Установка сонячних панелей в Ужгороді

Монтаж сонячних батарей - Ужгород

 

Монтаж сонячних електростанцій в м. Ужгород

За відновлювальними джерелами енергії – прийдешнє енергетики. У цьому переконується світ, і все дужче ужгородці. Отож все частіше наше суспільство використовуює електричну енергію, вироблену з альтернативних джерел енергії – сонця, води і вітру. Найбільш популярною і доступною є саме сонячна енергія. Встановлення сонячних панелей на даху будинків та прибудинкових територіях стає популярнішим з кожним днем. Використовуючи таку енергію можливо цілком або більш-менш  відмовитися від традиційних джерел енергії. Власна сонячна електростанція чи встановлений власний генеруючий механізм дозволяє не тільки заощаджувати на оплаті електроенергії, а й отримувати вигоду віддаючи надлишки у загальну мережу.

 

«Які переваги у сонячних геліосистем? »

Так звучить одне з найпоширеніших запитань наших клієнтів, жителів міста Ужгород, і ми маємо відповідь.

Перша суттєва перевага – невичерпний запас сонячної енергії, що надає безперебійне та якісне постачання електричної енергії.

Друга перевага – можливість пасивного доходу, завдяки «зеленому тарифу» СЕС до 30 кВт.

Третя перевага сонячних панелей (фотомодулів) – це енергонезалежність вашого дому чи бізнесу, адже завдяки цьому ви зможете значно зменшити витрати за електроенергію.

Четверта, одна з значущих переваг – екологічність. В наш час, коли земні ресурси все більш вичерпують себе, саме сонячні панелі є найбільш екологічними в плані видобутку електроенергії.

Зелений тариф – це право отримувати до 25 % річних у євро на сонячній енергії, що у рази вигідніше, ніж у банку!

фото_зелений тариф_30квт_ужгород_соленсі

Мережева сонячна електростанція до 30кВт, для населення Закарпаття – кращий спосіб збільшити свої інвестиції

ЯК ПІДКЛЮЧИТИ ЗЕЛЕНИЙ ТАРИФ В УЖГОРОДІ?

Ми надаємо весь перелік послуг, мешканцям міста Ужгород, з монтажу та підключення сонячної електростанції під ключ. Наша команда здійснює бозкоштовну юридичну підтримку з приєднання до “ЗЕЛЕНОГО ТАРИФУ”.   Підключившись до тарифу окрім економії при оплаті за електрику більш ніж на 50% ви отримаєте  чудову нагоду реалізувати надлишок енергії в мережу та заробляти від цього  по 0.16 евро за кожен кВт! 

картинка_етапи підключення до зеленого тарифу_30 кВт_Ужгород_Соленсі

ЗГІДНО ЗАКОНОДАВСТВА УКРАЇНИ«ЗЕЛЕНИЙ ТАРИФ» ДЛЯ ДОМАШНІХ ЕЛЕКТРОСТАНЦІЙ ДІЄ ДО 2030 РОКУ І ГАРАНТУЄТЬСЯ НАСТУПНИМИ ЗАКОНАМИ:

Переваги генерації електроенергії за Зеленим тарифом

 • Безкоштовна електроенергія для домогосподарства на 25 років
 • Пасивний дохід 5000-6000 доларів на рік
 • Вкладені кошти зароблять в 3-4 рази більше інвестиції
 • СЕС не потребує особливого нагляду, працює за принципом – “ЗБУДУВАВ І ЗАБУВ”

фото_сонячні панелі_вартість зеленого тарифу_Ужгород_Соленсі

Ужгород – будівництво сонячних електростанцій. “Зелений” тариф для приватних осіб та їх домогосподарств

Ми пропонуємо вам стати енергонезалежними, встановивши сонячну станцію (конструкцію, фотомодулі, інвертор) до 30кВт , це в свою чергу дозволить вам значно зменшити накладні витати , та збільшить прибутковість .

Геліосистеми, що пропонує вам SOLENSY , сучасні, надійні та якісні.

Що стосується впливу СЕС на навколишнє середовище, сонячні панелі абсолютно безпечні для навколишнього середовища, як під час експлуатації, так і безпосередньо під час виготовлення.

Також не менш важливим є термін експлуатації сонячних батарей(фотомодулів), виробники дають гарантію 10- 25 років, проте, згідно з останніми дослідженнями, термін експлуатації не менше 25 років, не залежно від фірми виробника. Це в черговий раз доводить, що сонячні панелі якісні та довговічні.

Наша команда професіоналів, радо відповість на будь-яке ваше питання, та допоможе вам з вибором найкращого енергоефективного рішення, саме для вашого бізнесу.

Для більш детального ознайомлення з розрахунками та цінами, пропонуємо вам перейти в наш магазин сонячних панелей , там ви знайдете не лише сонячні батареї від різних надійних виробників, а також інвертори, теплові насоси, вентиляції та багато іншого.

Також можете проконсультуватись з нашими спеціалістами в офісі, адже наш офіс знаходиться саме в місті Ужгород, адреса: Станційна 16/1, або ж замовити онлайн консультацію безпосередньо на сайті. Наші спеціалісти завжди готові вам допомогти.

➤ХОЧУ ОТРИМАТИ КОНСУЛЬТАЦІЮ ЕКСПЕРТА➤➤➤ 

 

ПОКИ ВИ ДУМАЄТЕ ІНШІ ЗАРОБЛЯЮТЬ НА СОНЯЧНІЙ ЕНЕРГІЇ

Часті запитання

“Зелений тариф” – законодавчо встановлений державою тариф за електроенергію, вироблену приватними сонячними електростанціями

 
 • Паспорт власника
 • Ідентифікаційний код
 • Витяг з реєстру нерухомого майна про право власності на об’єкт
 • Електронна пошта та номер телефону заявника
 • Заява на зелений тариф
 • Однолінійна схема приєднання
 • Паспорти на панелі, інвертор
 • Договір та техумови на користування електроенергією
 • Довідку про відкриття рахунку з банку
 • Сертифікати на обладнання
 • Технічна документація на контур заземлення (паспорт та протокол замірів).

Максимально дозволена потужність для приватних будинків складає 30 кВт 

 1. Фотомодулі (сонячні панелі)
 2. Мережевий інвертор
 3. Двонаправлений лічильник
 4. Монтажна конструкція. Елементи кріплення.

На монтаж СЕС нам потрібно до двох тижнів. Енергетики, в свою чергу, законодавчо  лімітовані до 60 днів з дня підписання Угоди.

Вартість 1 кВт години станом на 2022 рік складає 0.16 евро

В середньому з одного кВт панелей населення Закарпаття отримує 1100 кВт годин на рік.

Монтаж солнечных панелей на крыше_Зелёный тариф_30 кВт_Ужгород_Соленси

Запитання - відповідь

 1. Анастасія :

  Добрий ранок, маємо готельно-ресторанний бізнес в Ужгородському районі, хотіли би зменшити витрати за допомогою сонячної станції, але шукаємо компанію яка може якісно підібрати потужність. Чи робите ви таке або можете щось порадити ?

  1. Адміністратор :

   Доброго дня, Анастасія! Щоб коректно визначити потужність сонячної електростанції для вашого об’єкта, потрібно знати кількість і параметри електричної енергії яку споживає ваш готельно-ресторанний комплекс. Для цього нам потрібні данні АСКОЕ. У тому випадку, якщо у вас немає таких даних, пропонуємо вам скористатися нашою безкоштовною послугую «Онлайн моніторинг споживання електроенергії на виробництві», детальніше за посиланням : https://solensy.com.ua/solar-power-plants/for-business/monitoryng/
   Також пропонуємо Вам переглянути відгук співвласника Готельно-ресторанного комплексу «СТАС» з міста Іршава/ https://youtu.be/QZFY2W2_Aw8 / . Це один із об’єктів на якому вже працює змонтована нами СЕС.

 2. Никита :

  Побачив що ви монтуєте СЕС у місті Ужгород, та хотілось би встановити станцію для дому та невеликого магазину. Чи можна і там і там встановити під Зелений тариф?

  1. Адміністратор :

   Доброго дня. Якщо ваш магазин розташований на одній земельній ділянці з будинком доречно встановити сонячну електростанцію під “Зелений тариф”.
   Для бізнесу ми пропонуємо сонячні електростанції під власне споживання, це економічно вигідно. Для більш розвернутої відповіді на ваше запитання, нам потрібна детальна інформація. Пропонуємо Вам, звернутися до нашого менеджера за консультацією.

 3. Олександр :

  Скільки днів монтується сонячна електростанція 30 кВт?

  1. Адміністратор :

   Доброго дня, Олександр! Безпосередньо монтаж здійснюється протягом 4-7 днів, але є різні фактори що впливають на термін проєктування та монтажу сонячної електростанції.
   Радимо звернутися до нас для консультації.

 4. Микола :

  Добрий день, встановлював у вас СЕС в Ужгородському районі. Чудові спеціалісти дуже рекомендую кожному !

  1. Адміністратор :

   Вітаю, Микола! Дякуємо за чудовий відгук! В свою чергу бажаємо Вам успішної реалізації всіх наступних ваших проєктів! Приємно було співпрацювати з Вами!

 5. Людмила :

  Хочу встановити сонячну електростанцію для дому в Ужгороді, але сумніваюся що мені вистачить потужності сонячної електростанції,
  можете допомогти з розрахунками?

  1. Адміністратор :

   Доброго дня, Людмила! Звичайно, ми допоможемо вам розрахувати потужність майбутньої сонячної електростанції максимально ефективно саме для забезпечення Ваших потреб. Дамо відповіді на всі ваші запитання. Запропонуємо різні варіанти реалізації. Завітайте в наш затишний офіс за адресою м. Ужгород, вул. Станційна 16\1, або замовляйте онлайн консультацію за № тел.. 066 065 55 80.

 6. Тарас :

  Для обговорення всіх деталей установки сонячних панелей мені краще підійти до вас, чи ви можете самі під’їхати до мене?

  1. Адміністратор :

   Доброго дня, Тарас! Ми можемо запланувати виїзд до вас, або ж Ви можете звернутися безпосередньо до нас, як Вам буде зручно.
   Виїзд безкоштовний. Телефонуйте, домовимось.

 7. Вадим :

  Коли необхідне сервісне обслуговування для сонячної електростанції?

  1. Адміністратор :

   Доброго дня, Вадим! Сервісне обслуговування необхідне в разі збоїв у роботі сонячної електростанції. Також в нашій компанії існують планові перевірки змонтованих нами і не тільки сонячних електростанцій, для оцінки правильної та ефективної роботи системи енергозабезпечення. Якщо Ви з тих замовників СЕС про яких забули їх підрядники, звертайтесь в нашу компанію, допоможемо вирішити ваші завдання.

 8. Петро :

  Як доглядати за сонячними панелями?

  1. Адміністратор :

   Доброго дня, Петро! Якщо правильно розроблені проектні розрахунки, особливого догляду сонячні панелі в процесі експлуатації не потребують.

 9. Оксана :

  Як підібрати сонячну електротанцію для дому під “зелений” тариф?

  1. Адміністратор :

   Доброго дня, Оксано! Для зеленого тарифу ідеально підійде мережева сонячна електростанція, оскільки потребує менше інвестицій, та виконує своє основне завдання, даючи прибуток.

 10. Ліна :

  Як зрозуміти, чи буде мені вигідно встановлювати сонячну електростанцію, можливо це якось розрахувати ?

  1. Адміністратор :

   Доброго дня, Ліна! Рекомендую Вам звернутися до наших експертів за консультацією. Завітайте до нашого затишного офісу або зателефонуйте. Відповідь на ваше запитання має опиратись на аналіз даних (потреби, використання, цілі, і тд..). Чекаємо на Вас!

 11. Арсен :

  Яку сонячну електростанцію краще встановити для дому, який тип ?

  1. Адміністратор :

   Доброго дня, Арсен! Щоб зрозуміти яку мережеву, гібридну або автономну сонячну електростанцію обрати потрібно зрозуміти які задачі і в яких умовах потрібно виконувати системі енергозабезпечення будинку. Завітайте до нас, наші інженери підберуть рішення яке задовільнить всі ваші потреби.

 12. Станіслав :

  Скільки площі потрібно для розміщення 20 кВт сонячної станції?

  1. Адміністратор :

   Доброго дня, Станіслав! 1 кВт потужності це 5-6 м.кв площі сонячної панелі.

 13. Ігор :

  В мене виникли проблеми в роботі сонячної електростанції, можете допомогти?
  Встановлював в іншій компанії, яка зараз не працює.

  1. Адміністратор :

   Доброго дня, Ігор! Телефонуйте +38 066 065 55 80, направимо спеціаліста.

 14. Юра :

  Яка продуктивність сонячних панелей в зимовий період?

  1. Адміністратор :

   Доброго дня, Юрій! Деталі про річну сонячну інсоляцію на цій сторінці https://solensy.com.ua/sonyachna-insolyacziya/

 15. Віктор :

  Доброго дня.
  Підкажете графік роботи?

  1. Адміністратор :

   Доброго дня, Віктор! Працюємо з понеділка по п’ятницю з 9:00 по 18:00. Заходіть! Будемо раді Вас зустріти!

 16. Діана :

  Яка мінімальна потужність сонячної електростанції допустима для встановлення?

  1. Адміністратор :

   Доброго дня, Діана! Минімальна потужність СЕС 5 кВт.

 17. Святослав :

  Чи маєте ви які небудь пропозиції для забудовників?

  1. Адміністратор :

   Доброго дня, Святослав! Станьте партнером у нашій програмі «Будуємо житло класу А+» деталі тут ►►► https://solensy.com.ua/zhytlo-klasu-a/

 18. Даніела :

  Чи буде достатньою генерація для власних потреб восени та взимку?

  1. Адміністратор :

   Доброго дня, Даніела! Все залежить від вашого споживання електроенергії та потужності та типу електростанції. Звертайтесь за тел. 066 065 55 80 допоможимо визначитись.

 19. Юра :

  Чи не пошкодить град сонячну електростанцію?

  1. Адміністратор :

   Доброго дня, Юрій! За весь час діяльності нашої компанії до нас не надходило жодного звернення від наших клієнтів щодо пошкодження градом сонячних фото модулів на їхніх сонячних станціях. Також нам не доводилось чути такі новини від партнерів в галузі. На нашій практиці була заміна одного фото модуля, який було пошкодженого механічним чином плугом трактора під час польових робіт.

 20. Антон :

  Яка вартість виїзду для замірів в Ужгородський район ( Доманинці)?

  1. Адміністратор :

   Доброго дня, Антон! Заміри, консультації, юридичний супровід наші клієнти отримують безкоштовно!

Запитання - відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.