ДАХОВІ СИСТЕМИ КРІПЛЕННЯ СОНЯЧНИХ ПАНЕЛЕЙ

 

Дахові системи кріплення є найпопулярнішими конструкціями кріплення сонячних панелей для домашніх СЕС та СЕС під власне споживання юридичними особами. Залежно від типу даху, можна виокремити кілька варіантів виконання таких систем кріплення:

  • для скатних (похилих) дахів

  • для плоских дахів

СИСТЕМА КРІПЛЕННЯ СОНЯЧНИХ БАТАРЕЙ НА СКАТНИЙ ДАХ

 

фото_система дахового кріплення сонячних фотомодулів на скатний дах_Соленсі

 

Система кріплень фотомодулів на скатний дах підбирається під тип покриття даху та особливості панелей, що встановлюються. У залежності від типу покриття даху до складу таких конструкцій входять різні опорні елементи для направляючих профілів. Отже, комплекти кріплень для скатних дахів поділяють на:

  • кріплення на металочерепицю, профнастил чи ондулін

  • кріплення на натуральну черепицю

  • кріплення на бітумну черепицю

КРІПЛЕННЯ СОНЯЧНИХ БАТАРЕЙ НА ПЛОСКИЙ ДАХ

фото_кріплення фотомодулів на плоский дах_Соленси

Розміщення сонячних панелей на плоскому даху можливе із анкеруванням конструкцій та без нього, але із застосуванням додаткових баластів. Вибір таких конструкцій виконується на основі інформації про тип даху: твердий бетонний верх чи м’яка крівля з мембранним покриттям, яка висота парапетів та додаткових систем вентиляції і ін.

БАЛАСТНА СИСТЕМА КРІПЛЕННЯ СОНЯЧНИХ ПАНЕЛЕЙ

 

фото_баластна система кріплення сонячних фото модулів _Соленсі

Баласт – універсальна конструкція кріплення для встановлення сонячних панелей в альбомній орієнтації на плоску покрівлю. Дозволяє розташувати фотоелектричні модулі на дахах промислових, комерційних та приватних будинків, та забезпечує необхідний кут нахилу панелей для максимальної генерації та призначена для фіксації сонячних панелей у потрібному положенні без порушення цілісності покрівельного матеріалу. Головні вимоги, що пред’являються до такої кріпильної системи,  надійність і довговічність, що поєднуються з ефективною протидією можливому вітровому навантаженню. Баластна система ідеальна для дахів, покритих ПВХ мембраною, євроруберойдом та руберойдом.

баластна система для сонячних панелей_Соленсі

ГВИНТОВА(АНКЕРНА) СИСТЕМА КРІПЛЕННЯ СОНЯЧНИХ ФОТОМОДУЛІВ НА ДАХ

 

фото_гвинтова система кріплення сонячних панелей_Соленсі

З’єднувально-монтажна система призначена перш за все для промислових споруд, дах яких оснащений проф-настилом,сендвіч панелями або має бетонну основу. В залежності від типу покриття покрівлі визначається тип кріплення відрізків профілю до покрівлі. Це може буди кріплення безпосередньо до проф-настилу за допомогою заклепок або покрівельних саморізів, або ж кріплення безпосередньо до каркасу, за допомогою спеціального гвинта-шурупа. Кінець такої шпильки з різьбленням по дереву, встановлюється в дерев’яну основу конструкції даху, або, у разі монтажу в бетонну основу, в попередньо встановлений дюбель відповідного діаметру. На частину шпильки з метричним різьбленням монтується алюмінієвий або оцинкований перфорований монтажний профіль, до яких кріпиться сонячний фото модуль.

фото_кріплення сонячних панелей на дах за допомогою гвинта_Соленсі

 

➤Наземні кріплення для СЕС➤➤➤

Дахові системи кріплення для СЕС СОЛЕНСІДахові системи кріплення для СЕС СОЛЕНСІДахові системи кріплення для СЕС СОЛЕНСІ

 

Запитання - відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.