Новости по теме

Энергоэффективный авто бизнес

Енергоефективний авто бізнес СОЛЕНСІ

СЕС для авто бізнесу

Власники приватного авто бізнесу дедалі більше замислюються про встановлення сонячних електростанцій під власне споживання. Все через те, що це чудова можливість отримати безкоштовну електроенергію,  та слідувати трендам сьогодення.

Через свою багатофункціональність сонячні електростанції встановлюють все більше підприємців, під власне споживання, у різних сферах бізнесу. Авто бізнес  також не є винятком.

Скористайтеся перевагою для свого бізнесу, та заощаджуйте кошти з першого дня роботи СЕС.

Відомо, клієнти надають перевагу якнайкращому обслуговуванню свого авто, і Ви в свою чергу робите все для покращення сервісу. Заощадження витрат дає можливість перенаправити кошти на покращення сервісу, щоб і в майбутньому мати можливість отримувати прибуток.

Сонячна електростанція – це вигідне економічне рішення для вашого підприємства. Високоякісна комерційна сонячна електростанція зробить ваш бізнес незалежним від мінливих та нестабільних коливань тарифів на електроенергію, забезпечуючи при цьому постачання якісною, безкоштовною та екологічно чистою альтернативною енергією. Поки ваша сонячна електростанція працює, виробляючи енергію, ви отримуєте мінімальне споживання електроенергії з загальної мережі, мінімальні рахунки за електроенергію, кращий економічний результат кожного місяця.

Ми хочемо щоб фахівці у сфері авто бізнесу могли зосередитися на виконанні своєї професійної діяльності, а ми, в свою чергу зробимо все можливе, щоб ваш бізнес став енергонезалежним та більш рентабельним. Також розповімо вам не тільки про те, як саме сонячна електростанція може працювати на користь вашого бізнесу, а і подбати про зниження ваших витрат на електроенергію, підібравши максимально енергоефективне рішення.

 

image_карпорт_Carport_СОЛЕНСІ

Альтернативи для авто бізнесу, які вони?

Чудовою альтернативою для авто бізнесу буде не просто сонячна електростанція що розміщена на даху  або наземно, а сонячна електростанція для паркінгів,  або карпорт.

Карпорт (Carport) або навіс для автомобілів з використанням сонячних панелей, це комбінований варіант, що  вдало поєднує в собі  функціональність гаража і сонячної станції. Тобто при бажанні встановити сонячну електростанцію, при  тому ефективніше використати наявну площу, карпорт це саме те, що вам необхідно.

Все частіше сонячні навіси обладнані зарядними станціями для електромобілів, що дозволяє істотно розширити функціональність паркінгу. Енергія яку генерують такі паркінги, може бути використана для  власних енергопотреб. Також можливе її накопичення в акумуляторах.

Сонячна електростанція може бути встановлена на дахах СТО  авто мийок чи АЗС а також поруч на кар портах, вільних земельних ділянках.

Крім отримання безкоштовної енергії, сонячні навіси захищають автомобілі та техніку від поганих погодних умов (дощ град або сніг), створюють затінок та захищають від прямих сонячних променів,  а також приносять естетичне задоволення.

Використовуючи сонячні паркувальні конструкції, ви надаватимете перевагу кожному автовласнику,  хто паркується на вашій території.

Наскільки сонячна електростанція зможе покращити економічну складову вашого бізнесу?

Якщо ваше підприємство працює переважно вдень, то фінансова вигода буде значною, та допоможе зменшити енерговитрати на 30-70%.

Якщо ж ваше підприємство працює і вночі (цілодобово), тут також є альтернативні варіанти, що залежать від типу обраної сонячної електростанції. Існує 3 типи сонячних електростанцій:

Сетевая –  підключається до загальної мережі, в разі нестачі  сонячної енергії, добирає енергопостачання з загальної мережі.

Автономная – має в комплекті акумулятори, що накопичують енергію  вироблену протягом світлового дня, та може бути використана за необхідності.

Гибридная – поєднує в собі переваги мережевої та  автономної сонячної електростанції.

Так чи інакше, сонячна електростанція на підприємстві це неодмінно чудове рішення. Ваша інвестиція окупиться вже за 4-5 років, а працюватиме та приноситиме дохід   протягом як мінімум 25 років.

Якщо ви розглядаєте  комерційну сонячну електростанцію  та перехід на альтернативну енергію для свого бізнесу, надзвичайно важливо переконатися, що ви довірили планування та будівництво сонячної електростанції кваліфікованим спеціалістам, щоб підібрати сонячну електростанцію відповідно до енергопотреб вашого бізнесу.

Тут не існує  готових рішень, все підбирається суто індивідуально.

Ми не залишимо вас без підтримки навіть після встановлення сонячної електростанції та фактичного завершення будівництва. Ви завжди можете розраховувати на нашу технічну підтримку.

Детальніше про нашу технічну підтримку тут: https://solensy.com.ua/pro-service-solensy/

Обравши нас, ви отримаєте повний спектр послуг, аналіз і оптимізацію витрат, та пошук найкращого енергоефективного рішення індивідуально для вашої компанії.

 

➤ХОЧУ ПОЛУЧИТЬ КОНСУЛЬТАЦИЮ ЭКСПЕРТА➤➤➤

 

4 шага СОЛЕНСИ

 

Автор: Евгений Драгула

 

Назад к списку