Новини по темі

Один із способів збільшення маржинальності бізнеса

солнечные электростанции для бизнеса- у бізнесі

Сонячні електростанції для бізнесу

Сонячна енергія у бізнесі

Зі зростанням попиту на електроенергію, високими цінами на нафту та газ, зростаючою турботою про навколишнє середовище, багато підприємств вдаються до альтернативних джерел енергії. Серед відновлювальних джерел енергії сонячна енергія є стабільним вибором та може використовуватися в різних сферах підприємництва. Зараз багато бізнесів використовують це альтернативне джерело енергії, користуючись його численними перевагами.

Однією з сталих накладних витрат, з якими ви стикаєтесь, є витрати на  енергоносії. Різке, постійне зростання цін, перешкоджає в довгостроковому плануванні, особливо в прогнозованому управлінні грошовими потоками.

Можливо, настав час зменшити це навантаження і подивитися, як ваш бізнес може отримати вигоду від установки сонячних панелей?

 

Зниження витрат у бізнесі

Системи сонячної енергії зменшать або навіть усунуть рахунок за електроенергію для вашого бізнесу. Для великих та малих підприємств ця економія грошей може мати величезний вплив. Вартість ваших витрат на енергію, ймовірно, набагато вища, ніж та, що ви незабаром інвестуєте у сонячну енергію. Це привиде  до подальшої економії та підвищення конкурентоспроможності вашого бізнесу.

 

Швидке повернення інвестицій

Сонячна енергія є надійною інвестицією та хорошим фінансовим рішенням для бізнесу. Інвестиції в сонячну енергію приносять як довгострокову економію, так і швидку окупність. При тарифі для юридичних осіб 3,62 грн/кВт*год, сонячна електростанція для бізнесу окупиться за 4 – 5 років та по закінченню цього терміну почне давати реальний прибуток, що в свою чергу підвищить маржинальність продукту чи послуги.

 

Покращення іміджу вашого бізнесу

Соціальна відповідальність – це один із важливих складників в сучасному бізнесі. Багато компаній в b2b сегменті віддають перевагу співпраці з партнерами, які дбають про майбутнє, оберігають навколишнє середовище,  застосовують альтернативні види енергії.

 

Збільшення рентабельності

Економія електроенергії зменшує собівартість продукту або послуги, а це означає, що тепер ви заробляєте більше.

 

Сонячна енергія має більше переваг, ніж ви могли очікувати. Економить гроші та допомагає контролювати витрати на комунальні послуги , майже не потребує технічного обслуговування та робить ваш бізнес більш цінним… і все це співвідноситься як принциповий, екологічно чистий бізнес України.

Встановлення сонячної енергії – чудовий наступний крок, який дасть вашому бізнесу перевагу сьогодні та у майбутньому! Сонячна енергія – масовий перехід➤

 

➤ЕНЕРГОЕФЕКТИВНІ ТЕХНОЛОГІЇ У БІЗНЕСІ➤➤➤

 

 

 

Один із способів збільшення маржинальності бізнеса СОЛЕНСІ

 

Автор: Євгеній Драгула

 

 

 

Опубліковано в: 24.09.2021 о 12:13

 

Назад до списку

Запитання - відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.