Корисно знати

Роль інвертора в сонячній електричній системі

Інвертор

Инвертор является одним из важнейших и сложных компонентов независимой системы. Вам не нужно понимать внутреннюю работу инвертора, но вы должны понимать некоторые основные функции, возможности и ограничения.

 

Зачем нужен инвертор

Автономна електрична система – це система, яка відключена від електричної мережі. Такі системи відрізняються за розміром та можуть забезпечувати електроенергією обекти як від крихітних дворових ліхтарів  так і до віддалених будинків, сіл, національних парків або медичних та військових установ.

Інвертор також включений  в мобільні, портативні та аварійні системи резервного живлення. Вони пов’язані загальним зв’язком з акумуляторною батареєю, яка поглинає і виділяє енергію у вигляді постійного струму. На противагу цьому, комунальна мережа постачає споживачам живленням змінного струму. Змінний струм є стандартною формою подачі електроенергії для всього, що ‘’підключається’’ до електромережі.

Інвертор перетворює живлення постійного струму в змінний струм, а також змінює напругу. Іншими словами, це адаптер живлення. За допомогою інвертора в автономній системі живлення, на основі сонячної батареї, можна запускати звичайні прилади через звичайну домашню електропроводку.

Існує багато способів безпосередньо використання постійного струму, але якщо ваші потреби в електриці виходять за межі постійного струму, вам знадобиться інвертор для багатьох, якщо не для всіх ваших навантажень (пристроїв, які використовують електроенергію).

Постійний струм тече в одному напрямку. Змінний струм змінює свій напрямок багато разів за секунду. Стандартна напруга постійного струму для систем домашнього розміру становить 12, 24 та 48 вольт. У Європі стандартом для комунальних послуг змінного струму це 220В або 230В при частоті 50 герц. Для узгодження цих відмінностей використовується цей пристрій.

 

Роль інвертора в сонячній електричній системі СОЛЕНСІ

Інвертор не є простим пристроєм

Снаружи он выглядит как коробка с одним или двумя переключателями, а внутри – небольшая вселенная динамической активности. Современный домашний инвертор должен справиться с входным напряжением, которое меняется до 35% (с разным состоянием активности солнечных батарей), а также с огромными изменениями спроса на выход (от одного ночного светильника до большого скачка, необходимого для запуска скважины или электроинструмента). В любом случае, он должен регулировать качество выхода в узких ограничениях с минимальными потерями мощности. Это непростая задача. Некоторые инверторы обеспечивают резервную зарядку батареи и могут даже подавать избыток энергии в сеть.

➤ХОЧУ ПОЛУЧИТЬ КОНСУЛЬТАЦИЮ ЭКСПЕРТА➤➤➤

 

Роль інвертора в сонячній електричній системі СОЛЕНСІ

 

Автор: Евгений Драгула

 

 

 

 

Опубликовано в:  16.12.2021 в 10:25

Назад до списку

Запитання - відповідь

 1. Василь :

  А який краще? Що порекомендуєте?

  1. Петро :

   Добре себе зарекомендували Huawei та Solis. Зателефонуйте нам за детальною інформацією

 2. 金万达 :

  You choose peace or war?

  1. Адміністратор :

   Peace, love, joy, prosperity!

Comments are closed.