Установка сонячних панелей в Ужгороді

Монтаж сонячних батарей - Ужгород

Монтаж сонячних панелей в м. Ужгород,  Закарпатська обл.

«Які переваги у сонячних панелей? » Так звучить одне з найпоширеніших запитань наших клієнтів, і ми маємо відповідь.

Перша суттєва перевага – невичерпний запас сонячної енергії, що надає безперебійне та якісне постачання електричної енергії.

Друга перевага – можливість пасивного доходу, завдяки «зеленому тарифу».

Третя перевага сонячних панелей – це енергонезалежність вашого дому чи бізнесу, адже завдяки цьому ви зможете значно зменшити витрати за електроенергію.

Четверта, одна з значущих переваг – екологічність. В наш час, коли земні ресурси все більш вичерпують себе, саме сонячні панелі є найбільш екологічними в плані видобутку електроенергії.

фото_вартість зеленого тарифу_Ужгород_Соленсі

 

Що стосується впливу СЕС на навколишнє середовище, сонячні панелі абсолютно безпечні для навколишнього середовища, як під час експлуатації, так і безпосередньо під час виготовлення.

Також не менш важливим є термін експлуатації сонячних батарей, виробники дають гарантію 10- 25 років, проте, згідно з останніми дослідженнями, термін експлуатації не менше 25 років, не залежно від фірми виробника. Це в черговий раз доводить, що сонячні панелі якісні та довговічні.

Монтаж солнечных панелей на крыше_Соленси

 

 

Ми пропонуємо вам стати енергонезалежними, встановивши геліосистему, це в свою чергу дозволить вам значно зменшити накладні витати , та збільшить прибутковість .
Геліосистеми, що пропонує вам SOLENSY , сучасні, надійні та якісні.
Наша команда професіоналів, радо відповість на будь-яке ваше питання, та допоможе вам з вибором найкращого енергоефективного рішення, саме для вашого бізнесу.

Для більш детального ознайомлення з розрахунками та цінами, пропонуємо вам перейти в наш магазин сонячних панелей , там ви знайдете не лише сонячні батареї від різних надійних виробників, а також інвертори, теплові насоси, вентиляції та багато іншого. також можете проконсультуватись з нашими спеціалістами в офісі, адже наш офіс знаходиться саме в місті Ужгород, адреса: Станційна 16/1, або ж замовити онлайн консультацію безпосередньо на сайті. Наші спеціалісти завжди готові вам допомогти.

➤ХОЧУ ОТРИМАТИ КОНСУЛЬТАЦІЮ ЕКСПЕРТА➤➤➤

 

Ужгород СОЛЕНСІ

Ужгород СОЛЕНСІ