Установка солнечных панелей в Рахове.

Монтаж солнечных батарей - Рахов - Соленси

Монтаж солнечных электростанций в г. Рахов, Закарпатье

На сегодняшний день в Украине активно развивается направление альтернативной энергетики. Предлагаем вам рассмотреть возможность установки солнечных панелей  на Рахівщині. Сонячна активність у Закарпатській області є одною з кращих в Україні, що слугує беззаперечною перевагою для будівництва сонячних електростанцій під Зелений тариф та електростанцій для юридичних осіб.

 

 

➤ХОЧУ ПОЛУЧИТЬ КОНСУЛЬТАЦИЮ ЭКСПЕРТА➤➤➤

фото_солнечные панели_под ключ_Рахов_Соленси

 

Что же это такое солнечные панели, и выгодны ли они?

Сонячні панелі поглинають сонячну енергію, перетворюючи її на електричну. Встановивши сонячні батареї, ви отримаєте не тільки збільшення потужності та якісне поступлення електричної енергії, також ви відчуєте значну економію при оплаті  комунальних послуг. Інвестувавши в купівлю обладнання СЕС (сонячні фотомодулі, инвертор, система крепления) одноразово, ви отримаєте енергонезалежність на довгі роки, а витрачені кошти ви повернете вже за 3- 4 роки (детально про термін окупності СЕС читайте тут https://solensy.com.ua/rentabelnost-proekta/ ) . Скориставшись пропозицією SOLENSY вы сможете не только экономить, но и зарабатывать, продавая избыточную энергию.зеленым тарифом».

 

цена зеленого тарифа_рахів_соленсі

 

У світі використання альтернативної енергетики значно розвинене,  сонячні батареї використовують не лише у побутовій сфері та промисловості а також у космічній галузі .

Про масовий перехід  світових корпорацій на сонячну енергію читайте тут https://solensy.com.ua/rentabelnost-proekta/.

Для Украины наибольшим преимуществом остается энергонезависимость, ведь наши тарифы на электроэнергию в последние годы остаются крайне нестабильными.

Наші спеціалісти нададуть вам якісну, безкоштовну консультацію, спроектують та встановлять вашу власну  солнечную электростанцию для підприємства чи під Зелений тариф в найкоротші терміни.

 

➤ХОЧУ ПОЛУЧИТЬ КОНСУЛЬТАЦИЮ ЭКСПЕРТА➤➤➤

 

консультация эксперта