СОНЯЧНІ ЕЛЕКТРОСТАНЦІЇ ДЛЯ ПІДПРИЄМСТВА – ЦЕ

hero-icon-4

ЕКОНОМІЯ ВИТРАТ
НА ЕЛЕКТРОЕНЕРГІЮ

hero-icon-2

НЕЗАЛЕЖНІСТЬ ВІД ПЕРЕБОЇВ
У ЗАГАЛЬНІЙ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ

hero-icon-6

РЕПУТАЦІЯ СВІДОМОЇ КОМПАНІЇ,
ЩО ТУРБУЄТЬСЯ ПРО ЕКОЛОГІЮ

СОНЯЧНА ЕЛЕКТРОСТАНЦІЯ ДЛЯ ВИРОБНИЦТВА — ВИГІДНА ІНВЕСТИЦІЯ У ВЛАСНУ ЕНЕРГОНЕЗАЛЕЖНІСТЬ

З чого почати впровадження сонячної електростанції на вашому підприємстві?

 

фото_моніторинг енергоспоживання на підприємстві_Соленсі

Підбір необхідної потужності

Робота мережевої сонячної електростанції для підприємств під власне споживання передбачає максимально можливе заміщення електроенергії з загальної мережі сонячною електричною енергією від СЕС. Для досягнення заявленого результату необхідно правильно підібрати потужність геліополя сонячних батарей та потужність встановлюваних сонячних мережевих інверторів.

Підбір потужності обладнання сонячної електростанції відбувається на основі графіку навантаження та споживання електроенергії підприємством. Дані для побудови такого графіку можна отримати двома способами:

1) проаналізувати дані з АСКОЕ, якщо така інформація є в наявності у вас на підприємстві

2) отримати та проаналізувати дані з системи онлайн моніторингу електроспоживання, яку на час моніторингу, встановлять наші фахівці.

Аналіз даних, про енергоспоживання об’єкту, виконується за певний період (не менше тижня повноцінної роботи) і дозволяє нам побачити завантаженість мережі протягом доби та днів тижня. Також ми аналізуємо рівномірність розподілу навантаження по фазах і ін. Використовуючи графік навантаження, ми можемо накласти на нього графік можливої генерації СЕС і візуалізувати наші рішення.

схема_ місце розташування сонячної електростанції для бізнеса_Соленсі

Вибір місця розташування сонячних панелей та інверторів

Наступним важливим кроком після підбору потужності, є вибір місць можливого монтажу сонячних фотомодулів та інверторів, а також спосіб їх підключення в електричну мережу підприємства.

Розміщення сонячних батарей можливе на скатних і плоских дахах та на землі. Найкраще підходять скатні дахи з орієнтацією на південь, на південний схід, південний захід з кутом нахилу 25-35 градусів до горизонту. Кріплення панелей на такі дахи є найпростішим та найдешевшим. Також можливе встановлення панелей на плоскі дахи з твердим та м’якгким мембранним покриттям. Особливістю таких систем кріплення сонячних панелей є застосування баластних конструкцій, у яких кріпильні елементи не вкручуються у крівлю, а підвантажуються бетонними елементами, так званим «баластом».

Після підбору місць можливого монтажу фотомодулів, виконується попередній прорахунок фізичної можливості розміщення необхідної їх кількості. Також потрібно визначити можливі місця розміщення інверторів та точки їх приєднання до електромережі підприємства. Всі ці дані необхідні для формування комерційної пропозиції та виконання проектних робіт.

вибір специфікації для сонячної електростанції_Соленсі

Підбір обладнання для СЕС

Одним із найважливіших кроків є підбір обладнання. Ми дуже прискіпливо ставимось до цього кроку, адже сонячна електростанція має працювати не менше 25 років і бажано із мінімальними затратами на сервісне обслуговування та ремонт. Саме тому ми працюємо тільки із надійними та перевіреними виробниками панелей та інверторів. Також ми приділяємо велику увагу системам кріплення та комплектуючим (соларні кабелі та електроавтоматика), адже вони є частиною системи, яка повинна забезпечувати надійність експлуатації.

фото_конструктивні рішення_сонячна електростанція_SOLENSY

Розробка конструктивних рішень та проектування СЕС

Вибір потужності масиву сонячних панелей та інверторів для СЕС, а також місця їх розміщення на об’єкті замовника дають уявлення про можливі варіанти конструктивних рішень для встановлення запропонованого обладнання. Інженери нашої компанії підбирають системи кріплень для всіх місць монтажу панелей, визначають спосіб прокладки кабелів та формують специфікації матеріалів і робіт для кошторисної документації. Окремо виконується проектна документація, як обов’язкова робоча так і на вимогу замовника.

фото_техніко економічне обгрунтування інвестиції в сонячну електростанцію для бізнеса_SOLENSY

Техніко-економічне обґрунтування інвестицій в СЕС для бізнесу

Окупність інвестицій у власну сонячну електростанцію залежить від кількості згенерованої сонячної електроенергії за певний період та від вартості проекту в цілому для такої генерації. Як ми вже вказували у попередніх кроках, вартість вибраної СЕС залежить від потужності масиву панелей, особливостей систем кріплення (похилий чи плоский дах, або наземна конструкція) та витрат на кабельне підключення. А ось величина згенерованої електроенергії залежить від орієнтації масиву сонячних батарей, правильності підбору потрібної потужності, рівномірності навантаження об’єкту і т.д.

Вартість згенерованої електроенергії ми можемо прирівняти до вартості купленої електричної енергії у постачальника на ринку. У випадку коректного підбору потужності СЕС та враховуючи ціни на початок 2022 року, окупність інвестицій у власну СЕС для бізнесу може скласти до 4 років. А вартість згенерованої електроенергії сонячною електростанцією протягом її нормативного терміну експлуатації (25 років) може скласти 0,022 USD/Wh. При цьому не варто забувати, що вартість енергії на ринку з часом буде тільки зростати.

Наша команда у процесі підготовки пропозиції по СЕС для вашого підприємства підготує та надасть ТЕО, де буде вказано принципові рішення про потужність масиву панелей, інверторів, місця монтажу та конструктивні рішення для розміщення вибраного обладнання. Також буде надана комерційна пропозиція з зазначенням обладнанням та вартістю монтажу такої СЕС під «ключ». Надана інформація про прогнозовану величину генерації електроенергії, дозволить вам прийняти виважене рішення про інвестицію у власну сонячну електростанцію для вашого бізнесу.

СХЕМА РОБОТИ СОНЯЧНОЇ ЕЛЕКТРОСТАНЦІЇ ДЛЯ ПІДПРИЄМСТВА

картинка_СХЕМА РОБОТИ СОНЯЧНОЇ ЕЛЕКТРОСТАНЦІЇ ДЛЯ БІЗНЕСУ_соленсі

 

СИСТЕМИ ЕНЕРГОПОСТАЧАННЯ, ЩО ПРАЦЮЮТЬ НА КОМПЕНСАЦІЮ ВЛАСНОГО СПОЖИВАННЯ ПІДПРИЄМСТВА

Сонячні Електростанції Для Підприємства_малюнок_системи енергопостачання_Соленсі

ЧОМУ ПІДПРИЄМСТВУ ВАРТО ВСТАНОВИТИ СОНЯЧНУ ЕЛЕКТРОСТАНЦІЮ З SOLENSY?

Безумовна гарантія на станцію протягом 2 років

Орієнтація на Вашу вигоду при роботі над проектом

Швидший монтаж завдяки власним оцинкованим конструкціям

ПЕРЕВАГИ СИСТЕМИ СОНЯЧНОГО ЕНЕРГОПОСТАЧАННЯ

 

Підвищує рентабельність бізнесу

Сонячні електростанції для бізнесу СОЛЕНСІ

Якщо Ви заощаджуєте на електроенергії, то таким чином Ви зменшуєте собівартість продукту або послуги, та заробляєте більше.

Інвестиція швидко повертається

Сонячні електростанції для бізнесу СОЛЕНСІ

Сонячна електростанція для бізнесу окупиться проблизно за 4-5 років.

Покращує імідж Вашого бізнесу

покращення іміджу вашого бізнесу _ зелена енергія_ соленсі

Компанім які використовують альтернативні види енергії, віддають перевагу у співпраці компанії b2b сферах.

Зменшує витрати на електроенергію

Сонячні електростанції для бізнесу СОЛЕНСІ

За допомогою сонячної електростанції Ви зменшите власне споживання протягом світлового дня. Ця економія споживання електроенергії складе приблизно 35-75% на рік.

ми там де надійне джерело енергії _ Соленсі

МИ ЗАВЖДИ ТАМ, ДЕ ПОТРІБНЕ НАДІЙНЕ ДЖЕРЕЛО ЕНЕРГІЇ

 

ЯК ВІДБУВАЄТЬСЯ СПІВПРАЦЯ?

1

Менеджер консультує Вас та відповідає на всі запитання щодо сонячної електростанції

2

Виїжджаємо на заміри і формуємо комерційну пропозицію

3

Встановлюємо СЕС, підключаємо, оформлюємо документи безкоштовно

4

Забезпечуємо сервісне обслуговування протягом всього терміну роботи СЕС

СОНЦЕ ЕКОНОМИТЬ КОШТИ ВАШОГО БІЗНЕСУ
А МИ ЕКОНОМИМО ВАШ ЧАС

Сонячні електростанції для бізнесу СОЛЕНСІ

Сонячні електростанції для складів та логістичних центрів

Пропонуємо сучасні рішення сонячної «зеленої» енергетики для підприємців, що працюють в сфері логістики та володіють складськими приміщеннями, логістичними центрами або об’єктами різного типу. Наявність великих площ дахів дає можливість забезпечувати безкоштовною енергією бізнес яким ви управляєте. Завдяки сонячній системі енергопостачання об’єктів, рентабельність вашого бізнесу значно підвищиться.

Проекти сонячних електростанцій «під ключ» для юридичних осіб, консультації щодо альтернативних джерел енергії – компанія SOLENSY

Сонячні електростанції для бізнесу СОЛЕНСІ

Сонячні електростанції для фермерів та аграріїв

Окрім оптимізації енергонезалежності підприємства, яку воно набуває дякуючи виробництву електроенергії на власній сонячній електростанції, бонусом для підприємця є додаткова монетизація земельної ділянки. Одночасний заробіток на сільському господарстві та «зеленій» енергетиці покращує не лише економічні складові бізнесу а й зовнішню привабливість. Нагадуємо Вам про “зелений тариф” , який також можливо підключити та отримати додаткові надходження від сонячної інсоляції.

Настав час запуску власної сонячної електростанції та значного скорочення витрат на електроенергію для юридичних осіб!

Сонячні електростанції для бізнесу СОЛЕНСІ

Сонячні електростанції для готелів та ресторанів

Сфери готельного-ресторанного бізнесу завжди мають великі енергозатрати. Приготування їжі, вентиляція, кондиціювання, освітлення, прання білизни та скатертин вносять свої корективи в формування кінцевої ціни для споживача. Витрати пов’язані з енергоресурсами можуть збільшувати або зменшувати собівартість послуги. Зменшити витрати до 75 % та стати більш конкурентоспроможними можливо завдяки сонячній електростанції для власного споживання. «Зелені» системи сонячного енергопостачання для юридичних осіб, також мають привабливий гарний зовнішній вигляд та покращують імідж бізнесу.

Цікава статья “Як готелі Європейських країн заощаджують на сонячній енергії”

Сонячні електростанції для бізнесу СОЛЕНСІ

Сонячні електростанції для виробництв

Проектування та будівництво заводських систем енергопостачання сьогодні набирає обертів. Серед всіх відновлювальних джерел енергії технології сонячної енергетики займають лідируючі позиції в різних сферах економіки. На всій території держави, підприємства переходять на сонячні електростанції . Поштовхом до масового переходу юридичних осіб на «зелену» електроенергію для власного споживання стала економічна доцільність та постійне зростання тарифів.

Сонячна електростанція для виробництва – це вигідна інвестиція у незалежне та комфортне майбутнє.

➤ЧИТАТИ СТАТТЮ➤➤➤

Сонячні електростанції для бізнесу СОЛЕНСІ

Сонячні станції для ритейлу

Відновлювані джерела електроенергії сьогодні особливо популярні серед рітейлерів, оскільки дозволяють незалежно від централізованих електричних мереж отримувати електроенергію, суттєво економлячи. Рітейлери стали лідерами за кількістю збудованих сонячних електростанцій в Україні. Ажіотаж навколо сонячних електростанцій для юридичних осіб – це відповідь на постійне зростання тарифів. Запуск власної генерації електроенергії зменшує негативні наслідки для бізнесу. Ринок сонячної енергетики в Україні очікує на вибухове зростання. Наша країна має величезний потенціал розвитку даної галузі, який може стати одним із джерел економічного зростання. 

Монтаж та експлуатація власної СЕС не потребує погоджень та дозволів. Здійснюємо проекти будь-якої складності під різні потреби замовника. Будівельно-монтажні та пуско-налагоджувальні роботи.

➤ПРИКЛАД ФЛАГМАНІВ ГАЛУЗІ➤➤➤

Сонячні електростанції для бізнесу СОЛЕНСІ

Сонячні системи енергопостачання для АЗС

Сьогодні багато підприємців говорять про сонячну енергетику та альтернативні технології. Розташування сонячних фото модулів  на автозаправних комплексах – відносно новий напрямок «зеленого» бізнесу. Так як електрика для юридичних осіб дорожча, ніж для фізичних, термін окупності електростанції для даного виду бізнесу становить 4-5 років. Мережева СЕС для АЗС працює в режимі реального часу без використання накопичувальних батарей. Наші фахівці, у реалізованих проектах, найчастіше розміщували сонячні фото модулі на дахах автозаправних станцій. На даний момент компанією введено в експлуатацію понад 30-ти сонячних електростанцій для автозаправних станцій у п’яти областях України. Фундаментальною метою спорудження сонячної системи енергозабезпечення для юридичних осіб є зменшення витрат на використання електроенергії з загальної електромережі.

Сонце – невичерпне джерело енергії! СЕС для АЗС, це не просто привабливо та сучасно, це дуже вигідно!

➤ДІЗНАТИСЬ БІЛЬШЕ➤➤➤

Сонячні електростанції для бізнесу СОЛЕНСІ

Сонячні станції для швейних фабрик

Дедалі більше власників швейних цехів впроваджують у систему енергозабезпечення підприємства технології ВДЕ, цим домагаються значного зменшення собівартості кінцевого продукту. Скорочення споживання електроенергії із зовнішніх енергосистем за рахунок сонячних електростанцій надає власнику бізнесу цілу низку переваг, підвищує конкурентоспроможність. Призначення СЕС – повне або часткове заміщення електроенергії, необхідної для виробничого процесу, освітлення та опалення приміщень. При проектуванні комерційної сонячної електростанції потрібно детально проаналізувати, скільки саме енергії споживає підприємство у робочому режимі. Монтаж сонячної електростанції можна провести в діючій інфраструктурі швейного виробництва за наявності відповідних місць для розміщення сонячних фотомодулів та мережевого інвертора. Сонячна електростанція,  для юридичних осіб, загалом знижує споживання електричної енергії приблизно на 40-60%, інколи навіть більше, за умови споживання електроенергії вдень.

 

Сонячні електростанції для бізнесу СОЛЕНСІ

Сонячні системи енергозабезпечення для автобізнесу

Кожен власник автобізнесу безперервно шукає способи зробити його більш успішним та менш витратним. Багато підприємців під час будівництва автосервісу або виробничого цеху стикалися з такою проблемою, як ліміт потужності електроенергії. Обмеження, яке встановлюється технічними умовами, найчастіше є перешкодою не тільки для майбутнього розвитку бізнесу, але навіть для сьогодення. Сонячна електростанція, для юридичних осіб, однозначно корисна і в ситуаціях, коли центральна мережа має обмежений потенціал і не може гарантувати роботу під потрібним навантаженням. Наявність сонячної системи електропостачання в автосервісному бізнесі може повністю забезпечити потреби в електроенергії. Установка системи дозволить черпати енергію у необмеженій кількості. Адже поки сяє Сонце, її потік не закінчиться. Система елементарна та надійна. Якщо потужність підібрана правильно, електростанція робить вас більш автономним від централізованого електропостачання.

➤ДІЗНАТИСЬ БІЛЬШЕ➤➤➤

ПИТАННЯ ЯКИМИ ЦІКАВЛЯТЬСЯ

 

Різниця між електростанціями для власного споживання підприємством та станцією під “зелений” тариф  полягає у тому, що  для станцій під власне споживання нема потреби в оформленні дозвільних документів. Аналізуємо, проектуємо, підбираємо обладнання, встановлюємо систему сонячного енергопостачання, підключаємо до вашого електрогосподарства. Ви починаєте економити кошти.

Підібрати необхідну потужність сонячної електростанції під власне використання, можливо маючи данні АСКОЕ, денного споживання електроенергії підприємством в кВт * год, маючи граничні та середнє значення або за допомогою системи онлайн моніторингу. За результатами аудиту енергоспоживання вибирається оснащення необхідної потужності. Необхідно підібрати збалансовану систему, яка унеможливить надмірно великий надлишок вироблення енергії і допоможе уникнути недостачі  сонячної електроенергії. Покликання таких систем сонячного енергопостачання – зменшити використання мережевої електроенергії, ціна за яку в порівнянні з енергією сонця надмірно висока.

Якщо Ви з низки причин (часті перепади та відключення електроенергії в загальній мережі споживання, економічна доцільність, підвищення конкурентної спроможності бізнесу, екологія, пошук вигідних інвестицій) задумалися над питаннями застосування сонячної енергетики, а саме – власної генерації електроенергії за рахунок сонячної інсоляції, і при цьому Ви не є фахівцем, тоді у Вас є всього три способи визначити необхідну та оптимальну саме для вашого підприємства конфігурацію необхідного обладнання: запросити до співпраці інженера енергетика, звернутися до команди фахівців або зануритися з головою в деталі та розібратися у всьому самостійно.

Щоб вибрати складові майбутньої сонячної електростанції для виробництва, доведеться визначити:

 • Максимальну водночас споживану та пускову потужність
 • Орієнтовний об’єм необхідної енергії у кВт на добу
 • Місце монтажу сонячної системи
 • Періоди застосування системи

При проектуванні сонячної електростанції, для юридичних осіб, надзвичайно важливо усвідомлювати потужність установки, що проектується. Тут ви дізнаєтесь, від яких факторів залежить кваліфікований підбір потужності СЕС

Потрібно розуміти, що у кожному випадку завдячуючи різноманітності та  індивідуальності ці данні різняться, але як показує досвід заощадження на виробництвах з значним денним споживанням становить близько 50%. Повернення інвестицій становить 4-5 років.

Незалежно від виду діяльності підприємця, суттєву статтю його витрат складає сплата комунальних видатків. Постійні збільшення тарифів, для юридичних осіб, призводять до зростання собівартості кінцевого продукту, а це зменшення рентабельності виробництва. З огляду на це свідомі власники бізнесу стало знаходяться у пошуку рішень які дозволять збільшити прибуток, і у більшості випадків це сонячні електростанції під власне споживання(системи енергопостачання, що працюють на компенсацію власного споживання об’єкту).

Щоб порахувати окупність, доведеться  врахувати генерацію СЕС за один рік з урахуванням сезонних коливань генерації та власного споживання. За висновками цих показників вираховуємо річний дохід. Окупність інвестицій дорівнює співвідношенню вартості СЕС до щорічної генерації енергії помноженної на тариф за яким підприємство споживає електроенергію.

Використання СЕС покликане послабити залежність від зовнішньої електромережі та доречне при високих тарифах та потужному споживанню електроенергії. Сонячна система енергопостачання підприємства дозволить постачати дешеву «зелену» енергію до виробничого обладнання, систем кондиціювання та вентиляції, освітлювальної техніки, систем поливу тощо… Доцільним буде використання сонячної енергії якщо бізнес страждає від частих відключень або нестачі потужності.

Під час проектування та будівництва сонячних систем енергопостачання, нашими спеціалістами, передбачена автоматизована система керування енергопостачанням. Ці системи оснащені онлайн моніторингом, що дозволяє віддалено спостерігати за продуктивністю станції та споживанням електроенергії . Беручи до уваги ці данні, ви можете оптимізувати ваше виробництво.

До стандартного комплекту входять сонячні фото модулі, система кріплення, система з’єднання, мережеві інвертори, пристрій регулювання генерації для забезпечення необхідного рівня продуктивності СЕС у певний час.

Замовити повністю готову сонячну станцію для підприємства можна у нас. Компанія СОЛЕНСІ має штат досвідчених співробітників для виконання проектних та монтажних робіт.

Тарифи на електроенергію для юридичних осіб за останній час виросли на 25%. Прогнози фахівців на прийдешні роки ще менш оптимістичні. Враховуючи фінансову обстановку та досвід минулих років, вони припускають, що до 2026 року варто чекати на збільшення тарифів мінімум ще вдвічі.

Це відчутно відгукнеться на рентабельності усіх підприємств нашої країни. Тому, щоб не «гасити пожежі» експерти радять відразу закладати в бюджет кошти на придбання джерел відновлювальної енергетики.

Масовий та серійний монтаж сонячних геліосистем кардинально знизили виробничі витрати тих підприємств що вже використовують ВДЕ. Сонячна та вітрова енергія забезпечують доступною електроенергію з усіма економічними вигодами. Нинішні ціни на фотоелектричне обладнання (фото-модулі, інвертори, системи кріплення) та сонячна інсоляція в Україні дозволяють генерувати недорогу та екологічно бездоганну електроенергію за допомогою сонячних електростанцій.

Запитання - відповідь

 1. Дарья :

  У нас плоская крыша, мембранное покрытие. Есть ли возможность смонтировать солнечную электростанцию без проколов мембраны. Какое решение ?

  1. Адміністратор :

   Здравствуйте, Дарья! Балластная конструкция крепления – замечательное решение для тех кровель, в коих не желательно или невозможно пробивать отверстия. Например, мембранное покрытие, рубероидная гидроизоляция. Кровля должна соответствовать нескольким условиям – иметь угол наклона не больше 5 градусов, выдерживать нагрузку от балласта.

 2. Олександр :

  Доброго дня, маємо бізнес з пошиття одягу. Хотіли б зменшити витрати на електроенергію за допомогою електростанції. Знаходимось у Хмельницькій області. Як точно дізнатись, яка потужність СЕС нам потрібна?

  1. Адміністратор :

   Доброго дня, Олександр! Для того щоб дізнатись яку потужність сонячної електростанції потрібно для вашого бізнесу наша компанія пропонує скористатися даними АСКОЕ або встановити систему онлайн моніторингу. На основі отриманих даних, зробивши аналіз ми підготуємо для вас комерційну пропозицію.

 3. Генадій :

  Побачив що ви монтували Сонячні електростанції для АЗС, чи можливо встановлення таких же станцій для автомийок?

  1. Адміністратор :

   Доброго дня, Генадій! Монтаж сонячних електростанцій для автомийок можливий, оскільки сонячні електростанції багатофункціональні, та можуть використовуватися у багатьох сферах бізнесу та життедіяльності людини. Технічно можливий монтаж сонячних фотомодулів на дах автомийки, або на прилеглій території.

 4. Сергій :

  Скажіть будь-ласка, яка вартість ТЕО?

  1. Адміністратор :

   Вітаю, Сергій! Вартісь робіт по ТЕО та професійному розрахунку вартості геліосистеми для вашого бізнесу 950 грн. Перейдіть за цим посиланням https://wep.wf/ngj8n3 та отримайте техніко економічне обгрунтування вартістю 950 грн всього за 95 грн. Потрібно активувати купон на знижку.

 5. Євген :

  Доброго дня, ви встановлюєте сонячні панелі для підігріву басейну?

  1. Адміністратор :

   Доброго дня, Євгеній! Дякуємо за слушне запитання. Ми маємо позитивний досвід з монтажу сонячних фото модулів для вирішення такого виду завдань. Давайте обговоримо деталі, телефонуйте.

 6. Іван :

  День добрий, маю готельний комплес та хотів би зменшити витрати на електроенергію, встановити сонячну станцію для нього, скільки приблизно кВт потрібно щоб зменшити витрати?

  1. Адміністратор :

   Доброго дня, Іван!
   Для того щоб максимально зменшити витрати на електроенергію, потрібно розуміти ваші поточні енергозатрати та заплановане збільшення обсягів споживання електроенергії за рахунок майбутнього розширення вашого готельного бізнесу. Нам потрібно провести розрахунки на основі даних АСКОЕ, або здійснити дистанційний моніторинг споживання електроенергії вашим готельним комплексом. На основі отриманих даних, ми підберемо обладнання для сонячної електростанції.
   Рекомендуємо Вам звернутися до наших спеціалістів, для обговорення деталей.
   Виїзди, консультування та заміри безкоштовні.

 7. Денис :

  Я тільки починаю свій бізнес (маю невеличке кафе) чи підійде сонячна електростанція маленькому підприємству?

  1. Адміністратор :

   Доброго дня, Денис!
   Сонячна електростанція буде вигідна будь-якому підприємству що споживає електроенергію.
   Встановивши сонячну електростанцію для бізнесу , ви одразу оціните всі конкурентні переваги від збільшення потужності в електромережі до безкоштовної електроенергії як складової вартості продукту чи послуги. Кондиціювання повітря, опалення, приготування їжі та напоїв, робота холодильного обладнання на безкоштовних енергоносіях збільшить маржинальність вашого бізнесу.

 8. Тетяна :

  Навіщо підприємству потрібна сонячна електростанція?

  1. Адміністратор :

   Доброго дня, Тетяна! Риторичне запитання) Очевидно, найголовніше це економічна вигода, адже на оплату електроенергії підприємства витрачається значна частина коштів, які можна зберегти, шляхом встановлення сонячної електростанції.

 9. Діма :

  Як працює сонячна електростанція взимку?

  1. Адміністратор :

   Доброго дня, Дмитро! Взимку ефективність панелей дещо знижується, через нестачу сонячного випромінювання, незважаючи на те, вони здатні забезпечувати базові потреби в енергетиці. За цим посиланням приклад щомісячної сонячної інсоляції https://solensy.com.ua/sonyachna-insolyacziya/
   Взимку на сонячні панелі впливає принцип зворотної пропорції: чим нижча температура, тим зручніше обладнанню функціонувати. Тому що немає перегріву, характерного для літніх днів і ефективність обладнання зростає.

 10. Мирон :

  Як сонячна електростанція працює взимку, і у похмуру погоду?

  1. Адміністратор :

   Доброго дня, Мирон! Взимку інсоляція слабшає що зменшує енергоефективність сонячної електростанції, проте її потужності вистачатиме для забезпечення базового забезпечення енергією. Принцип роботи мережевої та комбінованої сонячної станції під “Зелений” тариф дозволяє перекривати нестачу сонячної інсоляції. Телефонуйте за деталями..

 11. Єгор :

  Хочу встановити сонячну електросианцію для невеличкої ферми, яка площа необхідна для сонячної станції 25-30кВт?

  1. Адміністратор :

   Доброго дня, Єгор! 1 кВт потужності це приблизно 5м.кв. панелей. Телефонуйте! Зробимо Вам детальний розрахунок, техніко економічне обґрунтування, підберемо обладнання для сонячної електростанції. Маємо практику встановлення сонячних електростанцій для сільськогосподарських підприємств.

 12. Юрій :

  Доброго дня.
  Якщо моє підприємство має достатньо площі на землі і на даху, де краще розмістити сонячні панелі?

  1. Адміністратор :

   Доброго дня, Юрій! Монтаж на дах менш затратний, за рахунок зменшення несучих конструкцій на які кріпляться фотоелементи (сонячні панелі). На землі може бути в деяких часових інтервалах затінення. Потрібно також враховувати розташування даху стосовно сторін світу. Це лише декілька нюансів які потрібно врахувати при наданні відповіді на запитання -“де краще розмістити сонячні панелі?”. Комплексний підхід, співвідношення всіх “за” та “проти” дасть змогу прийняти рішення де краще. Зателефонуйте, допоможемо Вам розібратись в цьому та інших питаннях, стосовно сонячних електростанцій для бізнесу.

 13. Іван :

  Чим ваші металоконструкції відрізняються від стандартних ?

  1. Адміністратор :

   Доброго дня, Іван! За які самі стандартні конструкції Ви говорите, у чому саме полягає стандарт? Щоб порівняти наші металоконструкції з іншими потрібно отримати характеристики тих самих “стандартних” конструкцій . Ми монтуємо на гаряче-оцинкований та холоднодеформований сталевий перфорований монтажний профіль. Якщо доречно, використовуємо алюмінієвий профіль. Пропоную вам, звернутися до наших інженерів та обговорити деталі.

 14. Борис :

  Скільки максимально кВт можна встановити на підприємстві?

  1. Адміністратор :

   Доброго дня, Борис! Юридична особа не обмежена вправі на генерацію електроенергії та її потужності для власного споживання. Доречно встановлювати таку потужність сонячної електростанції яка буде перекривати витрати енергії із загальної мережі. Про те як підібрати потужність СЕС для підприємства читайте на сторінці “Онлайн моніторинг”.

 15. Тимур :

  За скільки днів встановите сонячну електростанцію для торгівельного центру?

  1. Адміністратор :

   Доброго дня, Тимур! Як показує практика попередніх монтажів сонячних електростанцій в середньому 5-7 днів, за умови монтажних робіт на дахах. Наземний монтаж на декілька днів триваліший.

 16. Ернест :

  Чи економлять потужніші сонячні панелі місце для встановлення?

  1. Адміністратор :

   Доброго дня, Ернест! Чим більша площа сонячного фото модуля (панелі) тим більша її потужність. Без різниці якої потужності панелі, на 1 кВт потужності потрібно 5 м.кв. площі і неважливо якими по потужності панелями вона буде заповнена.

 17. Йосип :

  Чи впливає волога, а саме полив (маю ферму) на роботу наземних панелей?

  1. Адміністратор :

   Доброго дня, Йосип! При розробці проекту, наші інжинери врахують особливості, існуючих у вашому господарстві зрошувальних систем та запропонують конструктивне, енергоефективне рішення щодо монтажу сонячної електростанції.

 18. Валентин :

  Чим гібридна сонячна електростанція краща за автономну?

  1. Адміністратор :

   Доброго дня, Валентин! У зазначених вами сонячних електростанцій різне призначення, в цьому і полягає їхня різниця. Гібридна СЕС працює (монтується) в тих умовах де є загальна електромережа, автономна СЕС монтується в умовах відсутності загальної електромережі.

 19. Єгор :

  Яка максимальна потужність можлива до встановлення на дах, якщо загальна площа підприємства 200мКв?

  1. Адміністратор :

   Доброго дня, Єгор! Якщо чиста площа даху 200 м2, то на такий дах можливо змонтувати сонячних панелей потужністю 40 кВт .

 20. Наталя :

  Скільки коштує складання аналізу енерговитрат для підпприємства?

  1. Адміністратор :

   Доброго дня, Наталя! Дана опція на сьогоднішній день безкоштовна, та здійснюється при укладеній Угоді по програмі “СЕС для підприємства під ключ”.

 21. Святослав :

  Яку функцію в сонячній електростанції виконує пристрій обмеження генерації?

  1. Адміністратор :

   Доброго дня, Святослав! Пристрій діє по заданим алгоритмам. Обмежує вихід електроенергії у мережу по потужності або напрузі.

Запитання - відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.