Новости по теме

СЭС на производстве

photo_sonyachni-stancziï-dlya-vyrobnycztv_solensi

Ціни на електроенергію з кожним роком  коливаються та дорожчають, разюча різниця в ціні помітно впливає навіть на простого побутового споживача, а що вже казати про сфери бізнесу та виробництва, де об’єм споживання електроенергії є набагато більшим.

Багато провідних компаній по всьому світу шукають та знаходять шляхи вирішення фінансових проблем. Одним із безпрограшних варіантів є встановлення комерційних сонячних електростанцій.

Ще зовсім нещодавно, менше 10 років тому, сонячні електростанції вважалися експериментальною технологією, а за десять років сонячна станція стала одним із найдешевших джерелом енергії у світі. Фінансова складова та передові технології зрівнялися, щоб перетворитися на буденність  сьогодення. Сонячна електростанція  та її комплектуючі на сьогодні є продуктом масового виробництва, який поставляється за конкурентоспроможною ціною. Насправді, ціна енергії, що виробляється сонячною електростанцією, судячи з різних оцінок, коштує менше третини енергії, що купується з мережі. Звичайна комерційна сонячна електростанція забезпечить ваше виробництво надходженням безкоштовної сонячної енергії протягом 25 років, отримає фінансову віддачу до 20% на рік тим самим окупить витрати на встановлення вже за 5 років.

Подбайте про майбутнє вашого підприємства встановивши сонячні електростанції, та отримайте суттєві переваги:

Екологічна перевага – група експертів зі зміни клімату та провідні вчені світу попереджають що якщо ми продовжимо спалювати ресурси, такі як газ, вугілля і нафта, ми ризикуємо опинитися на  порозі екологічної катастрофи глобальних масштабів. Для запобігання цьому, ми повинні збільшити обсяг  споживання альтернативної енергії з сонячних електростанцій та інших відновлювальних джерел, щоб подбати про подальшу долю екологічної ситуації в світі. Сонячна електростанція на виробництві допоможе зменшити вуглецеві викиди що утворюються під час виробничого процесу. Електростанція потужністю 250кВт компенсує в середньому 64 тонни СО2.

Іміджева перевага – отримайте звання екологічного виробництва, та виготовляйте власний еко- бренд, тим самим зацікавлюючи нових інвесторів та покупців. Ставайте ще більш впізнаваним брендом, якому не байдужі актуальні проблеми сьогодення, а саме екології.

Автономна перевага – інтеграція комерційної сонячної електростанції, що оснащена акумуляторами це чудовий спосіб заощадження енергії, що виробляється. Використовуйте заощаджену енергію у потрібний момент. Зберігаючи та використовуючи всю безкоштовну енергію, не експортуючи її до мережі,ваше підприємство  отримає ще більшу економію.  Забудьте про раптові аварійні відключення, та виробляйте вдвічі більше продукції, в той час, коли інші підприємства не мають можливості працювати.

Фінансова перевага – має декілька аспектів, крім того, що за 5 років ваша інвестиція неодмінно повернеться, а ваше підприємство отримає значну економічну вигоду за рахунок  отримання безкоштовного енергозабезпечення, ви також зменшите собівартість виготовленої продукції, та тим  самим отримаєте додаткові заощадження, що можуть бути вкладені у подальший розвиток вашого підприємства.

Багато виробництв та підприємств як за кордоном, так і на території нашої держави,  вже зробили свій вибір на користь  впровадження новітніх технологій, а саме сонячних електростанцій на території виробництва.

До прикладу компанія Nestle прийняла рішення про встановлення сонячних електростанцій на виробничій території. У Волинській області на двох заводах Nestlé встановили сонячні електростанції загальною потужністю 594 кВт. СЕС загальною піковою потужністю 399 кВт з’явилася на 15 дахах будівель фабрики Nestle в Україні, розташованого у селищі міського типу Торчин, та на території заводу у селі Смолигів Волинської області побудована наземна сонячна електростанція піковою потужністю 195 кВт.

Також варто відзначити «КОНЦЕРН ГАЛНАФТОГАЗ»  мережа АЗС «ОККО. Протягом 2021 року у мережі АЗС “ОККО” встановлено сонячні панелі ще на 50 АЗК, інвестувавши в ВДЕ понад 25 мільйонів гривень. Наразі вже 63 АЗК “ОККО” укомплектовані сонячними станціями, повідомляє пресслужба «КОНЦЕРН ГАЛНАФТОГАЗ». Сумарні проєктні потужності СЕС становлять майже 1,4 МВт.

Що стосується зарубіжних компаній, альтернативне енергопостачання обрали для себе безліч власників підприємств, серед них відомі всьому світу корпорації гіганти Target, Apple, Wallmart, Ikea.

Детальніше про досвід використання альтернативної енергії іноземними корпораціями дізнавайтесь тут:  https://solensy.com.ua/sonyachna-energiya-masovyj-perehid/

І це далеко не всі підприємства, які прийняли для себе відповідальне рішення бути енергонезалежними. Існує ще багато підприємств різних галузей і масштабів, що обрали для себе шлях екологічної альтернативної енергії.

За останні роки сфера альтернативної енергетики активно розвивається, та все частіше впроваджується  у повсякденному  житті. Саме довіра людей та значний попит вказує на те, що сонячні електростанції надійні і енергоефективні.

Ми гарантуємо вам швидкий монтаж, якісне обладнання,  всебічну підтримку і бездоганне виконання поставлених завдань,  індивідуально підібраних до потреб вашого підприємства чи виробництва.

 

 

➤ХОЧУ ПОЛУЧИТЬ КОНСУЛЬТАЦИЮ ЭКСПЕРТА➤➤➤

 

4 шага СОЛЕНСИ

 

Автор: Евгений Драгула

Назад к списку