Установка сонячних електростанцій у м. Чоп

Монтаж сонячних батарей - Чоп

 

Монтаж сонячних панелей у місті  Чоп, Закарпаття

Місто Чоп розташоване на стику трьох кордонів, що є беззаперечною перевагою міста, адже з Чопа щодня курсують сотні рейсів до Європи. Здійснюється імпорт та експорт різного роду продукції через контрольно – пропускні пункти. Також у місті розвинута промисловість.

Фото_ціна зеленого тарифу_Чоп_Соленси

Для жителів міста надзвичайно важливим є дешеве та безперебійне електропостачання, саме це ми і пропонуємо з допомогою наших сонячних електростанцій.

Сонячні електростанції в Україні – це відносно незвичний вид електроенергетики для нашої країни, проте ця галузь з кожним роком все стрімкіше розвивається. Станом на кінець 2020 року загальна номінальна потужність сонячних електростанцій в Україні складала 6320 МВт. Частка сонячних  електростанцій на перший квартал 2021 року в загальній генерації України складає приблизно 6%.

 

фото_сонячна електростанція_чоп_соленсі

 

Отже сонячні електростанції – це  не тільки якісне та безперебійне електропостачання, що надходитиме до вашого підприємства чи будинку переважно , а також можливість суттєво зекономити оплачуючи за електроенергію значно  менші кошти. Сонячна електростанція для підприємства (юридичної особи), дає змогу генерувати енергію  для власного споживання вартістью 0.50 грн за 1 кВт год, а власникам праватних будинків продавати надлишкову електроенергію за “зеленим тарифом 0.16 евро за 1 кВт.

Неодмінною перевагою сонячних електростанцій у фінансовому плані є їх окупність, адже за 3-5 років, можна повністю повернути вкладені кошти.

За розрахунками потужностей сонячної електростанції, що підійде саме для вас, та вашого бізнесу, ви завжди можете звернутись до наших спеціалістів.

 

➤ХОЧУ ОТРИМАТИ КОНСУЛЬТАЦІЮ ЕКСПЕРТА➤➤➤

консультація єксперта

Сонячна електростанція ⚡ Зелений тариф

Запитання - відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.