Установка сонячних панелей в м.Тячів

Монтаж сонячних батарей -Тячів

 

Будівництво сонячних станцій у місті Тячів Закарпатської області

Компанія “SOLENSY” на ринку альтернативної енергетики вже більше 8-ми років, ми будуємо сонячні електростанції по всій території нашої країни. За цей час багато людей з різних куточків України змогли переконатися  у тому, що сонячні панелі для власного будинку або бізнесу – це вкрай вигідна інвестиція яка повертається за 3-5 років.

Хочемо запропонувати жителям міста Тячів свої послуги, а саме продаж сонячних панелей та комплектуючих, монтажні роботи з будівництва під ключ, запуск сонячної електростанції, гарантійне та сервісне обслуговування.

 

фото_ціна зеленого тарифу_Тячів_Соленсі

 

 

фото_сонячна електростанція_Тячів_Соленсі

 

Як працює  сонячна панель?

На панелі розміщені вільні електрони, що починають рухатися, при потраплянні сонячного світла на площу панелей.  Виробляється електричний струм, який в подальшому потрапляє безпосередньо в батареї, де і накопичується сонячна енергія.

Електричну енергію що накопичилась, ви зможете використати відповідно до ваших індивідуальних потреб, а також у вас є перевага, ви можете продавати накопичену енергію, згідно з «зеленим тарифом»  0.16 евро за 1 кВт.

Сонячна електростанція для юридичних осіб дає можливість перекривати витрати на власному споживанні енергії від 20 до 80 % та генерувати енергію вартістью 0.50 грн.

фото_сонячна електростанція для бізнесу_Тячів_Соленсі

 

Ви завжди можете подивитися відгуки власників сонячних панелей,що знаходяться на нашому сайті, а також на нашому ютуб каналі. Ми впевнені, відгуки наших клієнтів не залишать вас байдужими, і ви зробите правильний вибір.

Якщо вас цікавить будівництво сонячної електростанції під ключ, ми з радістю вам допоможемо. Наші експерти допоможуть з вибором найкращого рішення саме для вас, в найкоротші терміни за помірну вартість.

➤ХОЧУ ОТРИМАТИ КОНСУЛЬТАЦІЮ ЕКСПЕРТА➤➤➤

 

консультація єксперта

 

Сонячна електростанція ⚡ Зелений тариф

Запитання - відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.