Полезно знать

Солнечные панели зимой

фото_как работают солнечные панели зимой_СОЛЕНСИ

Чи працюють сонячні панелі зимою?

 

Відповідь на таке запитання – так. Сонячні батареї працюють у зимню пору року, але по певним причинам, генерація в такий час буде менша, ніж у літній період. Дні на багато коротші, та сніг може закривати сонячні панелі, тим самим тимчасово зменшити або заблокувати генерацію віт сонячних променів.

 

В зимовий сезон сонце знаходиться нижче, що робить кут падіння трохи гіршим та неминуче впливає на кількість генерації сонячної енергії, яку можуть виробляти ваші сонячні панелі. Однак не все так ганебно як вам здається.

 

Насправді, солнечные электростанции більш ефективні при низьких температурах. Це все тому, що сонячні палені поглинають енергію від світла нашого сонця, а не від сонячного тепла. Тому, поки сонячне світло буде потрапляти на поверхню фото модуля, буде генерація електроенергії. Навіть якщо панелі будуть трошки засипані снігом, то сонячне світло зможе дістатись до панелей та генерувати енергію.

 

Також, у холодні, ясні дні сніг з землі може відображати додаткове сонячне світло на сонячні панелі, як дзеркало. Цей ефект альбедо, дозволяє панелям виробляти  більше енергії.

 

Чи можна зберігати сонячну енергію влітку і використовувати ії взимку?

 

Є рішення, щоб вирівняти витрати за рік. Завдяки хорошій сонячній погоді влітку, скоріш за все, СЕС згенерує електроенергії з надлишком для Вас. Тому найпоширеніше рішення – це продати надлишок енергії виробленої сонячною станцією у літній період по «зеленому тарифу». А потім, з часом, в зимовий період, коли буде нестача генерації за заощаджені в літній період кошти купувати енергію зі звичайної електромережі. Таким чином, Ви перекриєте витрати та при достатній потужності СЕС заробите до 5 тис. євро на рік!

 

 

➤ХОЧУ ПОЛУЧИТЬ КОНСУЛЬТАЦИЮ ЭКСПЕРТА➤➤➤

 

4 шага СОЛЕНСИ

 

Автор: Евгений Драгула

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Назад к списку

Вопрос - ответ

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.