Полезно знать

Эко дом

фото_эко_budivnycztvo_ekologichnyh_derevyanyh_budynkiv_koleo

Еко оселя

Що особливого у еко – будинках?

Еко будинки є ідеальним рішенням як для людини так і для планети в цілому.  Проблеми забруднення організму людини та навколишнього середовища все більше привертають увагу нашого суспільства. Екологічно чисті властивості будинку можуть буквально подовжити життя його мешканців та планети.

 

Для покращення  ситуації, зміни, яких ми прагнемо, повинні початися з себе та свого помешкання. Ось чому дерев’яні еко будинки є ідеальним рішенням. Еко будинок — це парадигма сталого розвитку, яка задовольняє потреби своїх мешканців, не жертвуючи ресурсами наступного покоління. Будівництво еко будинків це рішення не лише для нинішнього покоління; вони створюються заради майбутніх поколінь, і світу, який вони успадкують.

 

Зараз, як ніколи, важливо мати екологічно чистий будинок, який зберігає ресурси організму людини та мінімізує забруднення навколишнього світу.

 

Ось 5 екологічних функцій, які ви можете інтегрувати у будівництво власного будинку:

1. Будівництво будинку з натуральних матеріалів. Дерево, глина, камінь, солома це основні матеріали в сфері еко будівництва. Створені природою, кожен з цих матеріалів має свої особисті властивості які чудово впливають на тіло людини.

2. Використання відновлювальних джерел енергії. Для забезпечення повноцінної життєдіяльності вашої оселі, використовуйте джерела відновлювальної енергії такі як сонце, вітер та вода. Встановіть солнечные панели та колектори. Використовуєте  невичерпний та екологічно чистий  природній  ресурс у вигляді сонця, для енергозабезпечення  власного будинку.

3. Архітектурні рішення. Розміщення будинку на ландшафті. В технічному завданні для архітектора зауважте на необхідності передбачити при плануванні взаємодію будинку з природними явищами:

  • «друге світло» у будинку, стане у нагоді вранці або вечором,
  • скляний зимовий сад повздовж південної сторони будинку, буде зігрівати фасад будівлі взимку…

 

4. Розумний будинок. Монтаж гаджетів здатних керувати та налаштовувати автоматику приладдя та інженерну систему дерев’яного будинку  може творити чудеса в сфері енергоефективності вашої оселі.

5. Органічний сад. Посадка місцевих плодових рослин може покращити естетичні якості вашого будинку та забезпечити вас додатковими органічними товарами.

 

Виконавши цих 5 простих кроків, ви не   тільки подбаєте про екологію та  заощадите  енергоресурси, а й отримаєте матеріальну вигоду.

 

фото_еко будівництво_eko-budynky_koleo

Новітній тренд сьогодення – деревяні еко будиночки на кам’яному цоколі з власним енергопостачанням.

Жителі  багатьох європейських країн, які також переймаються світовою екологією, почали будувати дерев’яні будиночки з сонячними панелями.

До прикладу   наші партнери з компанії «КОЛЕО» нещодавно завершили будівництво нового екологічного будинку на території Закарпатської області. Будинок отримав рейтинг «A» як за енергоефективність, так і за вплив на навколишнє середовище.

Наші партнери будують будинки які повністю складаються з деревини, скла, та каміння а також оснащені сонячними панелями для незалежного енергозабезпечення, пропонують відкрите планування, зручні житлові приміщення.

В будівництві оселі чи лазні з дерева використовуються різні технології, такі як:

 

Нові будівлі добре ізольовані, мають переваги від пасивного сонячного випромінювання та природну вентиляцію. Скляні ліхтарі на даху та велике скління забезпечують хороше денне освітлення, а все штучне освітлення живиться від сонячної енергії.

 

Будинки мають природну вентиляцію. Південні фасади затінені великими нависаючими карнизними конструкціями, які закривають літнє сонце, водночас пропускаючи зимове сонце в будівлю для отримання сонячної енергії.

 

В комплектації системи водопостачання використовуються фітинги з низьким порогом споживанням води, а також встановлені мікросистеми рециркуляції води, щоб зменшити використання ще на 30%.

 

Найновіший тепловий насос MYCOND “повітря-вода” призначений для забезпечення опалення кожного дерев’ного еко помешкання.

 

Тож практично цілий будинок оснащений системами моніторингу енергоживлення для   максимально корисної  мінімізації енерговитрат.

 

Еко будинок – це будинок майбутнього, який можна втілити в життя, почавши будувати вже сьогодні.

 

 

Назад к списку