  • Монтаж систем резервного та аварійного електроживлення
  • Монтаж систем сонячного водонагріву
  • Монтаж систем опалення та кліматизації
  • Монтаж електричних комунікацій для житлових та промислових об’єктів

МОНТАЖ СИСТЕМ ЕНЕРГОЗБЕРЕЖЕННЯ

МОНТАЖ СОНЯЧНИХ ЕЛЕКТРОСТАНЦІЙ (далі СЕС) ДЛЯ ПРИВАТНИХ ДОМОГОСПОДАРСТВ ТА КОМЕРЦІЙНИХ ОБ’ЄКТІВ

image_монтаж_systema-sonyachnogo-elektropostachannya_solensy

З монтажем на даху.

Залежно від покриття даху та кута нахилу покрівлі, наші проектанти підбирають тип кріплення, а монтажники здійснюють його складання із закріпленням панелей та виконанням гідроізолюючих робіт. Також здійснюється комплекс робіт по електропідключенню сонячних батарей до інвертора та інвертора до мережі.

З монтажем на наземних конструкціях.

При монтажі наземної СЕС можуть бути використані зварні конструкції для складних навісів або стандартні металоконструкції з оцинкованого сталевого профілю, розроблені нашими інженерами-проектантами. Монтаж таких конструкцій може здійснюватися з бетонуванням опор або із використанням геошурупів. При монтажі СЕС на наземних конструкціях виконується також комплекс робіт по електропідключення всіх складових системи в тому числі і земляні роботи при потребі.

З підключенням по «зеленому тарифу».

Монтаж такої СЕС здійснюється в межах приватного домогосподарства або згідно договору із замовником юридичною особою. При виконанні таких робіт нашою командою монтажників виконуються всі роботи із встановлення сонячних фотомодулів на запроектовані системи кріплення, роботи із електропідключення та повний документальний супровід процесу монтажу та здачі в експлуатацію об’єкту.

Для заміщення мережевої енергії на «сонячну» для власних потреб.

При встановленні такої СЕС команда наших інженерів підбирає потужність обладнання для об’єкту, щоб максимально ефективно використати його можливості. Після цього наші монтажники виконують встановлення обладнання та його підключення до мережі будинку чи підприємства. Додатково здійснюється налаштування систем моніторингу та контролю генерації.

МОНТАЖ СИСТЕМ РЕЗЕРВНОГО ТА АВАРІЙНОГО ЕЛЕКТРОЖИВЛЕННЯ

image_монтаж_systema-rezervnogo-elektrozhyvlennya_solensy

Інвертор + АКБ.

Монтаж такої системи здійснюється шляхом підключення літієвих батарей до інвертора або ДБЖ та приєднання резервованого навантаження до вивідних клем інвертора.

Інвертор + АКБ + сонячні фотомодулі.

При виконанні монтажу такої системи резервування додатково виконується монтаж сонячних фотомодулів та їх підключення до інвертора.

Інвертор + АКБ + АВР + генератор.

Виконання такої резервної системи електропостачання вимагає комплектування та підключення нашими фахівцями щита АВР (автоматичного вводу резерву) та підключення бензинового чи дизельного генератора.

МОНТАЖ СИСТЕМ СОНЯЧНОГО ВОДОНАГРІВУ

image_монтаж_systema-sonyachnogo-vodonagrivu_solensy

На основі вакумних або плоских сонячних колекторів.

Монтаж такої системи водонагріву передбачає встановлення сонячних колекторів для нагріву води на спеціальні кріплення, що підбираються нашим інженерним відділом спеціально для кожного об’єкту окремо. Окрім того виконується встановлення додаткових елементів системи (насосної групи, розширювального баку, теплообмінника, триходового клапану, контролеру та ін.) та обв’язується все в одну функціональну систему з підключенням до системи ГВП та опалення об’єкту.

З використанням сонячних фотомодулів.

При виконанні такої системи водонагріву використовуються сонячні батареї, що генерують електричну енергію. Залежно від типу системи та використовуваного обладнання, монтаж може передбачати встановлення пристроїв для нагріву постійним струмом з підключенням до нагрівального ТЕНу бойлера або встановлення інвертору для підключення до електромережі об’єкту де відбуватиметься відбір енергії в тому числі і на нагрівальні елементи бойлеру чи електричного котла.

МОНТАЖ СИСТЕМ ОПАЛЕННЯ ТА КЛІМАТИЗАЦІЇ

image_монтаж_systema-opalennya-ta-klimatyzacziyi_solensy

З використанням теплових насосів.

Монтаж такої системи передбачає встановлення зовнішнього блоку теплового насосу та підключення цього обладнання до системи опалення та водонагріву об’єкту. Залежно від типу системи опалення перелік матеріалів та робіт буде суттєво відрізнятися. Саме тому таке підключення виконується зазвичай по розробленій проектній документації.

На основі кондиціонерів.

При виконанні монтажу кондиціонерів необхідно встановити зовнішній та внутрішній блок, з’єднати їх фреоновою магістраллю та додатково підвести електроживлення та дренажну трубку для відведення конденсату.

МОНТАЖ ЕЛЕКТРИЧНИХ КОМУНІКАЦІЙ ДЛЯ ЖИТЛОВИХ ТА ПРОМИСЛОВИХ ОБ’ЄКТІВ

image_монтаж_elektrychni-komunikacziyi_solensy

Підведення кабелів для резервного електроживлення.

Виконання таких робіт зв’язано насамперед із потребою зарезервувати електропостачанням критично важливого обладнання вашого об’єкту. Зазвичай більшість будинків чи комерційних споруд не мають таких систем. Саме тому наші монтажники повинні виконувати роботи з перепідключення електроживлення в уже існуючих щитових або укладати нові кабелі для такого електропостачання.

Блискавкозахист.

Монтаж системи блискавкозахисту здійснюється по проектній документації і виконується на висоті, що передбачає використання спеціального спорядження, техніки та інструментів. Окрім того працівники повинні мати спеціальний дозвіл на висотні роботи.

Заземлення.

При виконанні робіт по облаштуванню заземлення наші монтажники забивають спеціальні сталеві оцинковані стержні, з’єднуючи їх між собою в один контур. Кількість стержнів залежить від ґрунту в якому виконується такий контур, оскільки сумарний опір на розтікання струму має бути менше допустимого значення. Після замірів такого опору і досягнення запланованої величини, виконується виведення приєднувального елемента (полоси чи кабелю) до погодженого місця підключення або в щитову. Після завершення робіт по облаштуванню заземлення видається протокол замірів опору від акредитованої ЕТЛ та паспорт на такий контур заземлення.