Установка сонячних панелей в Хмельницькій області

 

Установка сонячних панелей - м. Хмельницький - Соленсі

➤ХОЧУ ОТРИМАТИ КОНСУЛЬТАЦІЮ ЕКСПЕРТА➤➤➤

Сонячні елктростанції під ключ для бізнесу в м.Хмельницький

Сонячна електростанція для підприємства

По всій країні безліч підприємців  вже оцінили всі переваги встановлення та використання сонячних електростанцій під власне споживання, адже окрім простоти у роботі, та довготривалому терміні експлуатації, сонячні електростанції мають ще  багато привілеїв, що будуть вигідні вашому бізнесу, а саме:

Фінансова незалежність – одноразово вклавши у власну сонячну електростанцію, з часом, ви не тільки компенсуєте витрати, а й почнете заощаджувати, маючи власне енергоживлення.

Енергонезалежність –  робота підприємства не залежатиме від перебоїв і аварій, що можуть статися у загальній електромережі.

Чудове масштабування – сонячні батареї можна розмістити як на дах так і наземно, а необхідна кількість фотомодулів визначається індивідуально, від потрібної потужності.

Екологічність –  встановлення сонячних електростанцій для отримання альтернативної енергії, дозволить зменшити викиди вуглецю в атмосферу.

 

Хмельницька область СОЛЕНСІ

 

 

Щоб правильно обрати індивідуальну сонячну  електростанцію для виробництва чи домогосподарства, потрібно знати про деякі аспекти.

 

Якщо коротко, існує 3 види сонячних електростанцій:

Мережева – використовується для забезпечення об’єкта  електроенергією, підключаючись до загальної електромережі. У випадку нестачі альтернативної енергії, бере її з загальної мережі.

Комплектація

1 Сонячні панелі

2 Мережевий інвертор

3 Монтажна (несуча) конструкція

Щоб дізнатися ще більше про мережеву сонячну електростанцію,  переходьте сюди: https://solensy.com.ua/kakustroenasetevayasolnechnayastancziya/

Гібридна – підходить для тих, хто хоче заощадити на електроенергії, та мати додаткову мережу живлення, на випадок екстрених відключень. Станція розподіляє надлишок енергії на нагальні потреби.

Комплектація:

1 Сонячні панелі

2 Гібридний інвертор

3 Акумуляторні батареї

4 Контролер заряду

3 Монтажна (несуча) конструкція

Автономна –  підходить підприємствам для яких критична відсутність живлення та потрібне безперервне якісне надходження енергії.

Комплектація:

1 Сонячні батареї

2 Автономний інвертор

3 Акумуляторні батареї

4 Контролер заряду

5 Монтажна (несуча) конструкція

Самотужки обрати серед такого різноманіття доволі складно. Наші експерти допоможуть вам з вибором, та зроблять індивідуальний розрахунок сонячної електростанції.

картинка_сонячна електроенергія_Хмельницька область_Соленсі

Безперечна надійність сонячних систем енергопостачання цілком зрозуміла, адже термін експлуатації сонячної станції становить 25 років.
Сонячна електростанція, це багато функціональна система. Однією з  таких функцій є автоматизована система спостереження за енергопостачанням, що дозволяє відстежувати та керувати енерговитратами виробництва в онлайн режимі. Таким чином, потужності  що генерують системи енергопостачання, розподіляються  правильно та ефективно.

Наявність систем автономного, резервного енергопостачання, чи іншого виду сонячних електростанцій, це ваша впевненість у безперебійному  та злагодженому функціонуванні виробництва.

Отже електростанції для підприємств та бізнесу це вигідно і надійно.

 

 

➤ХОЧУ ОТРИМАТИ КОНСУЛЬТАЦІЮ ЕКСПЕРТА➤➤➤

 

фото_сонячні батареї_Хмельницький_Соленсі

Хмельницька область СОЛЕНСІ

Системи сонячного енергопостачання ⚡ Мережа АЗС “ОККО”

Запитання - відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.