Корисно знати

4 кроки

4 кроки СОЛЕНСІ

Ці кроки збережуть Ваші кошти

КРОК ПЕРШИЙ – УТЕПЛЕННЯ

крок

ТЕПЛОІЗОЛЯЦІЯ ФАСАДУ

Не так давно холодні одношарові стіни з цегляних або бетонних блоків вважалися звичайним явищем.

Тепер мало хто буде задоволений таким втратам тепла через неізольований фасад, адже значні кошти на опалення буквально летять в трубу, або виходять з теплом через холодні стіни. А в будинку може бути незручно, холодно і сиро. Сучасні технології дозволяють утеплити фасад будь-якої будівлі після його будівництва. Так, можна накласти теплоізоляцію на фасад довго будованого будинку, зі стінами з важких або легких матеріалів, за допомогою одношарових або багатошарових конструкцій. Технології дозволяють  укласти утеплювач в порожнину вже побудованих стін.

крок

ЗАМІНІТЬ СТАРІ СКЛОПАКЕТИ НА ЕНЕРГОЗБЕРІГАЮЧІ

4 кроки СОЛЕНСІ

Найважливішою енергозберігаючою технологією в енергоефективних вікнах є покриття оксиду срібла.

Покриття відбиває інфрачервоне випромінювання назад в кімнату. Зберігає тепло в холодну пору року і захищає від сонячного  випромінювання  влітку.

Покриття енергозберігаючого вікна відображає тепло, яке надходить від опалювальних приладів в приміщення. Енергозберігаюче вікно працює як термос.

4 кроки СОЛЕНСІ

КРОК ДРУГИЙ – ОНОВІТЬ СИСТЕМУ ОПАЛЕННЯ

ВСТАНОВІТЬ ТЕРМОРЕГУЛЯТОР І АВТОМАТИКУ

Автоматика в системі опалення дозволяє більш точно контролювати температурний режим в опалювальних приміщеннях і економити на паливі.

Встановивши терморегулятор для опалювального котла, власник котеджу підвищує ККД котельного обладнання на 20-30% і значно спрощує його обслуговування.

4 кроки СОЛЕНСІ

До інших переваг використання приладів для контролю температури можна віднести універсальність і високу точність.

Універсальність полягає в тому, що термостати підходять для установки в опалювальних системах будь-якого типу.

Висока точність регулювання проявляється в тому, що навіть механічний пристрій припиняє подачу нагрітої води в акумулятор в правильно розрахований момент, не кажучи вже про пристрої з

Електронною начинкою, які дозволяють не тільки бачити, але і контролювати роботу котла, температуру приміщення, що знаходиться на відстані від будинку.

Досить підібрати сучасний телефон з встановленою безкоштовною програмою і ви зможете легко побачити, яка температура у вас вдома зараз. Вносити зміни в режим роботи котла або

температурний режим в домашніх умовах можна навіть в іншій країні.

 

КРОК ТРЕТІЙ – РЕКУПЕРАЦІЯ

Сучасне житлове будівництво все частіше схиляється  в бік енергоефективності, але часто в гонитві за заощадженнями власники котеджів, заміських будинків або квартир вкладають багато грошей в утеплення і герметизація житла, забуваючи про зворотний бік – необхідність надходження свіжого повітря в приміщення. Забезпечити правильний обмін повітря, і енергоефективність дозволяє примусово- витяжна вентиляція з рекуперацією тепла.

4 кроки СОЛЕНСІ

Рекуператор – це пристрій, який забезпечує поліпшення теплообміну між вхідними і вихідними потоками повітря. Так називається пристрій, який економить енергію, витрачену на опалення будинку, за рахунок часткового нагрівання вхідного потоку повітря потоком вихлопного повітря. Рекуператор для приватного будинку допомагає заощадити на опаленні приміщень за допомогою законів природи.

4 кроки СОЛЕНСІ

КРОК ЧЕТВЕРТИЙ УСТАНОВКА СОНЯЧНОЇ ЕЛЕКТРОСТАНЦІЇ

Сонце є невичерпним джерелом енергії, що дозволяє отримувати її для забезпечення  усього будинку.

Автономні сонячні електростанції можуть використовуватися в якості основного джерела електроенергії,а також безперебійного або резервного джерела живлення.

Законодавча база України, прийнята за останнє десятиріччя, дозволила активно рости поновлюваним джерелам енергії (далі ПДЕ),зокрема, сонячній енергетиці.  Це відбулося в результаті впровадження державної програми, для стимуляції розвитку розподіленої генерації з ПДЕ через механізм викупу, по стимулюючим «зеленим» тарифам.

4 кроки СОЛЕНСІ

Такі тарифи законодавчо закріплені до 2030 року.

Завдяки «зеленому» тарифу володарі  приватних СЕС мають можливість не тільки виробляти електроенергію, також надаючи надлишок в мережу, при цьому отримуючи непоганий прибуток.

4 кроки СОЛЕНСІ

 

Найкращими місцями для встановлення домашньої системи вважаються дахи, фасади, альтанки, або інші місця,де відсутнє затемнення від різних споруд,або дерев, на протязі світового дня.

Надважливий критерій для розташування сонячних модулів – кут нахилу відносно горизонту,і орієнтація на  південь (дозволяється  південно-східне, та південно-західне   розташування)  для отримання максимальної кількості енергії.

Максимальна потужність для мережевих СЕС під «зелений» тариф 30 кВт. Така електростанція дозволить вам  отримати  фінансово-енергетичну незалежність, нулі в  платівках за електроенергію, та дохід від проданих кіловат. В наш час, в Україні найнижчий «зелений» тариф у Європі, саме тому, мережеві СЕС мають вигідні умови для інвестицій.   Вклавши в «зелений» тариф, ви отримуєте гарантований дохід в євро, до 2030 року.

Чому це вигідно, як інвестиція ?

  • Вкладення в домашню СЕС повертається за 3-4 роки* (данні наведені для СЕС потужністю 30 кВт з нульовим власним вжитком).
  • Домашня СЕС не потребує додаткових  затрат, оренди,  або зарплати для персоналу.
  • Обладнання має довгий гарантійний,  та експлуатаційний термін (20-25 р.)
  • Легальний прибуток на банківську карту

4 кроки СОЛЕНСІ

➤ХОЧУ ОТРИМАТИ КОНСУЛЬТАЦІЮ ЕКСПЕРТА➤➤➤

 

4 кроки СОЛЕНСІ

 

Автор: Євгеній Драгула

 

 

 

Опубліковано в: 15.11.2021 о 08:42

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *