Новини по темі

Енергоефективні рішення в готельному бізнесі

отель с электростанцийями

Як готелі Європейських країн заощаджують на сонячній енергії

Через те, що готелі, санаторії, будинки для відпочинку потребують велику кількість електроенергії для свого існування, власники багатьох готелів по всьому світу вже встановили сонячні електростанції для свого бізнесу. Різноманітність готелів з сонячними панелями дає нам зрозуміти, що майже будь-який готель має достатньо потенціалу, щоб отримати досить велику користь від сонячної енергії. Приведемо декілька наглядних прикладів готелів, що встановили сонячні електростанції.

Sånga Conference & Hotel

У Стокгольмі в Швейцарії цей готель рахується самим екологічним у країні. Він включає в себе декілька окремих будинків на березі озера Меларен, також там є конференц-зали та два великих комплекси.  Всі енергопотреби цього готельного комплексу забезпечують сонячні панелі,  сонячні колектори та геотермальне тепло землі.

 

солнечная станции в отелях

 

Шато «Мцели»

Цей  готель знаходиться у Чехії і він рахується першим «зеленим» готелем у цій країні. Він забезпечується на всі 100%  енергією з відновлювальних джерел. А ще він встановив сонячні батареї, колектори для підігріву води в озері,  а також енергоефективні печі на деревній тирсі.

 

 

сэс_отели

 

 

Спа-готель у садибі Мяэтагузе

Готель в Естонії, який з минулого року розташований в історичних будівлях садиби, використовує електроенергії сонячної станції потужністю 200 кВт. Отже на цьому він заощаджує на комунальних послугах приблизно 20-25 тис. євро в рік .

отели_сэс

 

                        Готель “Прип’ятський стан

 

У цьому унікальному готелі, який знаходиться в Поліссі, можна себе відчути справжньою «людиною на болоті», тому що він розташований так, що з усіх боків оточений водою. Цей комплекс повістю автономний – навколішки немає ніяких центральних комунікацій. Влітку його повністю забезпечує сонячна електростанція, а взимку частково треба вдаватися до дизель-генератора.

 

Отели_сес_Украина_Соленси- готель

 

Якщо хтось ще вважає сонячні електростанції чимось фантастичним, то це вже давно не так. Вони дуже гармонійно вписались у ненавколишнє середовище та допомагають людям використовувати природні ресурси для опалення, кондиціювання та нагріву води вашого басейну або навіть озера.

➤ХОЧУ ОТРИМАТИ КОНСУЛЬТАЦІЮ ЕКСПЕРТА➤➤➤

 

Енергоефективні рішення в готельному бізнесі СОЛЕНСІ

 

Автор: Євгеній Драгула

 

 

Опубліковано в: 13.09.2021 о 07:45

Назад до списку

Запитання - відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.