Установка сонячних панелей в Івано-Франківську

 

сонячні електростанції під ключ у м.Івано-Франківськ-Соленсі

➤ХОЧУ ОТРИМАТИ КОНСУЛЬТАЦІЮ ЕКСПЕРТА➤➤➤

Сонячні батареї під ключ для бізнесу в Івано-Франківську

Вигода сонячного обладнання

Так як попит на альтернативну енергетику стрімко росте це говорить про явну вигоду по зрівнянню з іншими джерелами енергії. Отже встановлення сонячних електростанцій стала більш доступною, а також терміни окупності зменшуються. Встановивши комплект сонячної електростанції з нами під ключ, у Вас буде можливість:

 

 • економити електроенергію, а також продавати надлишки державі
 • зменшити собівартість продукту або послуги у вашому бізнесі
 • отримати незалежність від класичних електромереж з нестабільною роботою та періодичним відключенням
 • провести електрифікацію в заміському будинку або на дачі
 • отримати захист від збоїв живлення та тим же збільшити термін служби техніки у будинку

 

Монтаж сонячних панелей(фотомодулів)  Івано – Франківск та область

 

Івано-Франківська область СОЛЕНСІ

 

 

Чому генерація сонячної енергії вигідна для бізнесу Івано – Франківська?

Як власник бізнесу, ви напевно знаєте, що одними з вагомих витрат дотепер залишаються витрати на оплату енергозабезпечення. Залежність від загальної електромережі також робить ваше  підприємство залежним від змін тарифів на електроенергію, які доводиться оплачувати. Раптове підвищення цін додає невизначеності вашому бізнесу,при цьому стає складно правильно розподілити витрати та прибуток, що з часом можливо призведе до економічних складнощів у  бізнесі. Можливо, саме час замислитися про власну енергонезалежність з допомогою встановлення сонячної електростанції для юридичних осіб.

Енергоживлення електричної системи підприємства за допомогою альтернативної  енергії,  відбувається дуже  просто. Для отримання електроенергії, потрібне тільки сонячне світло, потрапляючи на сонячну панель , сонячна енергія одразу генерується в електричну.

Сонячна електростанція для виробництва потрібна для зменшення обсягу споживання електроенергії що використовується з загальної мережі, це вигідно і економно.

Автоматизована система керування енергопостачанням, це можливість моніторингу та корегування енерговитрат вашого бізнесу, що покращує ефективність роботи сонячної електростанції.

Правильно встановлена сонячна електроустановка, яка є  джерелом здобутку альтернативної енергії,  запорука справної та  ефективної роботи виробничого устаткування.

Сонячна електростанція для підприємства під ключ від нашої компанії, це ваша впевненість у завтрашньому дню, коректна робота сонячної електростанції, ефективна генерація електроенергії.

[embedyt] https://www.youtube.com/watch?v=QZFY2W2_Aw8[/embedyt]

Чому ваш бізнес має перейти на альтернативне енергоживлення?

Встановлення сонячних електростанцій на виробництві має кілька переваг. Окрім використання  відновлюваного джерела енергії, такого як сонце, ви отримаєте чудову фінансову віддачу, за відносно  короткий час.

Івано-Франківська область СОЛЕНСІ

 

Основні переваги сонячної енергетики для бізнесу:

 

Вирішивши перевести свій бізнес на сонячну енергетику, не варто приймати швидких та необдуманих рішень, потрібно ретельно оцінити ваші потреби енергозабезпечення на сьогодні, та оцінити потреби на майбутнє. Як і у будь – якій бізнес інвестиції, ви зважуєте всі плюси і мінуси. Перехід на сонячну енергетику процес, довгострокова інвестиція що потребує часу для вигідної віддачі. Зрештою, ваше рішення буде напряму залежати від переваг встановлення сонячної електростанції для підприємства. Ось деякі з них:

 • Знижує нагальні витрати бізнесу
 • Довгостокове використання (до 25 років)
 • Зменшення енергозалежності
 • Фінансова та екологічна віддача

Проте існують певні негативні фактори що можуть вплинути на роботу сонячних панелей. Деталі тут: https://solensy.com.ua/obsluzhivanie-solnechnoj-stanczii/

Наші спеціалісти знають все про сонячну електростанцію, та знають як налаштувати сонячну електростанцію для забезпечення максимальної енергоефективності.

Всі ціни та відгуки про сонячні батареї(фотомодулі) ви можете знайти на нашому сайті.

Для обговорення деталей замовляйте консультацію спеціалістів.

 

➤ХОЧУ ОТРИМАТИ КОНСУЛЬТАЦІЮ ЕКСПЕРТА➤➤➤

 

фото_сонячні батареї_Івано-Франківська область-Соленсі

Івано-Франківська область СОЛЕНСІ

Системи сонячного енергопостачання ⚡ Мережа АЗС “ОККО”

Запитання - відповідь

 1. Rostyslav :

  Доброго дня.
  Цікавить повний пакет з монтажем до 15 квт. на приватний будинок в м. Галич.

  1. solensy :

   Дякуємо за коментар. Для отримання інформації про вартість, терміни та можливість монтажу заповніть форму зворотнього зв’язку “Замовити консультацію” та вкажіть потрібну інформацію або наберіть нашого менеджера по телефону.

 2. Галина :

  Доброго дня
  Скільки коштуює батарея на приватний будинок.? Івано-Франківськ , с.Загвіздя. Нажаль незнаю скільки Кіловат треба.
  Дякую.

  1. solensy :

   Добрий день.
   Дякуємо, що звернулись до нас. Для отримання консультації ви можете зателефонувати нам на вказані наверху сайту телефони або заповнюйте форму для замовлення зворотнього дзвінка (де ви можете вказати телефон). Також ви можете заповнити форму-опитувальник для прорахунку СЕС.

Запитання - відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.