Новини по темі

Сонячна енергія – масовий перехід

енергія

Як світові корпорації заощаджують на електроенергії

Сонячна енергія

 

Багато підприємств впроваджують сонячну енергію, усвідомлюючи, що можна отримати величезну користь. Перехід на сонячну енергію дає бізнесу більш дешевий варіант енергії, який також дбає про навколишнє  середовище.

Сьогодні значно збільшується кількість компаній, які використовують сонячну енергію. Вартість сонячних панелей та інших комплектуючих зменшується, що робить їх доступним варіантом як для комерційних, так і для побутових клієнтів.

Велика кількість потужних підприємств вже пожинають переваги комерційної сонячної установки для власного споживання. Ці інноваційні компанії демонструють на власному прикладі переваги в використанні сонячної енергії. Ось приклади світових компаній, які зараз використовують сонячну енергію.

 

TARGET

 

У 2021 році Target обігнав Wal-Mart, як провідна компанія, що використовує сонячну енергію. У звіті показано, що встановлена потужність Target становить 203 мВт. Впроваджено 436 цільових проектів із сонячними панелями на даху.

Солнечеая електростанция_Таргет_Соленси

 

WALMART

Wal-Mart провідна компанія протягом багатьох років, коли мова зайшла про сонячну енергію, вони поставили перед собою довгострокову мету перевести всю свою компанію на відновлювальну енергію. Wal-Mart щороку посідає перше або друге місце з моменту дебюту звіту про сонячні засоби у 2012 році. Цей гігант може похвалитися 149 мВт сонячної фотоелектричної потужності на майже 350 дахових установках. Приблизно 25% усієї їхньої діяльності зараз забезпечується відновлюваною енергією.

Солнечная електростанция_WAL-MART_Соленси

 

APPLE

 

Наразі APPLE  є четвертим за величиною корпоративним користувачем сонячної енергії з встановленою потужністю 101 мВт. Установки технологічної фірми забезпечують живлення їх штаб-квартири в Купертіно, а їх сонячні установки виробляють достатньо енергії, щоб повністю заряджати майже 45 мільйонів айфонів щодня протягом року.

 

Солнечная електростанция__Соленси

 

IKEA

 

Мета IKEA, виробляти стільки енергії, скільки вона споживає, використовуючи сонячну енергію та вітер. В даний час більше 100 магазинів обладнано сонячними панелями. Компанія інвестувала 1,6 мільярда доларів у    відновлювану енергію.

 

Сонячна енергія - масовий перехід СОЛЕНСІ

 

Перехід на сонячну енергію є майже масовим для корпорацій. Інші компанії наслідують цей приклад.

 

Якщо ви готові приєднатися до світової тенденції на шляху до більш екологічного, відповідального, конкурентоспроможного  бізнесу, зв’яжіться з нами, щоб дізнатися про деталі встановлення комерційної сонячної електростанції для власного споживання!

 

➤СЕС для бізнесу➤➤➤

 

Сонячна енергія - масовий перехід СОЛЕНСІ

 

Автор: Євгеній Драгула

 

 

Опубліковано в: 30.09.2021 о 09:47

 

 

 

Назад до списку

Запитання - відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.