[embedyt] https://www.youtube.com/watch?v=NWAaFIuuiTU[/embedyt]

Онлайн моніторинг споживання електроенергії

jpg.image_система моніторингу потужності_лозод_Соленсі

 

 

 

Щоб підібрати потужність сонячної електростанції для забезпечення власних потреб потрібно розуміти кількість і параметри електричної енергії яку споживає ваше підприємство.

Існує два варіанти визначення та підбору обладнання сонячної електростанції саме для вашого підприємства:

 

АСКОЕ

 • автоматизована система комерційного обліку електроенергії – це система передачі даних з лічильника підприємства комерційного обліку на приватний сервер, і сервер енергетичної компанії. Основою цієї системи є спеціальне програмне забезпечення.

Все що вам потрібно, це надіслати запит на отримання інформації з АСКОЕ в обленерго, після того надати нам дані, а наші спеціалісти на основі аналізу підготують Вам комерційну пропозицію.

Система онлайн моніторингу спожитої потужності

 • ми отримаємо необхідну інформацію про енергоспоживання встановивши онлайн систему моніторингу, вона чимось схожа на ЛОЗОД (локальне обладнання збору та обробки даних )

На основі даних отриманих з цієї системи, ми виконаємо підбір обладнання для СЕС із забезпеченням потрібної потужності електроенергії вашого підприємства.

 


jpg.image_розумний лічильник_система онлайн моніторингу_Соленсі

 

 

 

 

 

Наші пропозиції стануть у нагоді, якщо ваше підприємство:

 • Споживає електроенергію
 • Має можливість розмістити сонячні панелі на дахах чи на власній території
 • Має прямий договір з постачальником електроенергії
 • Готове інвестувати в проекти з терміном окупності від 4 років
 • Прагне ставати більш екологічним та енергоефективним

Звичайно ж, відсоток економії чи заміщення електроенергії з мережі «зеленою» енергією буде дуже сильно відрізнятись для різних підприємств. На це в першу чергу впливає режим споживання електроенергії, період року, робочий графік та величина споживаної потужності.

Саме зважаючи на ці параметри, фахівці нашої компанії і підбирають потужність сонячної електростанції (далі «СЕС»), а також прораховують ТЕП роботи такої СЕС.

Отже, для коректного підбору потужності сонячних батарей та інверторів нам потрібно:

 • Графік погодинного споживання електроенергії вашим підприємствомСистема онлайн моніторингу СОЛЕНСІ
 • Графік роботи вашого підприємства
 • Дозволена потужність по договору з енергопостачальною компанією
 • Схематичне зображення системи постачання електроенергії, в т.ч. системи обліку
 • Місця можливого монтажу сонячних панелей та інверторів

Згідно цього переліку найскладнішим для підприємств зазвичай, є перший пункт. Спробуємо пояснити, як його отримати:

 • Якщо ваше підприємство має власну систему АСКОЕ, то такі дані треба взяти звідти.
 • Якщо ваше підприємство має встановлений лічильник з системою передачі даних на енергопостачальну компанію, то необхідно звернутися з листом до них і затребувати дані з їх системи, попередньо зазначивши період за який потрібні дані.
 • Якщо ваше підприємство має звичайний лічильник, що не передає дані автоматично, то необхідно зробити контрольні заміри спеціальним реєстратором протягом певного часу.

Наша компанія має можливість встановити реєстратори для підприємств з дозволеною потужністю до 630 кВт і отримати потрібні дані для планування потужності СЕС.

Такий спосіб отримання даних підходить і для підприємств з п.п. 1 та 2, але діапазон аналізу даних буде вужчим.

Отримавши дані про графік споживання у кВт вашого підприємства ми формуємо звіт з рекомендаціями про потужність СЕС, яка буде максимально ефективна для вашого бізнесу. Такий звіт містить графік навантаження з накладеним графіком генерації в максимально сонячний день. Враховуючи нерівномірність сонячної інсоляції протягом доби та пори року, ми робимо прогноз можливого заміщення електроенергії з мережі енергією від сонячних батарей. Наш прогноз базується на статистичних даних, що закладені в спеціальні програми. Також у звіті вказується орієнтовна вартість встановлення СЕС для вашого підприємства, яка може бути використана для фінансового аналізу інвестиції згідно ваших критеріїв. Потужність сонячної електростанції підбирається по потужності інверторів та сонячних фотомодулів, яких зазвичай більше на 30%.

Варто врахувати, що відсоток заміщення сильно залежить від графіку роботи підприємства та сезону, у якому відбувається таке заміщення. Наприклад, при однозмінній роботі влітку він може бути в діапазоні 30-50%, а при двозмінній вже тільки до 20% (адже сонце не світить вночі J ). В осінній період такий показник ледве досягає 18%.

картинка_сонячна електроенергія_Миколаївська область_СоленсіТа незважаючи на це, електроенергія від сонячних панелей (фотомодулів) – це:

 • Прогнозована вартість на тривалий період (20-30 років) – 0,5 грн/кВт*год
 • Зниження собівартості продукції чи послуг
 • Зниження впливу діяльності вашого підприємства на екологію
 • Інвестиції, які точно окупляться і дадуть вам ринкову перевагу

 

Звертайтеся! Спеціалісти SOLENSY з радістю допоможуть Вам зробити правильний вибір.

 

➤НАШ YOUTUBE➤➤➤

Запитання - відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.