СОНЯЧНІ ЕЛЕКТРОСТАНЦІЇ ДЛЯ ДОМУ – ЦЕ

hero-icon-1

ДОХІД
ДО 6000 ЄВРО НА РІК

hero-icon-2

НЕЗАЛЕЖНІСТЬ ВІД ПЕРЕБОЇВ
У ЗАГАЛЬНІЙ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ

hero-icon-3

БЕЗКОШТОВНА ЕЛЕКТРОЕНЕРГІЯ
ДЛЯ ВЛАСНОГО СПОЖИВАННЯ

МИ ПРОПОНУЄМО СОНЯЧНІ ЕЛЕКТРОСТАНЦІЇ З ТАКИМИ ПРИЗНАЧЕННЯМИ

МЕРЕЖЕВА СОНЯЧНА ЕЛЕКТРОСТАНЦІЯ
ДЛЯ ДОМУ ПІД «ЗЕЛЕНИЙ» ТАРИФ

солнечные электростанции для дома-сонячні електростанції для дому

Будинок підключений і до загальної електромережі, і до сонячної електростанції, яка генерує електроенергію для власного споживання. Надлишок згенерованої електроенергії можна продавати за зеленим тарифом.

Залиште свій номер і менеджер зателефонує Вам

ГІБРИДНА СЕС
(З РЕЗЕРВУВАННЯМ)

для дома СЭС

Будинок підключений і до загальної електромережі, і до сонячної електростанції. У разі відключення загальної електромережі, сонячна електростанція зможе забезпечити ваш дім електроенергією від панелей та акумуляторів.

Залиште свій номер і менеджер зателефонує Вам

ВИДИ СОНЯЧНИХ СИСТЕМ ЕНЕРГОЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ВЛАСНОГО БУДИНКУ

сетевая солнечная електростанция 7

МЕРЕЖЕВА СОНЯЧНА ЕЛЕКТРОСТАНЦІЯ

У мережевої сонячної станції використовується спосіб прямого перетворення сонячної інсоляції на електричну енергію з її подальшою подачею у електромережу вашого будинку. СЕС покликана зменшити споживання енергії від загальної мережі, а також збільшити сумарну потужність.

Електроенергія, що генерується сонячними панелями (фото модулями), миттєво подається через інвертор до електроприладів. При спільній роботі з центральною електричною мережею енергія, отримана від мережевої сонячної електростанції, вважається пріоритетною. Тобто, з достатньою сонячною інсоляцією енергія із зовнішньої електромережі не споживається зовсім. При недостатній сонячній активності і, відповідно меншій кількості електроенергії, генерованої сонячною системою енергозабезпечення, із зовнішньої мережі береться стільки енергії, скільки не вистачає електроприладам у вашому будинку. Більш детально про мережеву сонячну станцію читайте тут: https://solensy.com.ua/kak-ustroena-setevaya-solnechnaya-stancziya/

Придбавши собі мережеву сонячну систему енергопостачання, ви повністю або частково заміните  електроенергію від загальних електромереж на сонячну, а значить перестаєте платити за неї а ще отримаєте пасивний дохід.

Ціна мережевої електростанції значно нижча, ніж автономної, тому що в ній використовуються сонячні фото модулі та мережевий інвертор, а акумулятори – найдорожча частина будь-якої енергосистеми, відсутні. Цей факт знижує витрати споживача до 0 та завдяки «Зеленому» тарифу дає можливість отримати пасивний дохід!

автономная солнечная станция схема 7

АВТОНОМНА СОНЯЧНА ЕЛЕКТРОСТАНЦІЯ

Зазвичай автономна сонячна система енергозабезпечення необхідна для забезпечення енергією об’єктів у яких немає можливості підключитись до загальної електромережі або на об’єктах, де часті перебої в постачанні електроенергії. Вони незамінні там, де зовсім відсутня можливість підключитися до електромережі загального користування, але є потреба у надійному джерелі електроенергії відмінної якості.

Автономна сонячна система енергозабезпечення для будинку відрізняється від мережевої наявністю у схемі акумуляторних батареї. При інженерних розрахунках і професійному підборі обладнання споживач отримує безперебійне та цілодобове електропостачання.

Переваги автономної сонячної системи енергозабезпечення

 • довготривалий період експлуатації – 25 років;
 • безкрайній та безтарифний постачальник електроенергії;
 • незалежна безперебійна генерація електроенергії;

 

Щоб вибрати сонячну електростанцію за критеріями, що оптимально відповідають вашим потребам, зверніть увагу на наступні моменти:

 • задачі для вирішення яких ви купуєте автономну сонячну систему енергозабезпечення
 • список та споживачів потужності устаткування яке живитиметься від сонячної електростанції;
 • добовий розклад роботи системи;
 • сукупна потужність всіх споживачів;
 • необхідне середньомісячне споживання (кВт).

 

Орієнтовані показники споживання електроприладів

Сонячні електростанції для дому СОЛЕНСІ

Час роботи від АКБ ємністю 5кВт*г при різному навантаженні

Сонячні електростанції для дому СОЛЕНСІ

Час роботи від АКБ ємністю 10кВт*г при різному навантаженні

Сонячні електростанції для дому СОЛЕНСІ

 

гибридная солнечная станция схема 7

ГІБРИДНА СОНЯЧНА ЕЛЕКТРОСТАНЦІЯ

Гібридна або резервна сонячна система енергоживлення монтується у приватних будинках, котеджах, дачах, на виробництві. Однією із складових гібридної сонячної станції є АКБ (акумуляторні батареї), тому така система чудово працює як паралельно з загальною електромережою, так і в автономному режимі, накопичує та забезпечує резерв електроенергії який використовується в нічний час або під час перебоїв  роботи загальної мережі електропостачання. Відмінністю між автономною та гібридною СЕС є те, що гібридна, підключається до загальної мережі енергопостачання та може генерувати електроенергію  для продажу державі за «Зеленим тарифом».

ПРИНЦИП РОБОТИ ГІБРИДНОЇ СЕС

Схема живлення об’єкта від гібридної сонячної системи енергопостачання налаштовується з урахуванням потреб об’єкта. Стандартна схема живлення виглядає так:

 • вся генерована сонцем електроенергія спрямовується в першу чергу на заряд акумуляторної батареї,
 • при повному заряді АКБ електроенергія, що генерується за допомогою сонячної інсоляції, йде на покриття потреб об’єкта,
 • за залишковим принципом, згенерована сонцем, електроенергія прямує в загальну електромережу та приносить власнику прибуток.
 • якщо генерованої та акумульованої сонячної енергії не вистачає, система електроживлення будинку працює за рахунок електроенергії з центральної електромережі.

ОСНОВНІ ПЕРЕВАГИ РЕЗЕРВНОЇ СЕС

 • Ви отримаєте резервне джерело постачання електроенергії під час відключення централізованої подачі електроенергії.
 • Зменшення витрат за електроенергію та пасивний дохід без внесення змін в звичайне життя.

ЧОМУ ВАРТО ВСТАНОВИТИ СОНЯЧНУ ЕЛЕКТРОСТАНЦІЮ З КОМАНДОЮ «SOLENSY»?

Втричі швидший монтаж завдяки оцинкованим конструкціям власної розробки. Наприклад, монтаж домашньої електростанції на 30 кВт ми здійснюємо за 5 днів.

Безумовна гарантія на станцію протягом 2 років, а також на обладнання – протягом дії гарантії виробника. І навіть після завершення цього терміну ми приїдемо для виправлення будь-яких несправностей.

Орієнтація на Вашу вигоду при розробці рішення. Наша ціль – здобути клієнта на довгі роки.

ЯК ВІДБУВАЄТЬСЯ СПІВПРАЦЯ?

1

Менеджер консультує Вас та відповідає на всі запитання щодо сонячної електростанції

2

Виїжджаємо на заміри і формуємо комерційну пропозицію

3

Встановлюємо СЕС, підключаємо, оформлюємо документи безкоштовно

4

Забезпечуємо сервісне обслуговування протягом всього терміну роботи СЕС

Запитання - відповідь

 1. Дмитро :

  Хочу встановлювати сонячну електростанцію вдома та не знаю яку максимальну потужність можу встановити?

  1. Адміністратор :

   Доброго дня, Дмитро. Максимально дозволена потужність СЕС, для домогосподарств під “Зелений” тариф, складає 30 кіловат. Спочатку Вам необхідно з’ясувати, чи є фізична можливість для монтажу сонячної станції обраної Вами потужності. Після цього кроку, Вам доведеться з’ясувати, чи є технічна можливість підключення данної сонячної електростанції. Звертайтесь, розповімо деталі.

 2. Іван :

  Таке запитання. Отримавши прибуток за зелений тариф, я маю сплачувати податки?

  1. Адміністратор :

   Дякуємо за Ваше звернення, Іван. Так, Ви сплачуватимете податок у розмірі 19,5 %, але він списуватиметься автоматично при нарахуванні.

 3. Надя :

  Добрий день, зацікавило встановлювання СЕС для свого будинку, але таке запитання, якщо в мене не достатньо міста на даху, чи можна встановити частину на дах, а іншу на землю?

  1. Адміністратор :

   Вітаю, Надія!
   Ви можете встановити сонячні панелі будь-де на власній території. Про монтаж сонячних панелей на наземних конструкціях дивіться на цій сторінці https://solensy.com.ua/solensy-fix/classic/
   Якщо ж йдеться про встановлення під “зелений тариф”, потужність не має перевищувати 30 кВт.

 4. Дмитро :

  Чи підходить встановлення сонячної електростанції для обігріву будинку?

  1. Адміністратор :

   Доброго дня, Дмитро! Дякуємо за слушне запитання. Взимку обігріти будинок тільки за рахунок альтернативної енергії не вийде, проте це все одно значна економія фінансів, а якщо встановити сонячну електростанцію під “зелений тариф” можна не лише економити, а й заробляти. Телефонуйте, розповімо як.

 5. Оля :

  Що являє собою сонячна електростанція під ключ?

  1. Адміністратор :

   Доброго дня, Ольга! Сонячна електростанція під ключ – повний пакет послуг та комплектуючих. Починаючи з проектування та вибору обладнання закінчуючи юридичним супроводом, монтажем та гарантійним обслуговуванням сонячної станції протягом усього гарантійного терміну.

 6. Іванна :

  Який покроковий алгоритм встановлення сонячної електростанції, що мені робити для початку?

  1. Адміністратор :

   Доброго дня, Іванна! Якщо коротко:
   1. Визначення та оцінка параметрів
   2. Вибір і купівля обладнання
   3. Встановлення сонячних панелей
   4. Підписання договору із РЕМ.
   5. Перевірка та запуск.
   Зателефонуйте нам, надамо відповіді на всі ваші запитання. SOLENSY надає нашим клієнтам безкоштовний юридичний супровід що до введення в експлуатацію сонячної електростанції.

 7. Жанна :

  Як захистити сонячні панелі від блискавок, та перенапруги у мережі?

  1. Адміністратор :

   Доброго дня, Жанна! Найкращим рішенням є встановлення блискавкозахисту, під час безпосереднього монтажу сонячної електростанції. Під час потрапляння блискавки на сонячну електростанцію чи перенапруги системи (що може бути також наслідком влучання блискавки) система блискавкозахисту бере всю напругу на себе, захищаючи сонячну електростанцію. В наших проектах присутній щит захисту, функція якого захистити мережеву сонячну електростанцію та людину від перенапруги.

 8. Руслан :

  Як обрати кабель для сонячних батарей?

  1. Адміністратор :

   Доброго дня, Руслан! Завітайте у наш онлайн магазин у розділ “Електроавтоматика та кабелі для СЕС” за цим посиланням https://solensy.com.ua/product-category/cables-breakers/

 9. Соломія :

  Чи входить в комплект сонячної електростанції пристрій захисту від перенапруги?

  1. Адміністратор :

   Доброго дня, Соломія! Кожна сонячна електростанція змонтована нашою компанією укомплектована щитом захисту, який має пристрій захисту від перенапруги, пристрій захисту від короткого замикання, пристрій захисту від перенавантаження.

 10. Таня :

  Хочу встановити геліосистему для нагріву води, що саме для цього потрібно ?

  1. Адміністратор :

   Доброго дня, Тетяна! Вам потрібно завітати до нас в офіс або зателефонувати. Розробимо проект, підберемо обладнання, виконаємо монтажні роботи. Чекаємо на Вас.

 11. Матвій :

  Чи можливо встановити сонячну електростанцію на похилий дах ?

  1. Адміністратор :

   Доброго дня, Матвій! Сонячні фото модулі можливо змонтувати на дах під будь яким кутом нахилу. Зауважимо, ми не монтуємо сонячні панелі на дахи які перекриті шифером.

 12. Інна :

  Наскільки автономна сонячна електростанція дорожча від мережевої?

  1. Адміністратор :

   Доброго дня, Інна! В мережевій та автономній сонячних станціях використовуються різні типи інверторів. В комплект автономної сонячної електростанції входять АКБ, які відсутні в мережевій станції. Мережева СЕС передбачає підготовку пакета документів, які відсутні в автономній СЕС. Щоб дати більш чітку відповідь на поставлене Вами запитання потрібно розуміти яка планова потужність СЕС, місце монтажу(дах, земля)? Пропоную проговорити деталі за № тел. 066 065 55 80

 13. Семен :

  Скільки коштує сервісне обслуговування сонячної електростанції?

  1. Адміністратор :

   Доброго дня, Семен! Деталі по сервісному обслуговуванню сонячних електростанцій на цій сторінці https://solensy.com.ua/servisnyy-tsentr/

Запитання - відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.