Зміст
- Аварийное электроснабжение
- Источник бесперебойного питания
- Особливості інверторної системи резервного енергопостачання
- Одноступінчасті системи для забезпечення резерву електроенергії (ДБЖ + АКБ)
- Двухступенчатая система аварийного энергообеспечения на основе солнечной электростанции
- Двухступенчатая система состоит из аккумуляторов, инвертора, солнечной электростанции и резервного (газового, бензинового, дизельного) электрогенератора.
- Аварійне постачання електроенергії – підбираємо актуальні резервні джерела електропостачання
- Проект резервного живлення
- Етапи монтажу системи резервного електроживлення
- Місця розташування резервного джерела електропостачання
- Висновок
Аварийное электроснабжение
Резервне (аварійне) електропостачання для приватних будинків та промислових об’єктів необхідне не тільки в місцях, де існують часті перебої в подачі електроенергії з загальної мережі електроживлення, а й на об’єктах, де використовується обладнання, яке не допускає короткострокових відключень та падінь напруги. До таких відносяться холодильне обладнання, системи відео нагляду, системи "розумний дім", охоронні системи, електрообладнання та автоматика газопостачання та опалення, тощо...
Источник бесперебойного питания
ДБЖ ( англ. UPS) складається з двох основних вузлів - інвертора та акумуляторної батареї. Інвертор конвертує постійну напругу з акумуляторної батареї в змінну з чистою чи модифікованою синусоїдою. Пропоновані нами інвертори мають також вбудований зарядний пристрій, що постійно заряджає АКБ від мережевої електроенергії чи від енергії з сонячних батарей. При зникненні мережевої електроенергії ДБЖ перемикає споживачів на енергію з акумулятора. Якщо електроенергія в загальній мережі є, то інвертор пропускає її через вбудований АВР, виконуючи контроль параметрів. Час перемикання до 10 мілісекунд.
Підключення безперебійника
ИНВЕРТОРНО-АККУМУЛЯТОРНЫЕ СИСТЕМЫ БЕЗПЕРЕБОЙНОГО ПИТАНИЯ
Комплексне безперебійне живлення житлових і комерційних об’єктів
Особенности инверторной системы резервного энергоснабжения:
- устойчивость к двукратным перегрузкам
- бесперебойная подача электроэнергии конечным потребителям
- автоматический режим работы системы, мгновенное переключение в аварийный режим работы
- защита чувствительного электрооборудования, продление срока службы электроприборов
- синхронное сотрудничество с альтернативными источниками энергии
- повышение мощности в сети
- бесшумная работа
- экологичность
Предлагаем следующие виды инверторных резервных систем энергообеспечения по возрастанию сложности монтажа и стоимости
Одноступенчатые системи для забезпечення резерву електроенергії (ДБЖ + АКБ)
Стандартна резервна система безперебійного живлення на основі ДБЖ та акумулятору. Застосовується для живлення навантаження сумарною потужністю до 3 кВт і АКБ з ємністю до 2,5 кВт-год. Експерти рахують, що саме це рішення стане у нагоді там, де перебої штатного електропостачання не є звичним явищем, а вимоги до потужності джерела не високі.
Для правильного підбору компонентів зверніться до наших консультантів
Двухступенчатая система аварийного энергообеспечения на основе солнечной электростанции
Система для организации надежного резервного электроснабжения состоит из источника бесперебойного энергопитания и солнечной электростанции. Принцип ее действия является элементарным – во время аварийного сбоя общей сети мгновенный запуск ИБП для обеспечения энергией объекта, параллельно работает солнечная электростанция заряжая АКБ.
Двухступенчатая система состоит из аккумуляторов, инвертора, солнечной электростанции и резервного (газового, бензинового, дизельного) электрогенератора.
Аварийные поставки электроэнергии – подбираем актуальные резервные источники электроснабжения
При експлуатації(будівництві) будинку, офісного приміщення, ресторану, майстерні тощо власнику доводиться вирішувати велику кількість питань, пов’язаних із комунікаціями. Насамперед постає питання про забезпечення об’єкта надійним безперебійним джерелом електроенергії, яке забезпечить функціювання всіх інших систем життєдіяльності об’єкта.
Прежде чем выбрать систему аварийного электроснабжения, подумайте о том, как часто возникают отключения электроснабжения в вашей местности и на какой срок.
Рассмотрим для каждого случая отключения электроэнергии в общей сети оптимальные резервные источники электропитания:
- У випадках коли відключення електроенергії тривають від декількох секунд до декількох хвилин для живлення та збереження в робочому стані життєво необхідних на вашому об’єкті пристроїв (системи відео нагляду, холодильне обладнання, комп’ютери, охоронні системи, автоматика опалювального котла, системи розумний будинок) підійде найпростіше джерело безперебійного живлення (ДБЖ) зі штатним акумулятором (АКБ), здатне тримати навантаження за заявленими характеристиками.
- У випадку відключень загальної електромережі на термін до 5-7 годин найпридатнішою буде система, в якій функціонують джерело безперебійного (аварійного) живлення та кілька АКБ, достатньої ємності, щоб живити ваші пристрої до 5 годин. Тут буде потрібно джерело безперебійного живлення, здатне заряджати і живитися від зовнішньої батареї.
- У випадку збою штатного електроживлення в загальній мережі на термін до 24 годин системі знадобиться підзарядка від сонячної електростанції. В темну частину доби резервне електропостачання об’єкта здійснюється від ДБЖ з АКБ, а вдень всі пристрої будинку живляться в автономному режимі при цьому акумуляторні батареї заряджаються за допомогою сонячної генерації електроенергії. Така система аварійного електроживлення має незаперечний плюс – вона працює набагато економніше, ніж постійне живлення від (бензинового, дизельного, газового) генератора.
- При відключенні електроенергії в загальній мережі на більш тривалий час, або при бажанні замовника отримати повноцінне резервування на повну потужність аварійне (резервне) електропостачання відбувається від зв’язки «ДБЖ + АКБ + СЕС + резервний електрогенератор». Чим більше передбачається джерел живлення мережі, тим більша ефективність.
ПРОЕКТ РЕЗЕРВНОГО ПИТАНИЯ
У це уявлення входять всі компоненти аварійної системи, які дозволяють гарантувати подачу живлення у разі поломок та відключення від центральної магістралі. Конструювання резервних систем енергопостачання – одна з послуг нашої компанії. Ми співпрацюємо з великими індустріальними та аграрними підприємствами, будівельними організаціями, державними та іншими суб’єктами господарської діяльності.
Винятково надійне оснащення та висококласний монтаж можуть гарантувати стабільне електроживлення систем забезпечення життєдіяльності об’єкта. Саме тому специалисты «SOLENSY» выбирают для работы качественные компоненты системы.
Проект системы резервного электроснабжения – реализует важнейшую функцию инженерных систем, с которой большинству приходится сталкиваться каждый день. От качества работы зависит комфорт и безопасность нашей повседневной жизни дома и на работе.
Проект пригодится:
- При создании новой системы резервного электроснабжения
- При модернизации существующей системы резервного электроснабжения
- При подключении новых устройств к системе резервного электроснабжения
Етапи монтажу системи резервного електроживлення:
- Знакомство с техническим заданием
- Обсуждение критериев, таких как: производительность, совместимость, мощность, цена
- Создание проекта
- Составление спецификации необходимого оборудования
- Разработка рабочей документации
- Подбор и поставка оборудования
- Монтаж системы резервного электроснабжения
- Тесты смонтированной системы резервного электроснабжения
- Ввод в эксплуатацию
- Проведение периодического мониторинга
- Плановое техническое обслуживание
Возможные места расположения резервного источника электроснабжения
- Техническое помещение, гараж
- Отдельное строение
- На улице
Висновок
От правильности выбранного оборудования системы резервного электропитания зависит длительность и качество работы устройств. Подходить к выбору резервного источника электропитания следует ответственно.
SOLENSY предлагает:
- Мониторинг электросети и измерение параметров электроснабжения.
- Инженерные решения, расчет и проектирование системы резервного питания с учетом индивидуальных потребностей и пожеланий.
- Монтаж автономного резервного источника электроснабжения бесперебойного типа
В конечном итоге Вы получите:
- Качественную, безопасную, предполагаемую систему резервного электроснабжения
- Соответствующую вашим потребностям, заявленным перед проектированием, систему аварийного питания
- Надежное, высококачественное, необходимое для обеспечения жизнедеятельности ваших нужд оборудования
- Возможность легко изменять систему резервного электроснабжения под новые задачи
- Исчерпывающий комплект рабочей документации