Зміст

 • Сонячні електростанції для дому
 • Сонячні електростанції для бізнесу
 • Вибір типу СЕС для різних типів споживачів та різних задач
 • Сонячні електростанції основні види
 • Сонячна електростанція складається з таких обов’язкових елементів
 • Переваги СЕС
 • Продаж і установка сонячних станцій
 • Висновок

Сонячні електростанції, продаж та монтаж

Сонячні електростанції для дому

 • для компенсації власного споживання вашого будинку
 • з можливістю продажу надлишків електричної енергії по “зеленому” тарифу
 • з приєднанням до загальної електромережі (мережева СЕС)

Мережеві сонячні електростанції є найбільш оптимальним рішенням для власника, що має намір використовувати ВДЕ для об’єкту, який має доступ до загальної електромережі.
Коли сонце світить, СЕС генерує електроенергію для потреб будинку, а надлишок перетікає в мережу. Якщо сонячної генерації недостатньо, будинок живиться від загальної електромережі.
Згенеровану надлишкову сонячну енергію Ви продаєте за «зеленим» тарифом, накопичуючи кошти для оплати інших комунальних платежів чи для повернення вкладених коштів.

солнечные электростанции для дома-сонячні електростанції для дому
Фото_ціна зеленого тарифу_Хуст_Соленсі

Сонячні електростанції для бізнесу

 • для коменсації власного споживання вашого бізнесу
 • з можливістю обмеження генерації в загальну електромережу
 • без додаткових дозволів та ліцензій

Мережева СЕС для підприємств може використовуватись для часткового заміщення потреб в електроенергії підприємства без продажу надлишків в мережу чи для збільшення використовуваної потужності підприємства без зміни техумов.
Потужність такої СЕС підбирається по графіку погодинного навантаження. При правильному підборі обладнання, термін окупності від 4 років.

Сонячні електростанції

Сонячні електростанції основні види 

Сонячні електростанції бувають:

У автономної системи є кілька важливих відмінностей: – все навантаження йде через інвертор, що ставить підвищені вимоги до підбору потужності, – робота такої системи відбувається через буфер, тобто акумулятори. Принцип роботи полягає в тому, що постійний струм від панелей надходить на контролер, який живить акумулятону батарею, а інвертор «off grid» перетворює постійну напругу від АКБ в змінне (220 В).

Мережеві сонячні електростанції не оснащені акумуляторами, тому вироблений струм надходить в загальну мережу через інвертор. Такі установки коштують дешевше автономних на 30-40%. Однак, мережеві системи не можуть виступати джерелом електрики в разі відключення загальної мережі, так як вимагають обов’язкової наявності опорної мережі. Важливою особливістю таких систем є те, що мережевий інвертор може бути такої потужності, на яку встановлені фотомодулі.

Мережеві системи актуальні для будинку, так як через державну систему підтримки є можливість продати надлишки електроенергії за зеленим тарифом. Це, в свою чергу, забезпечить відмінний додатковий заробіток і швидку окупність установок. Також такі системи актуальні для підприємств.

Компіляцією цих двох видів СЕС є гібридна система. Серед переваг: можливість працювати як мережева система, перемикання в автономний режим при відключенні загальної мережі. Серед недоліків: дорожнеча обладнання, наявність АКБ і підвищена потужність інвертора.

Вибір типу СЕС для різних типів споживачів та різних задач.

 

Використані скорочення:

СЕС – сонячна електростанція

ЗТ – зелений тариф

МІ – мережевий інвертор

ГІ – гібридний інвертор (мережевий з підтримкою роботи від АКБ)

АІ – автономний інвертор з АКБ

АІ без АКБ – автономний інвертор з підтримкою роботи без АКБ

СБ – сонячні батареї

РН – резервоване навантаження, кВт

НО – електричне навантаження об’єкта, кВт

ЕПМ – енерджі повер менеджер, пристрій контролю експорту електроенергії інвертора

photo_сонячні електростанції-dlya-pidpryyemstv-_solensi

Сонячні електростанції складаються з таких обов’язкових елементів:

 1. сонячниі фотомодулі – це пристрої для перетворення енергії сонячних променів в постійний електричний струм. Вони складаються з набору послідовно з’єднаних кремнієвих пластин, які і є фотоелектричним генератором ЕРС.
 2. інвертор – пристрій, який перетворює постійний струм від сонячних батарей. Залежно від призначення системи, інвертор перетворює його в змінний струм синхронізований з електричною мережею по частоті і напрузі для мережевої системи (тип «on grid»), або для створення локальної мережі змінного струму з заданими параметрами (тип «off grid»).
 3. система кріплення – призначена для фіксації сонячних панелей на даху або на землі
photo_сонячні електростанції-dlya-pidpryyemstv-_zakarpattya_solensi

Переваги СЕС

Сонячні електростанції дозволяють забути про великі рахунках за електроенергію. Ви зможете не тільки забезпечити приватний будинок безкоштовною електроенергією, а й зробити його прибутковим об’єктом нерухомості.

Підприємства, які використовують сонячну енергію, роблять свою діяльність більш економічно вигідною, знизивши собівартість продукції за рахунок зменшення вартості електрики на багато років вперед.

До переваг також належать:

 1. Абсолютна екологічність.
 2. Тривала експлуатація. Система може застосовуватися близько трьох десятиліть. Гарантія на обладнання до 10 років.
 3. Висока ефективність. Можна не тільки забезпечити себе електроенергією, а й продати залишки.
 4. Перевірена якість. Використовуємо обладнання від компаній, що мають високий рейтинг: SMA, Huawei, Trina Solar, JA Solar, Risen, Sun Power і т.д.
 5. Універсальне використання. Можна встановлювати не тільки на землі. За рахунок невеликої ваги, конструкцію допустимо монтувати на даху будівель.
 6. Швидка окупність. Вона становить від 3 до 5 років.

Наша компанія пропонує скористатися перевагами «зеленого тарифу». Це відмінний спосіб не тільки заощадити на комунальних платежах, а й організувати повноцінний прибутковий бізнес вдома. Надходження енергії в загальну електромережу відбувається за спеціальним тарифом, затвердженим законом України. Це дуже вигідно для власників домашніх сонячних електростанцій.

сонячні електростанції

Продаж і установка сонячних станцій

Сонячна енергетика є головним напрямком при використанні альтернативних джерел енергії. Таке джерело є невичерпним і екологічно безпечним, що робить його пріоритетним. Тому не дивно, що все більше людей і підприємств встановлюють сонячні станції в особистих і комерційних цілях.

Ці високотехнологічні інженерні споруди є установками, які використовуються для перетворення променів сонця в електричну енергію. Існує безліч типів таких систем. Комплектація і особливості топології залежать від призначення сонячної електростанції (далі по тексту СЕС).

Висновок

Підібрати спосіб установки і виконати все найкращим чином допоможе компанія “Solensy” (Ужгород). Ми спеціалізуємося на впровадженні енергоефективних рішень, заснованих на ВДЕ, і систем кліматизації (кондиціонування, вентиляції та опалення). Є одними з кращих в Закарпатській області завдяки впровадженню сучасних інженерних рішень при установці сонячних електростанцій і вигідних цін. Робимо документальний супровід підключення на всіх етапах і до договору з Обленерго.

Вибір потужності СЕС залежить від вироблення потрібної вам кількості енергії. Щоб точно встановити цифру, достатню для вашого будинку або підприємства, зверніться в нашу компанію. Ми виконаємо розрахунки і порадимо оптимальне обладнання.

Беремося за роботу під ключ. Даємо можливість придбати комплектуючі до станції з усім оснащенням, при цьому супроводжуємо консультаціями на етапах самостійної установки. Якщо є необхідність, виконуємо монтаж обладнання клієнта, яке він уже попередньо придбав. Ми зробимо все, щоб експлуатація була максимально ефективною і вигідною для клієнта.