Установка сонячних панелей в Запорізькій області

 

 

установка сонячних батарей під ключ - Запоріжжя- Соленсі

➤ХОЧУ ОТРИМАТИ КОНСУЛЬТАЦІЮ ЕКСПЕРТА➤➤➤

Сонячні електростанції під ключ для бізнесу у м. Запоріжжя

 

Як скоротити витрати, водночас збільшивши рентабельність бізнесу,та забезпечити безперебійне якісне енергопостачання? Маємо просте та вигідне рішення, на довгу перспективу.

Сонячна електростанція для юридичних осіб вирішить одразу всі проблемні питання.  Альтернативна сонячна  система енергопостачання підприємства здатна забезпечити  енергією  будь які бізнес процеси, незалежно від  загального обсягу енергопотреб. Починаючи з невеличких приміщень, офісів, кафе, закінчуючи складами, гіпермаркетами чи  масштабними  фермерськими господарствами.

Успішні приклади використання альтернативної енергетики у бізнесі не рідкість, деталі тут: https://solensy.com.ua/sonyachna-energiya-masovyj-perehid/

Енергопостачання  електричної системи виробництва з загальної мережі може працювати з перебоями, сонячна електростанція забезпечить надходження якісної та безперебійної альтернативної енергії.

 

Вибір сонячних електростанцій

 

Моделювання сонячної електростанції відбувається після огляду, моніторингу та ознайомлення з потребами клієнта. Наша компанія займається будуванням та підключенням таких сонячних електростанцій:

Наші спеціалісти розкажуть Вам детальніше про то які бувають сонячні електростанції та індивідуально підберуть найбільш вигідну саме для вас пропозицію. Звертайтесь до нас, ми будемо раді успішно вирішити ваші задачі.

Монтаж сонячних електростанцій Запоріжжя та область

 

 

Запорізька область СОЛЕНСІ

 

 

Використання новітніх енергоефективних технологій в різних сферах сучасного бізнесу

Чому ми за встановлення сонячних панелей (фотомодулів) для підприємств?
Встановивши сонячну електростанцію для юридичних осіб (під власне споживання), ви отримаєте багато вагомих переваг:

  • Зниження витрат підприємства, за рахунок скорочення або відмови від споживання мережевої електроенергії.
  • Звання екологічно відповідального бізнесу, оскільки основним джерелом отримання енергії є сонце. Сонячні панелі виготовлені з природних матеріалів та не несуть шкоди довкіллю. Встановлення сонячних панелей для виробництва, дозволить значно зменшити викиди вуглецю, та шкідливих випарів у атмосферу.
  • Простота, та значний термін експлуатації. Ви можете бути впевнені, що ваша сонячна електростанція прослужить вам 20 – 25 років.
  • Багатофункціональність сучасних сонячних батарей(фотомодулів) та їх можливості настільки різнопланові, що використовуються у найрізноманітніших сферах сучасного бізнесу, не лише для енергозабезпечення а й для:
  1. Систем поливу в аграрному бізнесі
  2. Підігріву басейнів в туристичних комплексах та базах відпочинку
  3. Нагріву води і т.д..

[embedyt] https://www.youtube.com/watch?v=QZFY2W2_Aw8[/embedyt]

Тож як влаштована сонячна електростанція?

Сонячна електростанція складається з панелей, інвертора та несущої конструкції. При потраплянні  на фотомодулі  сонячна енергія генерується в електричну.

картинка_сонячна електроенергія_Запоріжська область_Соленсі

 

Завдяки багаторічному досвіду встановлення геліосистем (сонячних електростанцій) для юридичних та приватних осіб, ми підберемо економічно і енергетично вигідне рішення саме для вас.

Замовляйте консультацію спеціалістів нашої компанії вже сьогодні.

 

➤ХОЧУ ОТРИМАТИ КОНСУЛЬТАЦІЮ ЕКСПЕРТА➤➤➤


Запорізька область СОЛЕНСІ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Запорізька область СОЛЕНСІ

Системи сонячного енергопостачання ⚡ Мережа АЗС “ОККО”

Запитання - відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.