Новини по темі

Сонячні системи енергопостачання для АЗС

фото_ сонячні системи енергопостачання_СЕС для АЗС_СОЛЕНСІ

Сонячні електростанції для АЗС

Все більше сучасних мереж АЗС обирають для себе джерела альтернативної енергії, чому так відбувається?

Всі сучасні провідні АЗС, мають на своїй території магазинчик з речами першої необхідності, та фаст-фуд   зону, що додатково споживають чималу кількість електроенергії. А разом із тим потрібно враховувати безперервну роботу бензоколонок, освітлення, кондиціювання повітря, роботу вентиляційного обладнання, касових апаратів та каво машин, які є практично всюди, навіть на маленьких АЗС. Яким би не був загальний обсяг споживання,  енергоресурс лишається незмінним – електроенергія. Звісно на сьогодні існує немало способів  економії ( енергозберігаюче освітлення, техніка з меншим обсягом споживання) проте на загальному фоні витрат, така економія не є значною. Витрати на оплату електроенергії є однією з перших  статей видатків для будь якої АЗС.

Якщо ще декілька  років тому  сонячні панелі стояли на  нечисленних АЗС, сьогодні ситуація вже зовсім інша.   Наша компанія встановила сонячні електростанції для мережі АЗС «ОККО», однієї з найбільших компаній в країні «Концерн  Галнафтогаз».  В загальному для мережі АЗС «ОККО» нами встановлено 29 сонячних електростанцій загальною потужністю 845кВт.

Однією з перших АЗС яка почала використовувати джерела альтернативної енергії в якості енергозабезпечення в нашій країні  стала мережа АЗС  «KLO». Ще у 2010 році мережа почала встановлювати сонячні електростанції для власного споживання. На той час багато хто вважав такий крок невиправданим, а зараз сонячні електростанцію потужністю 5- 150 кВт встановлено на 24 АЗС  мережі «KLO».

Навіть за часи, коли витрати на енергозабезпечення були значно меншими, компаніям вдавалося економити значну суму коштів за рік, завдяки використанню альтернативної сонячної енергії на АЗС.

Сонячні системи енергопостачання. Основні пререваги встановлення СЕС для АЗС, та загалом, для будь якого бізнесу?

  • Енергонезалежність – ви зможете значно мінімізувати, або ж і взагалі викреслити з списку витрати на енергозабезпечення.
  • Автономність – у разі перебоїв електромережі загального використання, ваша АЗС безперешкодно працюватиме, за будь яких умов.  Звичайно, це призведе до збільшення обсягу нових клієнтів, адже за відсутності енергоживлення, та необхідності заправки авто, всі прямуватимуть саме до вас.
  • Екологічність – використовуючи сонячні електростанції,  на заміну звичайному енергозабезпеченню,ви значно зменшите викиди вуглецю, та шкідливих випарів, що  погано впливають на екологічну ситуацію нашої планети.  Встановлення сонячної електростанції також дозволить вам стати екологічно відповідальним бізнесом, що  в свою чергу, допоможе залучити як нових інвесторів так і нових клієнтів, які також дбають про екологію.
  • Багатофункціональність – існує декілька функцій, які позитивно впливають на енергоефективність, та функціонування сонячної електростанції, одна з них це функція автоматизованого енергопостачання. Автоматизована система керування енергопостачанням дозволить контролювати та розподіляти  енерговитрати. Через свою багатофункціональність, сонячні електростанції  використовуються у найрізноманітніших сферах і галузях сучасного бізнесу.
  • Окупність – ваша інвестиція досить швидко окупиться, вже за 4 – 6 років, ви цілком і повністю повернете кошти, що вкладені в будівництво СЕС та почнете отримувати безкоштовну електроенергію що найменш на протязі ще 20 років.
  • Надійність – надійність сучасних сонячність сонячних електростанцій доведена їх 25річним терміном експлуатації, адже всі панелі та комплектуючі, з якими працює наша компанія, від перевірених виробників, високої якості.
  • Економічна складова – оскільки у вартість будь якої виробленої продукції, а також у вартість бензину, входять і видатки, завдяки економії на енергозабезпеченні, ви зможете зменшити вартість палива, або зекономити кошти для подальшого розвитку компанії.
  • Привабливість – чудовий зовнішній вигляд також є непоганим доповненням до переваг сонячної електростанції, є так само ефективним методом залучення нових клієнтів. Ніяких важких та недолугих конструкцій, тільки легкість та привабливість .

Вдале та просте розміщення СЕС це запорука успіху, та чудова перевага

Оскільки сонячна електростанція невибаглива, та не потребує специфічних умов  для її  встановлення, ви можете встановити її будь де, навіть у віддаленій місцевості, чи відрізках траси. Більш того, сонячна електростанція незамінна на місцевостях з поганим енергопостачанням, або частими перебоями в мережі. Завдяки акумуляторам, якими оснащена гібридне сонячна електростанція, є змога отримувати якісне енергопостачання навіть під час аварійних ситуацій в загальній електромережі, а технологія захисту від перенапруги гарантовано убезпечить вас від  небажаних  наслідків.

Завдяки чудовому масштабуванню, сонячна електростанція може бути розміщена будь де, на території АЗС.

Для максимальної енергоефективності сонячних панелей, надважливим є їх правильне встановлення, а саме встановлення з орієнтацією на сонце, та оптимальним кутом нахилу. Оптимальним кут нахилу сонячних панелей залежить від широти місцевості, та може бути змінений, в залежності від того, якої оптимізації у виробництві  енергії необхідно досягти. Так, він може бути зменшений від оптимального значення, якщо фотоелектрична система працює в літній період ( річний оптимум), збільшений, якщо фотоелектрична система експлуатується в основному в осінньо-зимовий період, або прийнятий середнім за значенням, якщо фотоелектрична система призначена для цілорічної експлуатації.

Фотоелектричні модулі встановлюються на спеціальні конструкції, що забезпечують їх оптимальну орієнтацію на сонце, і надійне кріплення до різних типів поверхонь. Наша компанія розробила власні металоконструкції Solensy fix, що виготовлені з якісних і зносостійких матеріалів, які довели надійність багаторічним терміном експлуатації.

 

➤ХОЧУ ОТРИМАТИ КОНСУЛЬТАЦІЮ ЕКСПЕРТА➤➤➤

 

4 кроки СОЛЕНСІ

 

Автор: Євгеній Драгула

 

 

Назад до списку

Запитання - відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.