Установка сонячних панелей у Кіровоградській області

Сонячні батареї під клю - Кропивницький-Соленсі

Сонячні електростанції під ключ для бізнесу м.Кропивницький

Переваги сонячних електростанцій

Багато людей прагнуть купити сонячну електростанцію для дому або для бізнесу, а все через то, що у неї дуже багато привілей, як для хорошої інвестиції:

 • Автономна робота
 • Забезпечують безперебійне функціювання
 • Простота установки
 • Тривалий термін окупності
 • Достатньо швидка окупність
 • Не потребує обслуговування
 • Має естетичний вигляд

картинка_сонячна електроенергія_ Кіровоградська область_Соленсі

 

Чи можливо економити з допомогою сонячної енергії?

Ми знаємо, що ви як підприємець постійно стикаєтеся з великими платежами, які потрібно регулярно оплачувати, і звичайно, вас цікавлять різні способи економії. Ми маємо перевірене рішення, ,що значно зменшить ваші витрати на електроенергію.
Ідеальним рішенням для підвищення економічної ефективності вашого бізнесу є встановлення промислової сонячної електростанції.

Принцип роботи сонячної електростанції для підприємства

Принцип роботи сонячної електростанції надзвичайно простий – вона забезпечує виробничі потреби підприємства на протязі всього дня. Якщо власної сонячної енергії виявляється недостатньо, недостача автоматично компенсується з загальної електромережі.

Окупність сонячної електростанції досягається вже за 4-6 років, завдяки значній економії витрат на мережеву електроенергію.

Кіровоградська область СОЛЕНСІ

Що таке Електроустановка?

Електроустановка — комплекс взаємопов’язаних машин, ліній, апаратів, допоміжного обладнання (рахуючи будівлі та приміщення, в яких вони встановлені), призначені для виробництва, трансформації, передачі, розподілення електричної енергії і перетворення її в інший вид енергії.

Електроустановка, що працює за допомогою енергії сонця, а саме сонячна електростанція, перетворює енергію сонця в електричну, та розподіляє її згідно необхідності.

За розподілом енергопостачання та енергоефективністю роботи сонячної електростанції, ви можете спостерігати отримуючи дані системи організації енергопостачання.

Сонячна електростанція для юридичних осіб буде вигідним вкладом для будь-якого бізнесу, чи то невеликого кафе у містечку, чи великого заводу з виробництва джгутів і.т.д…

Сонячні електростанції завдяки яким працює виробництво,  надають виробнику додаткову перевагу, а саме звання екологічно відповідального бізнесу.

Більше про переваги  сонячної генерації дізнавайтесь тут: https://solensy.com.ua/zbilshennya-marzhynalnosti-biznesa/

Електрика, що отримується завдяки сонячній електростанції, екологічна, невичерпна, якісна і  надійна.!

[embedyt] https://www.youtube.com/watch?v=QZFY2W2_Aw8[/embedyt]

Обов’язкові комплектуючі для сонячної електростанції, за допомогою яких можна мінімізувати витрати енергоспоживання:

 1. Сонячні панелі
 2. Системи кріплення
 3. Мережевий інвертор
 4. Система електрозахисту

Наша компанія пропонує для встановлення власні опорні кріплення для сонячних електростанцій – Solensy fix, адже це беззаперечна якість та довговічність.

Обравши сонячні батареї мережею живлення для підприємства, вас також цікавитиме питання їх характеристик. Ось основні технічні характеристики сонячних електростанцій, на які потрібно звернути увагу при виборі:

 • Фізичний розмір
 • Номінальна потужність панелей
 • Коефіцієнт корисної дії
 • Температурний коефіцієнт

Для максимально ефективної роботи сонячної електростанції, потрібно дотримуватися певних умов при будівництві, зробити проектування станції і розрахунок окупності. Бажано щоб всі розрахунки та будівництво проводила одна компанія.

Ми пропонуємо вам швидке та якісне встановлення, проектування саме для вашого підприємства чи бізнесу. За більш детальною інформацією, звертайтесь до наших спеціалістів.

 

➤ХОЧУ ОТРИМАТИ КОНСУЛЬТАЦІЮ ЕКСПЕРТА➤➤➤

 

фото_сонячні батареї_Кіровоградська область_Соленсі

 

Кіровоградська область СОЛЕНСІ

Системи сонячного енергопостачання ⚡ Мережа АЗС “ОККО”

Запитання - відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.