"Соленсі" пропонує обладнання та монтаж систем сонячного водонагріву для дому та підприємств.
Сонячний водонагрів ми умовно розділили на:
- систему на основі сонячних фотопанелей - PV Heater;
- колекторні системи на основі плоских чи вакуумних сонячних колекторів.
PV Heater
Система сонячного водонагріву PV Heater виконується на основі сонячних батарей, спеціального блоку управління та електричного бойлера.
Переваги:
- не «закипає»
- найнижча ціна з розрахунку на 1 літр ГВП,
- простий монтаж,
- можливий монтаж на «зручне» місце.
Колекторний водонагрів
Система колекторного водонагріву виконується на основі плоских чи вакуумних сонячних колекторів. Така система ГВП може застосовуватись для нагріву води у системі водозабезпечення будинку, а також в системі нагріву води у басейні та в системі опалення (часткове покриття).
Сонячний водонагрівач – ефективність, екологічність, економічність
Сонячна водонагрівальна система працює шляхом поглинання сонячних променів: вона перетворює їх на теплову енергію, акумулює та передає споживачеві. Вагомий плюс – висока ефективність роботи. За рік така геліосистема забезпечує до 70% потреб господарства в гарячій воді.
Для готелів, баз відпочинку, пансіонатів, санаторіїв, ресторанів термін окупності обладнання може скласти усього лише кілька років. Геліосистему нерідко використовують і для підігріву води в басейнах або для підтримки опалення в осінньо-весняний період (до 30% від загальних потреб).
Інноваційні технології – запорука ефективного нагрівання води для дому та підприємства
Геліосистеми можуть працювати цілий рік або тільки в теплу пору року (сезонні установки). Вони використовуються в різних регіонах України, адже паливо – енергія сонця – є в достатній кількості по всій країні.
Сонячний водонагрівач може бути створений на основі двох технологій:
- фотоелектричних модулів, наприклад, PV Heater;
- колекторної системи на основі плоских або вакуумних сонячних колекторів (скорочено – СК).
У першому випадку геліоустановка складається з фотоелектричних модулів, бойлера і контролера. Останній – це пристрій, що керує нагріванням води. Інвертор, який перетворює постійний струм від панелей в змінний, ідентичний мережевому, тут не використовується. Система водонагріву PV Heater побудована так, аби використовувати постійний струм від батарей безпосередньо для нагрівання, спрямовуючи його одразу на ТЕНи електробойлеру. Контролер при цьому стежить, аби котел не перегрівся. Таким чином, ми не використовуємо досить дорогий елемент системи – інвертор – і не робимо зайве перетворення енергії, отриманої від панелей, в побутовий стандарт – 220 В.
Ключові переваги геліоустановки PV Heater, що здійснює нагрів води від сонячних батарей:
може працювати автономно, не боїться перегріву, легко вбудовується в наявні системи ГВП або опалення, швидко монтується, майже не вимагає обслуговування. Ще один додатковий плюс –монтаж можливий на будь-яке «зручне» місце. Вартість геліоустановки найнижча з розрахунку на 1 л ГВС.
Колекторні системи бувають двох типів:
- Сезонні, які в наших широтах обов'язково потрібно зливати на період морозів. Під'єднується до наявної системи подачі холодної та гарячої води.
- Всесезонні, які складаються з колекторів з замкнутими контурами нагріву проміжного теплоносія. Використовується незамерзаючий розчин пропіленгліколю, який через теплообмінник гріє воду в бойлері. Для роботи такої системи потрібні насос, контролер і інші складові. Це робить її дорожчою.
Сонячні колектори для нагріву води бувають двох типів:
- плоскі сонячні колектори (далі – ПСК). Це пристрій з алюмінієвою рамою. Всередині знаходиться поглинач – адсорбер зі спеціальним селективним покриттям і припаяними до нього трубками, а також теплоізоляційним матеріалом, що перешкоджає тепловтраті. Зверху корпус захищений склом. У літні дні ККД плоского СК на 10% вище, ніж вакуумного, завдяки більшій поглинальній площі. Додатковий плюс – це дешевші сонячні панелі для підігріву води зі збільшеним експлуатаційним ресурсом (складає понад 20 років);
- вакуумні сонячні колектори (далі – ВСК). У порівнянні з плоскими моделями, підігрів води сонячними панелями з вакуумними трубками в зимовий період і похмурі дні здійснюється ефективніше (їх ККД на 20% більше). За конструкцією нагадує термос. Усередині кожної трубки є трубка меншого діаметру. Вакуум між ними виконує функцію теплоізолятора. Ключові переваги геліосистеми на основі ВСК – підвищена продуктивність на рік, вища температура нагріву, більший експлуатаційний ресурс (до 25 років). Але вартість таких систем вища, ніж у систем на плоских колекторах.
- Якій геліоустановці віддати перевагу? І плоскі, і вакуумні сонячні колектори можна монтувати на дах. Останні дорожче на 20–30%, але в зимовий час ефективніші (у 2–2,5 раза) через низькі тепловтрати. Для регіонів з різкими і частими перепадами температурного режиму це кращий варіант. Завдяки низькій парусності вакуумна геліосистема стійка до сильних поривів вітру. Плоскі моделі ефективні в умовах помірного клімату.
Ми працюємо для вас
Компанія Solensy пропонує ефективні системи для нагріву води сонячними панелями, які здатні працювати цілий рік, і сезонні колектори, які застосовуються лише в теплу пору року. Ми гарантуємо:
- найнижчі ціни на геліосистеми під ключ (вартість установки розраховується в індивідуальному порядку);
- безкоштовні заміри та підбір оптимальної конфігурації СЕС;
- детальну візуалізацію проекту;
- професійний і швидкий монтаж обладнання. У штаті компанії – досвідчені конструктори та інженери;
- гарантійне і післягарантійне обслуговування. Якщо виникнуть труднощі або буде потрібне обслуговування обладнання після закінчення гарантійного терміну, ми все одно зможемо усунути проблему;
- консультації та допомогу при розв'язанні будь-яких робочих питань.
Вартість облаштування системи сонячного водонагріву у нас на 5–15% нижча, ніж у конкурентів, а ефективність її роботи вище. Доставка обладнання регіонами України здійснюється за допомогою перевірених транспортних фірм. Крім того, можливий самовивіз. Пункт видачі товарів знаходиться в Ужгороді. Устаткування, яке є на складі, відправляється в день надходження оплати. Можливий також накладений платіж – розрахунок за замовлення клієнтом під час отримання товару на складі фірми-вантажоперевізника. Звертайтеся!