Установка сонячних панелей в Перечині

 

Монтаж сонячних батарей - Перечин

Монтаж сонячних електростанцій у м. Перечин, Закарпатська область

 

Останні роки сонячна енергетика дуже стрімко розвивається, та набуває все більше популярності. Чому так відбувається, та чому варто вкладати саме в сонячну електростанцію, розберемо у статті.

 

Для чого потрібні сонячні батареї?

Сонячні батареї генерують сонячну енергію в електричну, а тому, в першу чергу, вклад в сонячні батареї, це економія ваших грошей. Ви безкоштовно отримаєте електричну енергію, за яку ще зовсім нещодавно платили державі.

Також безумовною перевагою є пасивний дохід, який ви зможете отримати за державною програмою «Зелений тариф». Використовуючи свою власну сонячну електростанцію,ви можете продавати накопичений надлишок власної генерованої сонячної енергії  державі, отримуючи прибуток з продажу. За рік ви зможете отримати до  5450 євро.

 

➤ХОЧУ ОТРИМАТИ КОНСУЛЬТАЦІЮ ЕКСПЕРТА➤➤➤

 

 

Фото_ціна зеленого тарифу_Перечин_Соленсі

 

 

Як саме відбуваються виплати за державною програмою «Зелений тариф»?

Для приватних осіб, виплати за сонячну енергію  по «Зеленому тарифу» за календарний місяць зараховуються на банківську карту домовласника. Відкрити рахунок  (отримати картку) ви можете у зручній для вас банківській установі.

 

Чи оплачують податки за сонячні панелі?

Власне використання виробленої електроенергії є абсолютно безкоштовним, за «Зелений тариф» є податок розміром 18% (на податок фізичних осіб) 1,5% (на військовий збір, сумарно виходить 19, 5%. Сума що надходитиме вам, уже включатиме в себе оплату всіх податків.

Зважаючи на все вище зазначене, можна дійти висновку, що сонячні панелі, це не лише вигідно, а й прибутково. Отримуйте дохід вже сьогодні, станьте одним з перших власників будинку оснащеного сонячними панелями в Перечині.

Як підібрати обладнання для сонячної електростанціі під Зелений тариф чи електростанції для підприємства, та яким буде найкраще енергоефективне рішення саме у вашому випадку, ви дізнаєтеся, замовивши безкоштовну консультацію спеціаліста.

 

➤ХОЧУ ОТРИМАТИ КОНСУЛЬТАЦІЮ ЕКСПЕРТА➤➤➤

 

 

фото_сонячна електростанція_під ключ_Перечин_Соленсі

 

консультація єксперта

Сонячна електростанція ⚡ Зелений тариф

Запитання - відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.