Установка сонячних панелей в м.Виноградів

 


виноградів

Енергоефективні рішення в м. Виноградів Закарпаття

 

 

Як вже давно відомо, Закарпатська область одна з найпопулярніших туристичних принад України. Це дає змогу жителям області відкривати свій маленький туристичний бізнес. Та нажаль, це стає все менш вигідним, бо витрати на утримання бізнесу з кожним роком зростають. Як часто вам доводилося сплачувати величезні рахунки за електропостачання та водо нагрів? Чи можна скоротити ці витрати? Так, ми знаємо як це зробити. Компанія “Соленсі” пропонує вам встановити сонячну електростанцію, це дасть вам змогу значно скоротити витрати за електроспоживання в свою чергу збільшивши рентабельність вашого бізнесу.

 

Фото_ціна зеленого тарифу_Виноградів_Соленсі

 

[embedyt] https://www.youtube.com/watch?v=HdGU84_JIVg[/embedyt]

Та все ж, сонячні батареї , це вигідно, чи ні?

Наша відповідь однозначно так, тому що ви отримаєте:

1 Енергонезалежність.
2 Звання сучасного еко бізнесу
3 Безперебійне електропостачання
4 Якісну та екологічну електроенергію

 

 

Фото_Будівництво сонячної станції на даху_Виноградів_Соленсі

Принцип роботи сонячних батарей є екологічним та безпечним, ось як це працює

 

Безпосереднім призначенням сонячної батареї є перетворення променів сонця на електроенергію. Ця дія має назву фотоелектричний ефект. Напівпровідники ( кремнієві пластини ), які використовуються для виготовлення елементів сонячних панелей, мають позитивні та негативні заряджені електрони і складаються з двох шарів. Зайві електрони під впливом сонячного світла вибиваються з шарів, і займають порожні місця в іншому шарі. Таким чином вільні електрони постійно рухаються, виробляючи електроенергію.

 

Хоч всі панелі і працюють за однаковим алгоритмом, та актуальними залишаються питання яку сонячну панель обрати та які їх характеристики? Є 3 типи сонячних панелей:

1 Монокристалічні
2 Полікристалічні
3 Тонкоплівкові

В кожному окремому випадку використовуються різні типи панелей, що підбираються індивідуально під ваші потреби, тому радимо звернутися до наших спеціалістів за безкоштовною консультацією. Як влаштована мережева сонячна електростанція читайте тут  https://solensy.com.ua/kak-ustroena-setevaya-solnechnaya-stancziya/ .

Ми радо вам допоможемо вибрати обладнання та змонтувати сонячну електростанцію під “Зелений тариф“. Наша система онлайн моніторингу допоможе вам підібрати та реалізувати економічно вигідний, для кожного підприємства, проєкт сьогодення  –  “Сонячна електростанція для виробництва

 

➤ХОЧУ ОТРИМАТИ КОНСУЛЬТАЦІЮ ЕКСПЕРТА➤➤➤

 

 

консультація єксперта

Сонячна електростанція ⚡ Зелений тариф

Запитання - відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.