Установка сонячних панелей в м. Рахів

Монтаж сонячних батарей - Рахів - Соленсі

Монтаж сонячних електростанцій у м. Рахів, Закарпаття

На сьогоднішній день в Україні активно розвивається напрямок альтернативної енергетики.  Пропонуємо вам розглянути можливість встановлення сонячних панелей  на Рахівщині. Сонячна активність у Закарпатській області є одною з кращих в Україні, що слугує беззаперечною перевагою для будівництва сонячних електростанцій під Зелений тариф та електростанцій для юридичних осіб.

 

 

➤ХОЧУ ОТРИМАТИ КОНСУЛЬТАЦІЮ ЕКСПЕРТА➤➤➤

фото_сонячні панелі_під ключ_Рахів_Соленсі

 

Що ж це таке сонячні панелі, і чи вигідні вони?

Сонячні панелі поглинають сонячну енергію, перетворюючи її на електричну. Встановивши сонячні батареї, ви отримаєте не тільки збільшення потужності та якісне поступлення електричної енергії, також ви відчуєте значну економію при оплаті  комунальних послуг. Інвестувавши в купівлю обладнання СЕС (сонячні фотомодулі, інвертор, система кріплення) одноразово, ви отримаєте енергонезалежність на довгі роки, а витрачені кошти ви повернете вже за 3- 4 роки (детально про термін окупності СЕС читайте тут https://solensy.com.ua/rentabelnost-proekta/ ) . Скориставшись пропозицією SOLENSY ви зможете не лише заощаджувати, а й заробляти, продаючи надлишкову енергію за «зеленим тарифом».

 

ціна зеленого тарифу_рахів_соленсі

 

У світі використання альтернативної енергетики значно розвинене,  сонячні батареї використовують не лише у побутовій сфері та промисловості а також у космічній галузі .

Про масовий перехід  світових корпорацій на сонячну енергію читайте тут https://solensy.com.ua/rentabelnost-proekta/.

Для України найбільшою перевагою наразі залишається енергонезалежність, адже наші тарифи на електроенергію останні роки лишаються вкрай нестабільними.

Наші спеціалісти нададуть вам якісну, безкоштовну консультацію, спроектують та встановлять вашу власну  сонячну електростанцію для підприємства чи під Зелений тариф в найкоротші терміни.

 

➤ХОЧУ ОТРИМАТИ КОНСУЛЬТАЦІЮ ЕКСПЕРТА➤➤➤

 

консультація єксперта

Сонячна електростанція ⚡ Зелений тариф

Запитання - відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.