ЗМІСТ

 • Система кріплення сонячних панелей на скатний дах
 • Крепление солнечных батарей на плоской крыше
 • Баластна система кріплення сонячних панелей
 • Гвинтова система кріплення сонячних фотомодулів

ДАХОВІ КРІПЛЕННЯ СОНЯЧНИХ ПАНЕЛЕЙ

 

Кровельные системы крепления являются наиболее популярными конструкциями крепления солнечных панелей для домашних СЭС и СЭС под собственное потребление юридическими лицами. В зависимости от типа крыши можно выделить несколько вариантов выполнения следующих систем крепления:

 • для скатных (наклонных) крыш
 • для плоских крыш

СИСТЕМА КРІПЛЕННЯ СОНЯЧНИХ БАТАРЕЙ НА СКАТНИЙ (ПОХИЛИЙ) ДАХ

 

 

фото_система крышного крепления солнечных фотомодулей на скатную крышу_Соленси

 

Система креплений фотомодулей на скатную крышу подбирается под тип покрытия крыши и особенности устанавливаемых панелей. В зависимости от типа покрытия крыши в состав таких конструкций входят разные опорные элементы для направляющих профилей. Итак, комплекты креплений для скатных крыш делят на:

 • крепление на металлочерепицу, профнастил или ондулин

 • крепление на натуральную черепицу

 • крепление на битумную черепицу

 

приклад системи кріплення на дах з керамічної черепиці

СИСТЕМА КРІПЛЕННЯ СОНЯЧНИХ ПАНЕЛЕЙ НА АЛЮМІНІЄВИЙ ТА ОЦИНКОВИЙ ПРОФІЛЬ

кріплення фотомодулів на оцинкований металопрофіль

кріплення сонячних панелей на алюмінієвий профіль

СИСТЕМА КРІПЛЕННЯ СОНЯЧНИХ БАТАРЕЙ НА ПЛОСКИЙ ДАХ

 

фото_крепление фотомодулей на плоскую крышу_Соленсы

 

Розміщення сонячних панелей на плоскому даху можливе із анкеруванням конструкцій та без нього, але із застосуванням додаткових баластів.

Вибір таких конструкцій виконується на основі інформації про тип даху: твердий бетонний верх чи м’яка крівля з мембранним покриттям, яка висота парапетів та додаткових систем вентиляції і ін.

Кріплення сонячних батарей на плоский дах відбувається за допомогою конструкцій, які можуть бути виготовлені із алюмінієвих чи сталевих профілів та елементів. Для збільшення тривалості експлуатації та захисту від шкідливого впливу навколишнього середовища поверхню таких профілів покривають антикорозійним покриттям. Алюмінієві профілі та елементи піддають анодуванню, а сталеві деталі покривають шаром цинку.

Алюмінієвий анодований профіль дозволяє знизити вагу таких конструкцій та має тривалий термін експлуатації, хоча і має значно меншу міцність у порівнянні зі сталевим.

Системи кріплення на основі сталевих оцинкованих профілів та елементів мають теж достатньо переваг, оскільки є більш дешевою альтернативою алюмінієвим конструкціям. До того ж вага елементів конструкції складає всього до 10% від ваги панелей та баласту. Залежно від типу антикорозійного покриття, а точніше способу його нанесення, сталеві системи кріплення поділяють на гаряче-оцинковані та холоднодеформовані оцинковані.

 

Якщо маєте сумніви щодо вибору оптимальної системи кріплення, не соромтеся поставити запитання нашим експертам

Наші фахівці запропонують Вам кращі рішення саме для вашої сонячної електростанції, допоможуть підібрати конструкції та прилади які будут відповідати потребам Вашого господарства.

БАЛАСТНА СИСТЕМА КРІПЛЕННЯ ФОТОМОДУЛІВ

 

 

фото_балластная система крепления солнечных фото модулей _Соленси

Баластна система кріплення призначена для встановлення сонячних панелей в альбомній орієнтації на плоску покрівлю. Дозволяє розташувати фотоелектричні модулі на дахах промислових, комерційних та приватних будинків і забезпечує необхідний кут нахилу панелей для максимальної генерації. Вона призначена для фіксації сонячних батарей у потрібному положенні без порушення цілісності покрівельного матеріалу. Головні вимоги, що пред’являються до такої кріпильної системи,  надійність і довговічність, що поєднуються з ефективною протидією можливому вітровому навантаженню. Балластная система идеальна для крыш, покрытых ПВХ мембраной, еврорубероидом и рубероидом.

 

БАЛАСТНА СИСТЕМА КРІПЛЕННЯ СОНЯЧНИХ ПАНЕЛЕЙ З ОРІЄНТАЦІЄЮ “СХІД-ЗАХІД”

 

балластная система для солнечных панелей_Соленси

 

система кріплення на кронштейнах "схід-захід"

БАЛАСТНА СИСТЕМА КРІПЛЕННЯ ФОТОМОДУЛІВ З ОРІЄНТАЦІЄЮ НА ПІВДЕНЬ

 

фото_система кріплення сонячних батарей_баласт_південь_Соленсі

система кріплення на кронштейнах "південь"

система кріплення на алюмінієвому профілі "південь"

ВИНТОВАЯ(АНКЕРНАЯ) СИСТЕМА КРЕПЛЕНИЯ СОЛНЕЧНЫХ ФОТОМОДУЛЕЙ НА КРЫШЕ

 

фото_дахові кріплення сес_гвинтова система кріплення сонячних панелей_Соленсі

 

Соединительно-монтажная система предназначена прежде всего для промышленных сооружений, крыша которых оснащена проф-настилом, сэндвич панелями или имеет бетонное основание. В зависимости от типа покрытия кровли определяется тип крепления отрезков профиля к кровле. Это может быть крепление непосредственно к проф-настилу с помощью заклепок или кровельных саморезов, или крепление непосредственно к каркасу, с помощью специального винта-шурупа. Конец такой шпильки с резьбой по дереву, устанавливается в деревянное основание конструкции крыши, или, в случае монтажа в бетонное основание, в предварительно установленный дюбель соответствующего диаметра. На часть шпильки с метрической резьбой монтируется алюминиевый или оцинкованный перфорированный монтажный профиль, к которым крепится солнечный фотомодуль.

фото_дахові кріплення сес_кріплення сонячних панелей на дах за допомогою гвинта_Соленсі

дахова система на направляючих із притисками

  Оставьте свои данные, мы обязательно свяжемся с вами.

  Кровельные системы крепления для СЭС СОЛЕНСИКровельные системы крепления для СЭС СОЛЕНСИКровельные системы крепления для СЭС СОЛЕНСИ

  Вопрос - ответ

  Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

  This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.