Установка сонячних панелей у Львівській області

 

Установка сонячних електростанцій під ключ-Львів-Соленсі

➤ХОЧУ ОТРИМАТИ КОНСУЛЬТАЦІЮ ЕКСПЕРТА➤➤➤

Сонячні електростанції під ключ для бізнесу у м. Львів

 

Переваги сонячного обладнання

За останній час альтернативна енергетика стала достатньо популярною та більш конкурентною у зрівнянні з іншими видами енергії. Це приводить до того, що встановлення сонячних станцій стає більш доступною та їх окупність відносно коротша. Придбав комплект сонячної електростанції у нас, ви зможете:

  • значно зменшити рахунки у ваших платіжках
  • продавати енергію державі
  • бути захищеним від збоїв живлення та цим збільшити термін техніки у будинку
  • отримати електрифікацію на дачі або в заміському будинку
  • перекрити від 20% до 80% споживання електроенергії на виробництві

 

Монтаж та продаж сонячних панелей (фотомодулів)  Львів та область

 

Львівська область СОЛЕНСІ

Як запустити власну сонячну електростанцію, та чи реально заощадити, використовуючи альтернативну енергетику?

Для початку, потрібно поміркувати над тим, кому буде вигідне встановлення сонячних геліосистем:

  • Підприємцям
  • Аграріям
  • Гіпермаркетам
  • Промисловим підприємствам та іншим.

Усі ці напрямки приватного бізнесу, об’єднує одна категорія витрат –  щомісячна оплата за електроенергію. Ви можете зробити цю категорію витрат мінімальною, або ж взагалі не платити за державне енергоживлення.

Ось приклади великих закордонних корпорацій, які обрали встановлення  сонячної електростанції для підприємства, як хорошу альтернативу, і не пожалкували про це : https://solensy.com.ua/sonyachnaenergiyamasovyjperehid/

Варто зазначити, встановлення сонячної електростанції на виробництві дасть вам не лише економічну перспективу, а й звання екологічно привітного виробника, який турбується про довкілля.

 

картинка_сонячна електроенергія_Львівська область_Соленсі

 

Наявність систем автономного енергоживлення гарантує вам безперебійну та злагоджену роботу підприємства, незалежного від загальної мережі.

Проектування сонячних систем енергопостачання кропітка робота,  яка потребує професійного виконання, для досягнення максимальної ефективності роботи приватної сонячної електростанції.

Онлайн моніторинг, гнучка інтеграція системи енергопостачання, дозволяють підвищити стійкість та надійність системи енергоживлення підприємства. Одночасно підвищивши ефективність та впровадивши  сучасні технології.

Впровадження системи енергопостачання альтернативної енергії – це шлях до енергонезалежності, та стабільна енергопідтримка  для вашого бізнесу.

 

[embedyt] https://www.youtube.com/watch?v=QZFY2W2_Aw8[/embedyt]

 

Скільки виробляє сонячна батарея (фотомодуль), і чи вистачить альтернативної енергії, для забезпечення стабільної роботи підприємства?

 

Сонячні батареї з 60 комірками зазвичай мають потужність у межах від 250 до 370 Вт. 72-елементні панелі можуть перевищувати 400 Вт, оскільки вони мають 12 додаткових сонячних батарей, які виробляють  електроенергію і т.д…

Отже, потужність сонячних панелей визначається відповідно до їх розмірів. Точна кількість фотомодулів що необхідна вашому підприємству визначається спеціалістами. Розрахунок сонячних панелей можна отримати онлайн, проте варто розуміти що такий розрахунок буде приблизним. Ми користуємся даними АСКОЕ та власною системою моніторингу при розрахунку необхідної потужності саме для вашого бізнесу.

Запорукою енерго ефективності сонячних електростанцій є їх правильний монтаж, та перевірені виробники. В нашому онлайн магазині ви знайдете батареї та комплектуючі найвищої  якості.

Наша команда  допоможе вам з підбором обладнання сонячних електростанцій(інвертор, фотомодулі, система кріплення),  супроводжуватиме вас протягом  всього періоду будівництва та експлуатації сонячної електростанції для юридичних чи фізичних осіб.

Замовляйте консультацію спеціалістів.

 

➤ХОЧУ ОТРИМАТИ КОНСУЛЬТАЦІЮ ЕКСПЕРТА➤➤➤

 

 

фото_сонячні батареї_Львівська область_Соленсі_

Львівська область СОЛЕНСІ

Системи сонячного енергопостачання ⚡ Мережа АЗС “ОККО”

Запитання - відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.