Установка сонячних панелей в Закарпатській області

Сонячні електростанції під ключ Закарпатська область-Соленсі

Сонячні батареї під ключ для дому та бізнесу в Ужгороді Закарпатська область

Плюси сонячних електростанцій

Все більше і більше людей встановлюють чи хочуть встановити сонячні електростанції як для себе, так і для свого бізнесу. А все це через явну вигоду купівлі сонячної електростанції:

  • Тривалий термін експлуатації
  • Короткий термін окупності
  • Простота монтажу
  • Не потребують обслуговування
  • Забезпечують безперебійне функціювання
  • Автономна робота
  • Естетичний вигляд
  • Спеціальний зелений тариф

 

➤ХОЧУ ОТРИМАТИ КОНСУЛЬТАЦІЮ ЕКСПЕРТА➤➤➤

фото_зелений тариф 0.16 евро_Соленсі

 

Закарпатська область СОЛЕНСІ

 

Будівництво сонячних станцій в  Закарпатті

На сьогоднішній день, в Україні функціонує понад 10 тисяч приватних, та більш як 2 тисячі промислових сонячних електростанцій і з кожним роком ця цифра збільшується, адже все більше людей пересвідчується в тому, що сонячні електростанції це вигідно та екологічно.

Закарпатська область вигідна для встановлення сонячних батарей, адже це один з регіонів нашої країни з високою сонячною активністю, та людською свідомістью. Закарпаття займає другу позицію за переліком змонтованих СЕС по Україні, поступаючись лише Дніпропетровській області. Зокрема лише наша команда змонтувала та ввела в експлуатацію більш ніж 350 електростанцій переглянути портфоліо наших робіт можите на відповідній сторінці.

Тож постає запитання, які сонячні панелі обрати?

Тут все залежить від ваших потреб.  Всі типи панелей працюють за одним алгоритмом, перетворюючи сонячне випромінювання на електричну енергію.

Існують декілька типів сонячних панелей, проте найпопулярнішими є монокристалічні панелі – вони підійдуть як для промислових підприємств, так і для приватних будівель. Хороша продуктивність і відмінна якість забезпечать безперебійне надходження електроенергії.

SOLENSY вже більше восьми років працює на ринку альтернативної енергетики. Завдяки досвіду ми зможемо якісно та швидко зпроєктувати та встановити сонячну електростанцію саме для вас.

Обираючи нас ви отримаєте

Для більш детального обговорення та безкоштовної консультації натискайте кнопку нижче.

Наша команда радо допоможе вам у всіх питаннях .

 

➤ХОЧУ ОТРИМАТИ КОНСУЛЬТАЦІЮ ЕКСПЕРТА➤➤➤

Закарпатська область СОЛЕНСІ