Новости по теме

Солнечные электростанции для швейных фабрик

photo_СЭС для швейных фабрик_sonyachni-staniï-dlya-shvejnyh-fabryk_solensi

ВДЕ у текстильній промисловості. СЕС для швейних фабрик

Операційні накладні витрати підприємства з виробництва одягу значною мірою відображаються на собівартості продукції, виробленої на цьому підприємстві. З цих накладних витрат споживання електроенергії на освітлення, підтримання оптимальної температури та свіжого повітря в цеху, включаючи роботу швейних, оздоблювальних, вишивальних та інших приладів, і складається собівартість виготовленої  продукції.

Останнім часом швейні фабрики   все частіше співпрацюють з країнами Європи, це зумовлено саме вигіднішою   ціновою політикою, натомість на  український ринок  постачається значно менше продукції власного виробництва.

Різні галузі бізнесу та виробничої промисловості  тривалий час шукали шляхи покращення економічної ситуації на підприємстві. На сьогодні це стало можливим завдяки сучасним технологіям, а саме сфері альтернативної енергетики. За останні роки  енергоживлення за допомогою альтернативної енергії, а саме енергії сонця, обрали чимало підприємств по усьому світу.

Перехід на  природні джерела енергії, це тренд,  чи вигода?

Саме через свою вигідність сонячні електростанції стали трендом сучасного світу та активно розвиваються, що робить їх все більш популярними.

Встановивши сонячні електростанції ваше підприємство отримає:

Автономність – підприємство працюватиме безперешкодно, незалежно від відключень  чи аварій  що відбуваються в загальній електромережі. За час простою, на відміну від інших виробництв що працюють від електромережі загального користування, ви зможете значно збільшити  обсяг   продукції, що виробляється на  фабриці.

Зниження собівартості – встановивши сонячну електростанцію ви суттєво зменшите, або й зовсім викреслите витрати на оплату електроенергії з загальної електромережі, тим самим знизивши собівартість продукції, що виготовляється.

Экологичность – залучайте нових інвесторів, та отримайте звання еко – виробника, як  наслідок,   збільшіться прибутковість вашого підприємства. Встановивши сонячну електростанцію ви значно зменшите викиди вуглецю в атмосферу, тим самим потурбуєтесь про природу, та  репутацію вашого підприємства

Гарантовану окупність – всього за 4 -6 років ви повністю повернете інвестиції, що вкладені в будівництво сонячної електростанції. А далі лише вигода, ще протягом багатьох років.

 

Як працює сонячна електростанція?

Принцип роботи сонячної електростанції полягає в генерації (перетворенні) сонячної енергії на електричну енергію. Потрапляючи на поверхню сонячних батарей, випромінювання сонця, під дією напівпровідника, перетворюється в електричну енергію, що надається вам з абсолютно природного та невичерпного, безкоштовного джерела.

Генерація сонячної енергії відбувається здебільшого вдень, коли світить сонце, та за наявності акумуляторів, сонячна електростанція може накопичувати та використовувати згенеровану енергію саме тоді, коли це буде необхідно.

Для виготовлення сонячних батарей також  використовується абсолютно екологічний матеріал, кристали кремнію,  саме вони і є  напівпровідниками сонячної енергії, які  приймають безпосередню участь в її генерації. Тож можна сміливо зробити висновок, що сонячні панелі є абсолютно екологічними та абсолютно безпечними.

Серед усіх  переваг, також варто відзначити що сонячні електростанції мають чудову можливість масштабування, та є надзвичайно легкими в установці. Розміщення сонячної електростанції можливе на будь-якій поверхні. На сьогодні все частіше обирається встановлення на дах, через  значну економію наземної площі підприємства. Також можливе встановлення на землю, за наявності вільної площі.

 

Як зрозуміти, чи доцільним буде встановлення сонячної електростанції для підприємства?

Для визначення доцільності встановлення сонячної електростанції на підприємстві використовують ТЕО.

ТЕО (техніко – економічне обгрутування – це аналіз, в якому представлена ​​інформація, з якої виводиться доцільність (або недоцільність) створення продукту або послуги. Проаналізуваши всі складові, ТЕО дозволяє чітко зрозуміти чи потрібне встановлення сонячної електростанції саме вашому підприємству чи виробництву.

 

Чому ваше підприємство має обрати альтернативне енергопостачання, та стати еко- брендом?

Ось кілька вагомих причин:

  1. Більше можливостей для екологічно відповідального підприємства – успіх у  грандах та тендерах.
  2. Нові клієнти, і більша впізнаваність бренду – інтерес до екологічної продукції з кожним роком стає все більшим для простих покупців. Вони готові платити більше, якщо ваше виробництво дбає про природу і навколишнє середовище, та відкрито про це заявляє. Така позитивна реклама матиме чудовий вплив на імідж підприємства, та привабить молодих, екологічно свідомих та технічно підкованих інвесторів та покупців.
  3. Майбутня перспектива – ставши енергонезалежним, ваше підприємство не залежатиме від коливання цін на загальну електроенергію, що позитивно вплине на економічну ситуацію на вашому виробництві. Обравши енергонезалежність зараз, ви маєте змогу убезпечити економіку вашого підприємства на довгі роки.
  4. Приклад – станьте чудовим прикладом для наслідування для інших підприємств та фабрик. Отримайте значну іміджеву перевагу, та станьте відомим брендом у широких колах завдяки екологічній відповідальності підприємства.

Обравши альтернативне енергозабезпечення, та взявши на себе екологічну відповідальність ваша фабрика відкриє  для  себе море перспектив та нових можливостей сьогодення.

 

➤ХОЧУ ПОЛУЧИТЬ КОНСУЛЬТАЦИЮ ЭКСПЕРТА➤➤➤

 

4 шага СОЛЕНСИ

 

Автор: Евгений Драгула

Назад к списку

Вопрос - ответ

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.