Корисно знати

Економія.Де? Як? На чому?

економія-экономия

Чи можливо заощадити при покупці кондиціонера? Звичайно, ТАК!

Економія.Але як?…На чому? …Де? … і скільки це може Вам коштувати?- про це Ви узнаєте в цій статті.

І пам’ятайте – сучасний кондиціонер це складне, високотехнологічне обладнання. Тому до всіх етапів його придбання, від вибору до правильного користування, слід відноситись розсудливо.

“… щось ви дуже дорогий майстер, я знаю хто зробить дешевше”

Економія на монтажних роботах та витратних матеріалах – ТАБУ.

Заощадивши 5-20 у.о. на «монтажі», Ви можете втратити набагато більше.

Як правило, «ЦІНА МОНТАЖУ КОНДИЦІОНЕРА» складається з вартості  РОБОТИ монтажників, вартості ВИТРАТНИХ МАТЕРІАЛІВ, та вартості ДОДАТКОВИХ ПОСЛУГ або ВИТРАТ.

Іноді, коли замовник БАЖАЄ почути нижчу ціну, або шукає хто зробить дешевше, називають вартість самої РОБОТИ, замовчуючи про витратні матеріали і додаткові послуги або витрати. А після виконання робіт – ДОДАТКОВО виставляють рахунок за матеріали та додаткові витрати.

Іноді, не добросовісні монтажники, замість НЕОБХІДНОЇ МІНІМАЛЬНОЇ довжини фреономагістралі, кладуть «скільки вистачить» (1-2м); замість утеплювача на КОЖНУ ТРУБУ магістралі, кладуть дві труби в один утеплювач, або взагалі ставлять утеплювач тільки на видимі місця; не вакуумірують магістраль (тому що вакуумний насос дорогий, тому «нафіг» не потрібен), развальцовку труб роблять викруткою (тому що «і так зійде», бо немає інструменту)  і т.д.

Так, все це знижує вартість «монтажу» але… ПОТІМ – кондиціонер перестав холодити/гріти, щось гримить, гідроудари, шум, багато споживає електроенергії і т.ін., або взагалі вийшов з ладу – все це СТАЄ ПРОБЛЕМОЮ ЗАМОВНИКА, який «ЗАОЩАДИВ…» на МОНТАЖІ.

Економія.Де? Як? На чому? СОЛЕНСІ

Жодна, поважаюча себе, компанія, або монтажник, не буде ризикувати своєю репутацією та коштами, заради міфічної «економії».

Саме тому РОБОТА КОШТУЕ СТІЛЬКІ, СКІЛЬКИ ВОНА КОШТУЄ!

На ЦІНУ впливає багато факторів: потужність кондиціонера, його тип, місця монтажу зовнішнього та внутрішнього блоків, відстань між блоками, спосіб проведення та укладки фреонової магістралі, діаметри та якості мідних трубопроводів, утеплювача, використання спец техніки (автовишки, будівельні риштування, промислові альпіністи і т.ін), наявність професійного інструменту та багато, багато іншого.

Тому, щоб назвати «ціну монтажу» того чи іншого кондиціонера, треба, ЯК МІНІМУМ, провести моніторинг об’єкта, знати тип обладнання, місця монтажу, і що НЕ МАЛОВАЖНО, вислухати побажання замовника та дати поради, щодо правильного підбору кондиціонера та місць розташування блоків.

«… в інтернеті (або магазині побутової техніки) дешевше ….»

ТАК, Ви можете знайти кондиціонер дешевше, побігавши по магазинах, або «загуглівши» модель в інтернеті. АЛЕ….

Заощадивши 5-15% при покупці кондиціонера в магазинах, або на сайтах які продають ВСЕ, від шкарпеток до автомобілів, ПРИГОТУЙТЕСЬ ДО ДОДАТКОВИХ ВИТРАТ та запасіться заспокійливими:

  • Доставка обладнання буде за Ваш рахунок, або Вашими силами.

Навіть, коли інтернет-магазин організує «безкоштовну доставку», Ви ОПЛАТИТЕ переказ коштів за кондиціонер («накладний платіж»), плюс будете шукати сили і засоби для доставки кондиціонера до дому.

Продавець – консультант ШИРОКОГО ПРОФІЛЮ.

Далеко не кожен консультант-продавець ФАХОВО підбере і порадить Вам кондиціонер. Скоріш за все, він запропонує Вам те, що вигідніше продати ЙОМУ.

« Урааа…мені подарували ( або … я купив зі знижкою) СЕРТИФІКАТ НА МОНТАЖ!»

В таких магазинах не має своїх монтажників.

Люб’язно запропонований Вам «Сертифікат на монтаж» за, якісь 1000-2000грн, не дає гарантії, що Ви отримаєте те, що Вам необхідно або бажаєте. Тим більше, якщо Ви купили «сертифікат…» в інтернет магазині. Ви просто купили щось…, гарний папірець, можливо навіть з штампом магазина, і все. Продавець-консультант поняття не має де буде монтуватись зовнішній блок, на якій відстані від нього буде внутрішній блок, як Ви планували прокласти фреономагістраль, яка ії довжина і т.д., це, та багато інших факторів, що входить в поняття «МОНТАЖ…».  Але він назвав Вам привабливу ціну! Питання: за що Ви заплатили? Більше того, продавця-консультанта взагалі не цікавить ХТО, ЯК і ЧИМ буде робити монтаж.

І це стає Вашим ГОЛОВНИМ БОЛЕМ + ДОДАТКОВИМИ ВИТРАТАМИ.

  • Гаратнійний талон, та гарантійні забов’язання.

Жоден інтернет-магазин не дає правильно заповнений гарантійний талон, або взагалі його не надає.

Тому «Як що щось…?», це знову тільки Ваш ГОЛОВНИЙ БІЛЬ.

І навіть, якщо, супермаркет або інтернет-магазин погодиться прийняти Ваш кондиціонер на ремонт, будьте впевнені, одним дзвінком оператору Ви не обмежитесь. Це може тягнутися десятки хвилин в очікування зв’язку з «технічним відділом» та годинними перемовинами з «фахівцями технічного відділу» (з власного досвіду. Повірте, там дійсно сидять «фахівці», які задають(читають)  такі питання, що навіть я впадав «в ступор», і не важливо ЩО Ви будите відповідати. Це лотерея.) І, після всьог цього, прийнявши заспокійливого….

Ви повинні будете:

4.1. Знайти фахівців які ПРАВИЛЬНО демонтують кондиціонер ЗА ВАШ РАХУНОК;

4.2. Знайти всі чеки, квітанції, гарантійний талон (ПРАВИЛЬНО ЗАПОВНЕНИЙ), інструкції по монтажу та експлуатації, правильно запакувати обладнання в ОРИГІНАЛЬНУ УПАКОВКУ і відправити, все це, в сервісний центр ЗА СВІЙ РАХУНОК;

4.3. Тиждні через 2 (в кращому випадку) або 1,5 місяця, з Вами зв’яжеться представник сервісного центру і (в кращому випадку) оголосить Вам суму за діагностіку і ремонт. Будьте готові до того, що на Ваше ствердження «Кондиціонер на  гарантії…» Ви почуєте відповідь, що ЦЕ не гарантійний випадок…, що у Вас був скачок напруги…, не має відмітки в гарантійному талоні про монтаж (хто, коли, контакти)…, Ви не проводили ОБОВ’ЯЗКОВЕ сервісне обслуговування (з відміткою в гарантійному талоні) і т.ін. І ви знову ЗАПЛАТИТЕ.

4.3. Ще через тиждень-два, Ви отримаєте повідомлення від служби доставки про можливість отримання своєї (????) посилки, за яку ВИ ЗНОВУ РОЗРАХУЄТЕСЬ. І Вам дуже пощастить, якщо це буде дійсно ВАШ кондиціонер, і він буде відремонтований.

4.4. Тепер Ви нервово, шукаєте, контакти монтажників, які змонтують кондиціонер, як можно швидше, і… знову ЗА ВАШ РАХУНОК;

Та якщо, ця «халепа» сталася в «гарячий сезон» (± з червня по вересень),  чекати монтаж доведеться від 2х тижднів до 2х місяців.  Можно і  швидше, але за ДОДАТКОВУ ПЛАТУ.

І ось, пройшовши весь цей тернистий шлях, Ви відчули приємну прохолоду, але…

ЛІТО ПРОЙШЛО, а з ним і ЗНИКЛА СПЕКА!

Економія.Де? Як? На чому? СОЛЕНСІ

 

Ми пропонуємо

КОМПЛЕКСНІ РІШЕННЯ «ПІД КЛЮЧ»

 консультація, підбір обладнання, монтаж, сервісне та гарантійне обслуговування

ЕНЕРГОЕФЕКТИВНОГО КЛІМАТИЧНОГО ОБЛАДНАННЯ.

Наша мета – Ваш комфорт та енергонезалежність.

Сонячні електростанції

➤НАШ YOUTUBE➤➤➤

 

Економія.Де? Як? На чому? СОЛЕНСІ

 

Автор: Євгеній Драгула

 

 

 

Опубліковано в: 08.05.2020 о 16:03

Назад до списку

Запитання - відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.