Новини по темі

Житло Класу А+

фото_житло класа А+_сонячні електростанції_СОЛЕНСІ

Партнерська програма «Будуємо житло класу А+»

Компанія «Соленсі» пропонує забудовникам та компаніям інсталяторам систем ОВК прийняти участь у програмі «Будуємо житло класу А+».

Дана програма має на меті підвищити рівень енергоефективності об’єктів житлового та промислового будівництва, що суттєво знизить експлуатаційні витрати на їх утримання, а в деяких випадках дозволить отримати будинки з нульовим балансом споживання або профіцитом виробленої та спожитої енергії.

Кожна будівля в процесі експлуатації потребує енергії для:

 • Опалення
 • Вентиляції
 • Кондиціонування
 • Освітлення
 • Водопостачання
 • Електроживлення обладнання
 • Систем охорони, нагляду та комунікацій
 • Інше

Підведення та споживання такої енергії створює баланс енергоспоживання.

Підведення енергії, зазвичай, відбувається із зовнішніх мереж. Щоб знизити таке підведення, необхідно знизити споживання та генерувати енергію самостійно.

Зниження споживання енергії відбувається за рахунок правильних конструктивних рішень, використання сучасних теплоізоляційних матеріалів чи застосування енергоефективних систем та обладнання.

Генерація енергії – це наступний крок у створенні енергоефективної будівлі. Згенерованою може бути електрична чи теплова енергія, яка використовується одразу, чи акумулюється до запиту від споживачів. Генерація електричної енергії може здійснюватися сонячними батареями чи вітровими генераторами. Теплова енергія генерується сонячними вакуумними чи плоскими колекторами, або тепловими насосами різного типу.

Застосування рішень, що підвищують рівень енергоефективності ще на етапі будівництва, суттєво знижують питомі капітальні затрати та покращують інвестиційну привабливість об’єктів житлової нерухомості. А впровадження рішень для власної генерації енергії дають ще більший ефект, що проявляється у зниженні експлуатаційних витрат або навіть до пасивного доходу від функціонування такої будівлі.

Наша команда інженерів та монтажників готова проконсультувати вас та взятися за реалізацію вашого проекту, а також залучити інші компанії-інсталятори при потребі.

Отже, якщо Вас зацікавила участь у такій програмі, залиште свої анкетні дані, де вкажіть у якій ролі Ви виступаєте та якого рішення потребуєте і ми зв’яжемось з Вами.

 

 


   

  4 кроки СОЛЕНСІ

   

  Автор: Євгеній Драгула

  Назад до списку