Установка сонячних панелей в Одеській  області

 

Будівництво сонячних електростанцій - Одеса-Соленсі

 

➤ХОЧУ ОТРИМАТИ КОНСУЛЬТАЦІЮ ЕКСПЕРТА➤➤➤

Сонячні електростанції під ключ для бізнесу у м. Одеса

 

Переваги сонячного обладнання для Одеситів

Останнім часом великим попитом користується альтернативна енергетика. Тому встановлення сонячних електростанцій більш доступне та їх окупність стає менша.

Комплект сонячної електростанції дає змогу:

 • економити електроенергію, а також продавати її по «Зеленому» тарифу
 • зменшити чек за електроенергію на виробництві від 20% до 80%
 • отримати незалежність від періодичного відключення та нестабільної роботи класичних електромереж
 • електрифікувати заміський будинок або дачу
 • захистити від збоїв живлення, а також збільшити терміни служби техніки у будинку

 

Одеська область СОЛЕНСІ

 

 

Монтаж сонячних фотомодулів  Одеса та область

 

Хочете заощаджувати стабільно та легко,  без шкоди для власного бізнесу?

У нас є цікава  пропозиція саме для вас.

Одеса  та Одеська область  – одна з найперспективніших областей у плані альтернативної енергетики, та має чудову  сонячну активність.  Ми пропонуємо вам розглянути можливість  встановлення сонячної електростанції для підприємства.

 

Досить часто сонячні електростанції використовують як  системи аварійного, резервного енергопостачання, особливо в місцевості з частими перебоями електроенергії. Це  прекрасна альтернатива мережевому електропостачанню не лише в  плані заощадження, а  також додаткова енергетична підтримка виробництва за допомогою  якісної і надзвичайно надійної системи енергопостачання.

Інколи може знадобитися ремонт системи енергопостачання. Але якщо вчасно проходити  сервісне  обслуговування систем автономного енергопостачання, та користуватися  послугами перевірених, надійних компаній, ризики виникнення несправностей будуть мінімальними.

Сонячні панелі здатні пропрацювати 20 -25 років, а це свідчення того, що вони виготовляються з високоякісних  матеріалів. Будьте впевнені, ваш вклад точно не буде даремним.

Електростанції для підприємств та бізнесу – це не лише економія, а і гарантовано якісне та надійне енергопостачання.

[embedyt] https://www.youtube.com/watch?v=QZFY2W2_Aw8[/embedyt]

Що ви отримаєте встановивши приватну сонячну електростанцію в Одеській області?

 

Покращення економічної складової підприємства –  обравши правильну потужність сонячної електростанції (онлайн моніторинг, АСКОЕ), відповідно до потреб підприємства, ви зможете значно (30-90%) зменшити  оплату за електроенергію, і не залежатимете від змін державних тарифів.

Екологічно небайдужий бізнес – для виробничих підприємств встановлення сонячної електростанції допоможе значно зменшити викиди вуглецю. Для готельно – ресторанної сфери це також чудова можливість зацікавити нових  відвідувачів.

Функціональність згенерованої сонячної енергії – завдяки тому, що сучасні сонячні фотомодулі надають змогу генерувати в середньому 1200 кВт годин у рік з 1 кВт панелей, ви зможете використовувати згенеровану енергію для додаткового опалення, нагріву води, поливу рослин, та навіть підігріву в басейні.

Привабливий вигляд  – варто відзначити, що сонячна електростанція має привабливий зовнішній вигляд, що однозначно зацікавить відвідувачів та клієнтів.

 

Тут ви можете ознайомитись з досвідом світовимх корпорацій, що успішно користуються перевагами  альтернативної  енергії: https://solensy.com.ua/sonyachnaenergiyamasovyjperehid/

 

картинка_сонячна електроенергія_ Одеська область_Соленсі

 

 

При будівницві СЕС важливо враховувати не лише потреби бізнесу в енергозабезпеченні, а також звернути увагу на надійність та якість обладнання (сонячні фотомодулі , кріплення, інвертор).

Наша компанія  співпрацює тільки з найкращими і сертифікованими виробниками, та пропонує власні опорні конструкції для сонячних електростанцій Solensy fix.

Solensy fix – це якість та надійність.

Монтаж сонячної електростанції для юридичних осіб під нашим супроводом – швидкість, доцільність та завжди кращі енергоефективні рішення.

Для обговорення деталей,замовляйте консультацію спеціаліста.

 

➤ХОЧУ ОТРИМАТИ КОНСУЛЬТАЦІЮ ЕКСПЕРТА➤➤➤

 

фото_сонячні батареї_Одеська область_Соленсі

Одеська область СОЛЕНСІ

Системи сонячного енергопостачання ⚡ Мережа АЗС “ОККО”

Запитання - відповідь

 1. Катерина :

  Чи можна наперед визначити бодай приблизно строки/термін виконання проєкту для побудови наземної електростанції на 150 кВт (мережева, без акумуляторів, наземна) у Кропивницькому районі (селище Могутнє, Кіровоградська область) під зелений тариф? Дякую

  1. Адміністратор :

   Вітаю, Катерина! Звісно. Телефонуйте, визначимось з проектом та календарним планом робіт.

Запитання - відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.