Установка сонячних панелей в смт Великий Березний

Монтаж сонячних батарей - Великий Березний

 

Монтаж сонячних електростанцій  в смт. Великий  Березний

Чому саме сонячна енергетика останнім часом викликає все більше зацікавлення в суспільстві? Яка ефективність сонячних батарей і чому вклад у сонячну енергетику, це прекрасна інвестиція?  Ось відповідь.

За останні роки, вартість сонячних панелей на фоні зростаючих тарифів за електроенергію, роблять покупку і встановлення сонячних батарей все більш привабливими, середня окупність  інвестиції складає 3-4 роки. В середньому рентабельність 25-30%.

 

 

Які ваші покупки за останні 10 років, приносили вам дохід?

Все що ми купуємо, приносить нам користь, та не приносить нам грошей. Якщо брати до уваги витрати на наш будинок, можна зробити висновок, що він завжди потребує грошових вкладів (покращення житлових умов, будівельні роботи різного роду), без повернення вкладених фінансів.  Тим часом правильно встановлена сонячна електростанція, виробляє електроенергію від потрапляння на неї сонячних променів. Енергія сонця, заміщає електроенергію, за яку вам доводиться платити державі. Ви отримуєте власну електроенергію безкоштовно, а надлишкову продаєте державі по «Зеленому тарифу» з часом, ви повернете собі кошти, що вклали в купівлю сонячних батарей. Великою перевагою сонячних електростанцій є якісне забезпечення електроенергією ваш будинок, та їх окупність.

 

фото_ціна зеленого тарифу_великий березний_соленсі

 

➤ХОЧУ ОТРИМАТИ КОНСУЛЬТАЦІЮ ЕКСПЕРТА➤➤➤

 

Що мотивує наших клієнтів на купівлю сонячних панелей?

  1. Бажання бути незалежними від зростаючих тарифів за електроенергію
  2. Пасивний дохід у розмірі 25-30% річних від розміру інвестиції
  3. Зацікавленість до новітніх технологій
  4. Екологічна складова

За весь час роботи нашої команди, ми отримуємо лише позитивні відгуки,  важливо що жоден з наших клієнтів не пожалкував, що вклав саме в сонячну енергетику.

Наші експерти з радістю допоможуть вам підібрати параметри сонячної електростанції саме для вашої оселі під Зелений тариф та змонтувати  сонячну електростанцію для виробництва (для юридичних осіб, власне споживання).

 

фото_сонячні батареї_під ключ_Великий Березний_Соленсі

 

➤ХОЧУ ОТРИМАТИ КОНСУЛЬТАЦІЮ ЕКСПЕРТА➤➤➤

консультація єксперта

Сонячна електростанція ⚡ Зелений тариф

Запитання - відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.