ПРОЕКТУВАННЯ СИСТЕМ ЕНЕРГОЗБЕРЕЖЕННЯ

ЗМІСТ

  • Проектування сонячних електростанцій
  • Проектування системи кріплення для сонячних панелей
  • Проектування системи резервного електроживлення
  • Проектування системи сонячного водонагріву
  • Проектування системи блискавкозахисту та заземлення

ПРОЕКТУВАННЯ СОНЯЧНИХ ЕЛЕКТРОСТАНЦІЙ (далі СЕС) ДЛЯ ПРИВАТНИХ ДОМОГОСПОДАРСТВ ТА КОМЕРЦІЙНИХ ОБ’ЄКТІВ

image_proektuvannya-sonyachnyh-elektrostanczij

СЕС для приватних домогосподарств.

При проектуванні таких систем необхідно вирішити кілька завдань: вибір інвертору та АКБ, вибір місця розміщення сонячних панелей, визначення потужності масиву батарей та їх з’єднання у стрінги та можливе підключення до вибраного інверторного обладнання, підбір або розробка систем кріплення сонячних фотомодулів, розробка електричної схеми підключення та захисної автоматики

СЕС для комерційних об’єктів під Net Billing.

Проектування таких сонячних електростанцій вимагає вирішення таких завдань: розробка та погодження схеми підключення, підбір потужності інверторного обладнання, підбір місць для розміщення сонячних панелей, вибір або розробка проектних рішень конструкцій для кріплення фотомодулів, розробка схеми електропідключення панелей та інверторів.

ПРОЕКТУВАННЯ СИСТЕМИ КРІПЛЕННЯ ДЛЯ СОНЯЧНИХ ПАНЕЛЕЙ

image_proektuvannya-konstrukczij-dlya-sonyachnyh-elektrostanczij

Конструкції кріплення сонячних батарей на скатні дахи.

При проектуванні таких кріплень необхідно врахувати тип даху, кут нахилу та розміри використовуваних складових. Завданням такого проектування може бути адаптація вже розроблених кріплень до умов на конкретному об’єкті, або розробка унікальних конструкційних рішень. Для здешевлення конструкцій наші інженери застосовують сталеві оцинковані або алюмінієві профілі, що є серійними виробами та стандартні оцинковані або нержавіючі метизи.

Конструкції кріплення сонячних батарей на плоскі дахи, баластні кріплення.

Проектування кріплень на плоскі дахи відрізняється для дахів з твердим покриттям та з м’якої покрівлею. Конструкції для плоских дахів з твердим покриттям можуть виконуватись з анкеруванням або без. Залежно від цих умов наші конструктори і вибирають оптимальну схему кріплення. Кріплення для фотомодулів на плоский дах з покриттям ПВХ мембраною де неможливе анкерування конструкцій виконується на баластних системах. Таке кріплення містить спеціальні кронштейни чи металеві профілі, що прикручуються до бруківки, яка і служить баластом. Наші інженери виконують всі потрібні креслення та опис для погодження та реалізації таких кріплень.

Конструкції металеві для наземного кріплення сонячних батарей.

Проектування таких систем кріплення ми виконуємо найчастіше. Основними етапами проектних робіт є погодження технічного завдання разом із замовником, опрацювання вхідних даних та безпосередньо розробка чи адаптація конструкцій металевих. Результатом проектування є технічна документація для погодження та виготовлення комплектів кріплення для сонячних фотомодулів.

Конструкції металеві навісів та парковок для кріплення сонячних батарей.

Найскладнішим напрямком проектних робіт металоконструкцій для кріплення сонячних панелей є розробка навісів, в тому числі навісів для відкритих парковок. Наші інженери виконують ескізне проектування та передають на розрахунок міцності і стійкості у сертифіковані проектні організації. Тільки після таких перевірок команда інженерів-проектантів виконує проектну документацію для погодження та виготовлення.

ПРОЕКТУВАННЯ СИСТЕМИ РЕЗЕРВНОГО ЕЛЕКТРОЖИВЛЕННЯ

image_proektuvannya-system-rezervnogo-elektrozhyvlennya

Проектування системи резервного електроживлення може виконуватись, як для діючих об’єктів, так і для новобудов. При проектуванні систем резервного електропостачання для існуючих об’єктів виконується проект реконструкції, що містить цілу низку рішень по зміні системи електроживлення критично важливого та звичайного навантаження. При виконанні такого ж проектування для нових об’єктів система резервного та аварійного живлення планується заздалегідь. При такому проектуванні наші інженери зазвичай додають рішення по електроживленню об’єкта за допомогою сонячних електростанцій.

ПРОЕКТУВАННЯ СИСТЕМИ СОНЯЧНОГО ВОДОНАГРІВУ

image_proektuvannya-system-sonyachnogo-vodonagrivu

Наш інженерний відділ має можливість виконати проектування систем сонячного водонагріву. Такі рішення вимагають узгоджень багатьох факторів, особливо для діючих систем опалення та ГВП. Всі технічні та конструктивні рішення адаптуються до особливостей об’єкту, його потреб, графіку та інших особливостей.

ПРОЕКТУВАННЯ СИСТЕМИ БЛИСКАВКОЗАХИСТУ ТА ЗАЗЕМЛЕННЯ

image_proektuvannya-zazemlennya-ta-blyskavkozahystu

Проектування систем блискавкозахисту та заземлення виконується, як для об’єктів на яких наша компанія виконує монтаж свого обладнання для СЕС чи сонячного водонагріву, так і для всіх інших об’єктів від сторонніх замовників. Підбір матеріалів та рішень виконується згідно методик, ПУЕ та каталогів постачальників.

Проектування всіх систем може бути виконано під використання нашого обладнання та матеріалів або обладнання замовника.