Корисно знати, Новини по темі

Про бренд GE Appliances

GE Appliances

 GE Appliances

 «ВСЕ ВКЛЮЧЕНО» Решення для кажного.

Климатична техніка GE Appliances — результат прагнення до благополуччу сучасного споживача. Ми думаємо, як про навколичше середовище, так і про стиль, дизайн та Ваш комфорт.

 

Легендарна якість у вашому будинку  

Про бренд GE Appliances СОЛЕНСІGE Appliances –  це кормпанія з більш ніж 140-річним досвідом, який щоденно удосконалюється більш ніж 12 тисячами професіоналів своєї справи по всьому світу, але сердце та мозок бренду (головний офіс) розташований у США. 

Історія

В General Electric працюють над тим, про що інші ще не замислювались, створюють те, що іншим не під силу, знаходять оптимальні рішення, які роблять світ кращим. Техніка GE Appliances розроблена для забезпечення комфорту у повсякденному житті, пропонуючи інноваційне бачення, що спрощують рутинні проблеми. GE Appliances завжди прагнула підняти планку інновацій, запропонувавши рішення, що є концептуальною революцією на ринку побутової техніки. Протягом десятеліть GE Appliances успішно запускає виробничі лінії, які перевершують очікування та задовільняє  потреби  клієнтів,  пропонуючи  нові  стандарти.Про бренд GE Appliances СОЛЕНСІ

General Electric – найстаріший виробник кліматичної техніки виник в 1878 році, коли всесвітньо відомий американський винахідник Томас Едісон заснував свою компанію General Electric Light. У 1892 році, в результаті злиття з компанією Thomson-Houston Electric була створена компанія General Electric яка, на сьогодні, є однією з найбільших в світі виробників електропобутової техніки. Номенклатура виробів, що випускаються, включає побутову та промислові холодильні машини, електричні та газові плити, мікрохвильові печі, пральні та посудомиючі машини, кондиціонери та іншу техніку. 

Кондиціонери General Electric – досконалість конструкції та дизайну. Зовнішній вигляд кондиціонерів характеризується лаконічністю ліній та форм, що дозволяє вписати його в будь-який інтер’єр.

Про бренд GE Appliances СОЛЕНСІ

Компанія General Electric стала частиною Hair Group.

Про бренд GE Appliances СОЛЕНСІ6 червня 2016 року був підписаний документ про придбання найбільшим виробником побутової техніки у Китаї, компанієюQingdao Hair Co., Ltd. компанії GE Appliances (підрозділ групи GE Appliances, що займається випуском побутової техніки у США).  Президент та головний виконавчий директор GE Appliances Чіп Бланкеншіп, стверджує, що якість продукції та сервісу після покупки не зміниться: “Ми раді стати важливою частиною світової компанії побутової техніки. Hair любить техніку так само, як і ми, і ділиться нашою метою бути найбільш конкурентноспроможною, інноваційною та орієнтованою на споживачів компанією у світі. Разом ми знайдемо нові та кращі способи допомогти людям покращити своє життя…”

Голова ради директорів та Генеральний директор Hair Group Чжан Жуймін зазначив: “Цей стратегічний союз – стартова сторінка як для Haiеr, так і для GE Appliances завжди прагнули адаптуватися до змін часу та уподобань клієнтів. Дві компанії поділяють одне і те ж бачення майбутнього і, придбавши GE Appliances, обидві компанії зможуть досягти значного розвитку”.

Ваш стиль з “Future”Про бренд GE Appliances СОЛЕНСІ

Еволюція ритму життя призвела до переосмислення ролі побутової техніки: побутова техніка стала фундаментальним елементом нашого будинку, функції якого повинні адаптуватися і доповнювати наші звички. GE Appliances розробляє рішення, які чудово вписуються в ритми сучасного життя, з думкою про функціональність та дизайн Вашої оселі. 

 

Про бренд GE Appliances СОЛЕНСІВаша безпека з “Prime+”

Глубокий досвід, що с імпульсом у майбутн: це філософія, з якою GE Appliances крокує вперед та розробляє інновації.

Ваш комфорт з “Energy”Про бренд GE Appliances СОЛЕНСІ

Основна мета GE Appliances – поліпшити життя та благополуччя своїх клієнтів, без шкоди для навколишнього середовища. Кожен аспект, який описує досвіт взаємодії користувача та побутової техніки має фундаментальне значення.

Наша відповідь

Асорттимент кліматичної техніки GE Appliances є відповіддю на прагнення до комфорту сучасного споживача з думкою про навколишнє середовище та сучасний ритм життя. широкий перелік корисних, зручних функцій та режимів роботи, робить кондиціонери GE вигідною інвестицією в Ваш комфорт та енергозалежність. 

GE Appliances – Ваш союзник на шляху до здорового життя. 

Про бренд GE Appliances СОЛЕНСІ

Ми пропонуємо

КОМПЛЕКСНІ РІШЕННЯ “під ключ”

ЕНЕРГОЕФЕКТИВНОГО КЛІМАТИЧНОГО ОБЛАДНАННЯ

консультація, проектування, монтаж, сервісне обслуговування

Наша мета -Ваш комфорт та енергонезалежність.

➤НАШ YOUTUBE➤➤➤

Чем отличается КОНДИЦИОНЕР с режимом обогрева от ТЕПЛОВОГО НАСОСА?

 

Про бренд GE Appliances СОЛЕНСІ

 

Автор: Євгеній Драгула

 

 

Опубліковано в: 06.05.2020 о 12:16

Назад до списку

Запитання - відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.